ČSFD 88%

Bohemian rhapsody

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě.


Životopisný, Dráma, Hudobný ▪ Velká Británia, 2018, 134min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Jumanji: The Next Level

Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.


Akčný, Dobrodružný, Komédia, Fantasy ▪ USA, 2019, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 22%

Sám doma 3

Osud celého lidstva právě visí na velmi tenkounkém vlásku, ale naštěstí se temné síly zla ještě nesetkali se svým nejhorším protivníkem - osmiletým Alexem! Ten má, aniž to ovšem tuší, ve svém autíčku krytý počítačový čip, který je nutný k aktivaci zločineckých zbraní.


Rodiný, Dobrodržuný, Komédia ▪ USA, 1997, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Venom

Na filmová plátna přichází jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel. Novinář Eddie Brock (Tom Hardy) se stává hostitelem mimozemského symbionta Venoma.


Akčný, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2018, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

After: Polibek

Po vašem poprvé už nebude život jako dřív. Hlavní hrdinka Tessa je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott.


Romantický, Dráma ▪ USA, 2019, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Aquaman

Arthur Curry je z polovice človek a z polovice obyvateľ bájnej Atlantídy, ktorý na svojej životnej ceste musí čeliť pravde o tom, kým v skutočnosti je ale aj tomu či si zaslúži byť… hrdinom – Aquamanom.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2018, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Ide len o sex

Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2011, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Captain Marvel

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 124min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Spider-Mar: Far From Home

Peter Parker se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové série Spider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Avengers: Infinity War

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2018, 149min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Tomb Raider

Laře Croft (Alicia Vikander) je 21 let a právě zdědila obrovské obchodní impérium. Její otec, bohatý šlechtic a známý dobrodruh, Lord Richard Croft (Dominic West), zmizel beze stopy před sedmi lety, když byla ještě dítě. Od té doby se marně snaží najít nějaký smysl svého života.


Fantasy, Dobrodružný, Akčný, Thriller ▪ USA, 2018, 119min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

V Síti

3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 potenciálních sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili.


Dokumentárny ▪ Česko, 2020, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Hacksaw Ridge: Zrodenie Hrdinu

Krátce poté, co Japonci 7. prosince 1941 zaútočili na Pearl Harbor, přihlásil se tehdy třiadvacetiletý Američan Desmond Doss, tak jako mnoho jiných mladíků, do služby vlasti. Z hloubi svého přesvědčení však odmítal nosit jakoukoliv zbraň a zabíjet. Stal se zdravotníkem 307. pěšího pluku 77. pěší divize.


Životopisný, Válečný, Historický, Dráma ▪ USA, 2016, 139min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

The Witcher

Zaklínač Geralt, mutant a lovec příšer, těžce hledá svoje místo ve světě, kde lidé jsou často ohavnější než zvěř.


Akčný, Dobrodružný, Dráma, Fantasy ▪ Polsko, 2019, 15h 57m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

The umbrella Academy

Příběh vypráví o nesourodém týmu Umbrella Academy v alternativním světě, kde John F. Kennedy nikdy nezemřel. Toť však není jediná anomálie. Nevysvětlitelně se narodí 43 dětí náhodným ženám, které ani nevykazují známky těhotenství. O 7 z nich (Spaceboy, The Kraken, The Rumor, The Séance, The Boy, The Horror, The White Violin) se stará Sir Reginald Hargreeves, který děti učí ovládnout své superschopnosti.


Akčný / Dobrodružný / Komédia ▪ USA, 2019, 17h 2m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 96%

Černobyl

Černobyl, pětidílná minisérie z koprodukce společností HBO a Sky, rekonstruuje příběh o jaderné havárii z roku 1986, jedné z nejhorších katastrof v historii způsobených člověkem, a o obětech, které byly učiněny pro záchranu Evropy před nepředstavitelnou pohromou. Dne 26. dubna 1986 otřásla jadernou elektrárnou v Černobylu na Ukrajině mohutná exploze, která uvolnila nebezpečné radioaktivní látky nejen na ukrajinském, běloruském a ruském území tehdejšího Sovětského svazu, ale také do oblastí Skandinávie a západní Evropy.


Dráma, Historický ▪ USA, 2019, 5h 11m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 89%

Papírový dům

Záhadný muž, prezývajúci sa El Profesor (Álvaro Morte), naplánoval najväčšiu lúpež v histórii Španielska. Aby mohol zrealizovať tento ambiciózny plán, najal si osem ľudí s mimoriadnymi schopnosťami, ktorí nemajú čo stratiť. Cieľom je obsadiť Španielsku kráľovskú mincovňu a vytlačiť tam 2,4 miliardy eur. Aby sa tak stalo, potrebujú jedenásť dní izolácie, počas ktorých sa budú musieť vysporiadať so šesťdesiatimi rukojemníkmi, elitnými silami polície a aj problémami vo vlastných radoch.


Akčný, Krimi, Thriller, Mysteriózny ▪ USA, 2017 - 2021, 39h 49m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

Black Mirror

Projekt britského Channel 4 Černé zrcadlo je antologií samostatných televizních povídek, zasazených do blízké budoucnosti. Tak blízké, že se v mnoha ohledech prolíná s dobou, kterou právě prožíváme. Mrazivě černohumorná série se prostřednictvím technologicko-paranoidního podobenství zamýšlí nad nečekanými a často nezamýšlenými důsledky prudkého rozvoje technologií a velmi trefně zachycuje těkavý neklid současného moderního světa.


Dráma, Komédia, Sci-Fi, Horror, Thriller ▪ USA, 2011 - 2019, 21h 37m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

The end of the fcking world

James (Alex Lawther) je sedmnáctiletý kluk, který si o sobě myslí, že je psychopat s potřebou zabít člověka. Alyssa (Jessica Barden) je také sedmnáctiletá a právě začala chodit na stejnou školu jako James. Vyznačuje se svým více než hrubým jazykem a tendencí neustále porušovat pravidla. Oba hrdinové nemají z různých důvodu jednoduché dospívání. Seznámí se dost netradičním způsobem na školním obědě. Později spolu z dost odlišných důvodů začnou chodit, a tak celý příběh začíná.


Dráma, Krimi, Thriller, Komédia, Romantický, Dobrodružný ▪ USA, 2017-2019, 5h 41m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Ztraceni ve vesmíru

Blízká budoucnost nevypadá pro lidstvo na Zemi vůbec dobře. Ekologické znečištění, války a postupný rozpad jednotlivých zemí donutilo vládu spustit program nového začátku v souhvězdí Alpha Centauri, kde byla objevena obyvatelná planeta. Rodina Robinsonových měla to štěstí, že se do tohoto programu pod jménem Jupiter 24 dostala. Během cesty za novým domovem je jejich hlavní stanice napadena neznámým tvorem, který způsobí nouzové přistání na nejbližší planetě. Místo nového domova musí Robinsonovi bojovat o přežití na této nové planetě, miliony světelných let od starého i nového domova.


Sci-fi, Dráma, Dobrodružný ▪ USA, 2018, 26h 57m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Tenet

Hlavní zbraní hrdiny Akčnýho sci-fi spektáklu filmového vizionáře Christophera Nolana je jediné slovo - TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe.


Akčný , Dráma , Sci-Fi ▪ USA, 2020, 150min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

1917

Držitel Oscara® Sam Mendes, režisér bondovek Skyfall, Spectre a filmu Americká krása, natočil jedinečný epický příběh z první světové války. Na sklonku jednoho z největších válečných konfliktů všech dob dostali dva mladí britští vojáci Schofield (George MacKay) a Blake (Dean-Charles Chapman) zdánlivě nesplnitelný úkol. V nervy drásajícím závodě s časem musí zdolat nepřátelské území a doručit zprávu, která má zabránit smrtícímu útoku na stovky vojáků - mezi ohroženými je i Blakeův bratr.


Dráma, Vojnový ▪ USA, 2019, 150min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Zlo s ľudskou tvárou

Příběh jednoho z nejznámějších a nejmilovanějších sériových vrahů historie, Teda Bundyho. Překvapivým vypravěčem strhujícího filmu je Bundyho přítelkyně, která s ním v době vražd žila pod jednou střechou a o jeho hrůzyplné činnosti neměla ani potuchy. Až postupně zjišťuje, že muž, s nímž vedla láskyplný rodinný život, je jedním z nejhledanějších a největších monster Ameriky.


Krimi, Dráma, Thriller, Životopisný ▪ USA, 2019, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Sociálna dilema

Ve filmu na pomezí dokumentu a Drámatu varují odborníci na moderní technologie před sociálními sítěmi, které sami vytvořili.


Dokumentárny ▪ USA, 2020, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Sváteční rande

Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2020, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

The Walking Dead

Živí mrtví zachycují příběh skupinky lidí, kteří přežili virovou epidemii, jež změnila většinu lidstva v agresivní zombie. Pod vedením Ricka, který byl ve starém světě policistou, cestují americkou Georgií a snaží se najít nový bezpečný domov. Čím je situace zoufalejší, tím je jejich vůle přežít silnější. Jsou ochotni udělat téměř cokoli, aby zůstali naživu. Jak dlouho si udrží zbytky lidskosti? Zástupce šerifa Rick Grimes se probere z kómatu v opuštěné poničené nemocnici. Zjistí, že zatímco byl v bezvědomí, svět postihla epidemie viru, jenž své oběti nejen zabíjel, ale po smrti z spnich udělal zombie, které teď požírají živé lidi. Jeho žena a syn nejsou k nalezení. Rick se od jiného přeživšího doslechne, že prý federální Centrum pro kontrolu nemocí v Atlantě v Georgii vymezilo bezpečnou zónu, kde by možná mohl rodinu najít.


Horror, Thriller, Dráma ▪ USA, 2010, 110h 57m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Stranger Things

Chlapec se ztratí neznámo kde a město začne odhalovat svoje záhady, mezi které patří i tajné experimenty, děsivě nadpřirozené síly a jedna malá podivná holka.


Dráma, Fantasy, Horror, Mysteriózny, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2016, 27h 35m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Sex Education

Nesebevědomý Otis zná všechny rady na sexuální neduhy. Jeho matka je totiž terapeutka. Rebelka Maeve mu proto navrhne, aby si ve škole otevřel sexuální poradnu.


Komédia, Dráma ▪ Velká Británia, 2019-2020, 13h 42m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Vládkyňa Zla 2

Přešlo pět let. Královna černé magie Zloba žije spokojeně na čarovných Blatech a její kmotřenka Růženka dospívá. Jejich vzájemný vztah, který se zrodil ze zrady a pomsty, rozkvetl a zkošatěl. Nicméně nenávist mezi lidmi a kouzelnými bytostmi nezmizela.


Fantasy, Dobrodružný, Akčný, Rodinný, Romantický ▪ USA, 2019, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Baywatch: Pobrežná Hliadka

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací.


Akčný, Krimi, Komédia ▪ USA, 2017, 116min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Pokémon: Detektiv Pikachu

Historicky první hraný film o Pokémonech s názvem Pokémon: Detektiv Pikachu vychází z fenoménu Pokémon – jedné z nejpopulárnějších multigeneračních zábavních značek všech dob.


Akčný, Dobrodružný, Komédia, Rodinný, Sci-Fi ▪ USA, 2017, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Fantastické zvery a ich výskyt

HNewt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?


Dobrodružný, Rodinný, Fantasy ▪ USA, 2016, 133min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Zombieland 2 - Rana Istoty

Deset let poté, co se Zombieland stal hitem a kultovní klasikou, se hlavní protagonisté (Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslinová a Emma Stoneová) opět spojili s režisérem Rubenem Fleischerem (Venom) a původními autory Rhettem Reesem a Paulem Wernickem (Deadpool) ve filmu Zombieland 2: Rána jistoty.


Akčný, Komédia, Horror ▪ USA, 2019, 99min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Deadpool 2

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry.


Akčný, Komédia, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2018, 119min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Ako Vycvičiť Draka 3

Ostrov Blp je dračí ráj obývaný Vikingy, nebo vikinský ráj obývaný draky, jak se to vezme. Bývalí odvěcí nepřátelé tu žijí v záviděníhodné harmonii. Vládne jim mladý náčelník Škyťák, který miluje létání s okřídleným parťákem Bezzubkou. A miluje i svoji kamarádku Astrid, jen jí to ještě nestačil naplno říct.


Animovaný, Dobrodružný, Komédia, Fantasy, Rodinný ▪ USA, 2019, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Piráti z Karibiku - Salazarova Pomsta

V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara (Javier Bardem), kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2017, 129min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Doctor Strange

Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi ▪ USA, 2016, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Fakjú Pán Profesor 3

Zeki Müller (Elyas M'Barek) byl jako učitel-samouk vždy zastáncem drsných a nezvyklých metod. Přiměřené násilí na žácích mu nikdy nebylo cizí. Ať už po nich střílel, nasazoval jim pouta, využíval elektrošoky nebo je dokonce nutil se něco ve škole naučit.


Komédia ▪ Nemecko, 2017, 120min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Terminátor: Temný Osud

Od doby, kdy Sarah Connorová (Linda Hamilton) zabránila dnu zúčtování, změnila budoucnost a přepsala osud lidské rasy, uplynuly už více než dvě dekády.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 129min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Harry Potter a Dary Smrti 2

Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem. Tady všechno končí ...


Dobrodružný, Dráma, Rodinný, Fantasy ▪ USA, 2011, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Besnenie

Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2018, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Ženy v Behu

Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém.


Komédia ▪ Česko, 2019, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Rýchlo a zbesilo - Hobbs a Shaw

Když ti dva stanuli poprvé tváří v tvář ve filmu Rychle a zběsile 7, byla z toho nenávist na první pohled. Prodloužená ruka Spravedlnosti Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw (Jason Statham) byli proti své vůli nakonec donuceni spolupracovat a navzdory nekonečné averzi se jim to poměrně dařilo.


Akčný, Krimi, Thriller, Komédia ▪ USA, 2019, 134min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Maskovaní Špióni

Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance kultivovaný, elegantní, nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter… není. Ten je prostě jen geniální.


Komédia, Rodinný, Animovaný, Akčný▪ USA, 2019, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Jurský Svet - Zánik Ríše

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nublar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2018, 128min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Joker

Zkrachovalý komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů.


Krimi, Dráma, Thriller ▪ USA, 2019, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Le Mans '66

V roce 1959 je Carroll Shelby (Matt Damon) na absolutním vrcholu, vyhrál nejtěžší motoristický závod na světě 24 hodin Le Mans. Po největší triumfu tohoto neohroženého Texasana přijde drtivá rána – lékaři odhalená srdeční vada mu znemožní pokračovat v závodění.


Dráma, Životopisný, Športový ▪ USA, 2019, 182min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Princ z Persie - Piesky času

Od týmu, který přinesl trilogii Piráti z Karibiku na velké plátno, představují Walt Disney Pictures a Jerry Bruckheimer Films film Princ z Persie: Písky času, epické Akčný dobrodružství, zasazené do tajuplné Persie. Líný princ (Jake Gyllenhaal) i přes váhání spojí síly se záhadnou princeznou (Gemma Arterton) a spolu bojují proti temným silám, aby ochránili starověkou dýku, která může osvobodit Sands of Time - dar od bohů, který může vrátit čas a umožnit jejímu vlastníkovi vládnout světu.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2010, 111min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Mission Impossible - Fallout

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta.


Akčný, Dobrodružný, Thriller ▪ USA, 2018, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Nedotknuteľní

Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky.


Komédia, Dráma, Životopisný ▪ USA, 2018, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Toy Story 4

Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět.


Animovaný, Fantasy, Dobrodružný, Komédia, Rodinný ▪ USA, 2019, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Smrtelné Stroje

Za pár set let bude svět jen umírající nehostinnou pustinou, křižovanou obřími stroji na kolech, jejichž primární snahou je nacházet zbývající zdroje obživy a surovin. V tato monstra se proměnila původní města. Sídla na kolech jsou plná lidí a největším a nejmocnějším z nich je Londýn.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2018, 128min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 43%

Fantasy Island

Ve filmu studia Blumhouse nazvaném Fantasy Island mění charismatický pan Roarke v luxusním, leč odlehlém tropickém rezortu tajné sny svých šťastných hostů ve skutečnost. Když se však fantazie stanou noční můrou, musí hosté záhadu ostrova vyřešit, aby si útěkem zachránili život.


Thriller, Horror, Mysteriózny ▪ USA, 2020, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Nerve - Hra o život

Studentka čtvrtého ročníku střední školy zcela propadla online hře vadí – nevadí, ve které anonymní společenství „pozorovatelů" začíná manipulovat každý její tah.


Dobrodružný, Mysteriózny, Krimi, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2016, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Pod Vodou

Je to možná nejhorší a nejnebezpečnější pracoviště na Zemi. Podmořská vědecká laboratoř stojí na jednom z nejhlubších míst mořského dna. Je obklopena naprostou temnotou, svírána strašlivým tlakem, teplota okolní vody se blíží nule. Výzkumný tým provádí sondážní vrty, když přijde nečekané a ničivé zemětřesení.


Akčný, Horror, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2016, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Motokáry

Nezkrotný puberťák propadne vášni střemhlavého závodění na motokárách – s partou kamarádů a mrzutým bývalým jezdcem, který se stane jeho trenérem.


Rodinný ▪ Austrália, 2020, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Dunkirk

Očekávané válečné Dráma vizionáře Christophera Nolana vychází z událostí evakuace obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940.


Akčný, Dráma, Historický, Vojnový ▪ Austrália, 2017, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Ad Astra

22. století. Umělá inteligence je integrována do všech průmyslových odvětví, Měsíc a Mars jsou kolonizovány, lidmi osídlené satelity obíhají kolem Neptunu, nejvzdálenější planety sluneční soustavy.


Sci-Fi, Thriller, Dráma, Dobrodružný, Mysteriózny ▪ USA, 2019, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Polnočná láska

Sedmnáctiletá Katie (Bella Thorne) trpí přecitlivělostí na denní světlo, vzácnou život ohrožující chorobou. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Její život se změní, když jedné letní noci potká Charlieho (Patrick Schwarzenegger), svou platonickou lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah.


Dráma, Romantický ▪ USA, 2018, 91min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Ježko Sonic

Schopnost utíkat nejrychleji ze všech na světě (na jakémkoliv světě, v němž se právě vyskytuje) by ježek Sonic bez mrknutí oka vyměnil za opravdového kamaráda. Ze svého lesního útočiště sice chodí navštěvovat dobráckého maloměstského šerifa Toma (James Marsden), ale ten se tak úplně nepočítá, protože si Sonica při jeho rychlosti ještě nestačil všimnout.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi, Rodinný, Animovaný ▪ USA, 2020, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Breaking Surface

Niekoľko dní po Vianociach sa švédsko-nórske nevlastné sestry Ida a Tuva vydali na zimný ponor do odľahlej časti nórskeho pobrežia. Ku koncu ponoru pod vodou Tuvu privalí odlomená skala a uväzní ju. Ida okamžite vypláva nad hladinu, no zistí, že ulomené skaly pochovali ich vybavenie, telefóny a kľúče od auta.


Akčný, Dráma, Thriller ▪ USA, 2020, 82min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Neviditeľný

Když Cecilia (Elisabeth Moss) pochopila, že chodí s psychopatem, bylo už pozdě. Izolovaná v luxusním sídle majetnického vynálezce si uvědomí, že má-li přežít, musí utéct. To se jí podaří, a když se od expartnerova právníka dozví, že ten její odchod neunesl a spáchal sebevraždu, po letech se může znovu konečně svobodně nadechnout.


Horror, Thriller, Sci-Fi▪ USA, 2018, 91min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Nočná Hra

Jason Bateman a Rachel McAdams ve filmu ztvárnili Maxa a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův charizmatický bratr Brooks zorganizuje párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů.


Akčný, Komédia, Krimi, Mysteriózny ▪ USA, 2018, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Tiché Miesto

Lee (John Krasinski) a Evelyn (jeho životní partnerka Emily Blunt) Abbottovi vychovávají tři děti. Všichni jsou zatím naživu. Velmi rychle si totiž osvojili pravidla, která začala platit po Jejich příchodu na Zemi. Kdo jsou ti Oni? Nikdo neví. Ví se jen to, že mají mimořádně vyvinutý sluch a každičký zvuk přiláká jejich pozornost.


Horror, Thriller, Sci-Fi, Dráma ▪ USA, 2018, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Zrodila sa Hviezda

Hlavní roli v dechberoucím romantickém Drámatu Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou ovšem celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradleyho Coopera je tento film jeho režijním debutem.


Dráma, Romantický, Hudobný ▪ USA, 2018, 136min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Podfukárky

Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů A přesně takové milují hrdinky Komédia Podfukářky. Okouzlující Angličance Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze... hodně peněz.


Komédia ▪ USA, 2018, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Sám Doma 2 - Stratený v New Yorku

Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku. Zpočátku je vylekaný, ale když má u sebe všechny otcovy peníze, ubytuje se v nejdražším hotelu a začne si užívat vánoční pohodu. Ještě netuší, jaké nepříjemné setkání ho čeká...


Rodinný, Komédia, Dobrodružný ▪ USA, 1992, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Rodinka Úžasných 2

Ve filmu Úžasňákovi 2 se vrací oblíbená rodina superhrdinů. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka.


Animovaný, Sci-Fi, Dobrodružný, Rodinný ▪ USA, 2018, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Labyrint: Smrteľná liečba

V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí se poprat o naději ve světě, který se hroutí pod tíhou zákeřné nemoci, musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými „raply“ na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé.


Akčný, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2018, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Král

Neposlušný princ Hal nastoupí po otcově smrti na anglický trůn a musí zvládat palácové intriky, zděděnou válku a celkový chaos.


Dráma, Historický, Vojnový, Romantický, Životopisný ▪ USA, 2019, 140min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Wonder Woman

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi, Válečný ▪ USA, 2017, 141min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Vražda na Jachte

Nick Spitz (Adam Sandler) je průměrný newyorský policista, který se svou manželkou Audrey (Jennifer Aniston) brzy oslaví patnáct let ve sňatku. Audrey si vždy přála výlet do Evropy, který se ovšem nikdy neuskutečnil. Nick jeden večer pod nátlakem souhlasí, že pojedou, čímž odstartují soukolí nečekaných událostí.


Dráma, Mysteriózny, Komédia, Akčný, Romantický ▪ USA, 2019, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Warcraft - Prvý Stret

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci.


Fantasy, Dobrodružný, Akčný ▪ USA, 2016, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Justice League

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi ▪ USA, 2017, 120min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Need For Speed

Hrdinou filmu Need For Speed je automechanik a milovník rychlé jízdy Tobey (Aaron Paul). Ve snaze zachránit svou firmu a dílnu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem NASCARu Dinem Brewsterem (Dominic Cooper). Na obzoru je i dobrý obchod, jenže veškeré plány překazí katastrofa při jednom ze závodů a hlavně podraz jeho nového parťáka..


Akčný, Krimi, Dráma, Thriller ▪ USA, 2014, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Blíženec

Henry Brogan (Will Smith) je elitní nájemný zabiják, absolutní profesionál, který bez pochybností vždy stoprocentně odvede zadanou práci. Při poslední zakázce se však k němu dostaly informace, které neměl slyšet, proto se ho jeho zaměstnavatel s těžkým srdcem rozhodne nechat zlikvidovat. Koho však poslat na člověka, který je v tomhle oboru nejlepší ze všech? Ideální by byl Henryho dvojník, o něco mladší, odolnější a odhodlanější.


Akčný, Dráma, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2019, 117min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Pán Prsteňov - Spoločenstvo Prsteňa

Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2001, 172min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Pán Prsteňov - Návrat Kráľa

Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2003, 201min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Ready Player One: Hra Začína

Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS.


Akčný, Sci-Fi, Dobrudružný ▪ USA, 2018, 140min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Po čem muži touží

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“


Komédia ▪ Česko, 2018, 95min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Irčan

V kritiky uznávaném filmu Martina Scorseseho nájemný zabiják Frank Sheeran (Robert De Niro) vzpomíná na tajemství, která střežil jako věrný člen zločineckého klanu Bufalinových.


Životopisný, Krimi, Dráma ▪ USA, 2019, 209min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Tall Girl

Dlouhé roky strávila teenagerka Jodi (Ava Michelle) shrbená, aby se svými 185 cm nevyčnívala. Teď se rozhodla svým komplexům čelit, ale na střední se zaplete do milostného trojúhelníku.


Komédia ▪ USA, 2019, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Enola Holmes

Při pátrání po nezvěstné matce dokáže neohrožená Enola Holmesová přechytračit i svého staršího bratra Sherlocka a pomoct mladému lordovi na útěku..


Dráma, Krimi, Mysteriózny ▪ USA, 2020, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Stánek s polibky

První polibek vyústí v zakázaný románek Elle s nejhezčím klukem ze školy. Riskuje tak, že přijde o svoji nejlepší kámošku.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2018, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Stánek s polibky 2

Elle zkouší vymyslet, kam dál po střední, a má co dělat, aby zvládala vztah na dálku s Noahem, složité přátelství s Leeem a svůj zájem o nového spolužáka.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2020, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Vyproštění

Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna.


Akčný, Dobrodružný, Thriller, Dráma ▪ USA, 2020, 117min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Project Power

Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti


Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2020, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Bitka o Midway

Válečný velkofilm světoznámého režiséra Rolanda Emmericha (Den nezávislosti, Patriot, Godzilla) líčí příběh příslušníků amerického námořnictva a letectva v bitvě u Midway, která znamenala zlom na pacifickém bojišti druhé světové války. Hvězdně obsazený film (Luke Evans, Woody Harrelson, Patrick Wilson, Ed Skrein, Aaron Eckhart, Nick Jonas a další) působivě ukáže nejen pozadí konfliktu, ale zejména bitvu samotnou, která doposud nikdy nebyla natočena tak velkolepě.


Akčný, Dráma, Historický, Válečný ▪ USA, 2019, 138min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Ľadové Kráľostvo

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu.


Animovaný, Muzikál, Fantasy, Dobrodružný, Komédia, Rodinny ▪ USA, 2019, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Shaft

John Shaft (Samuel L. Jackson) se v roce 1989 dostal do přestřelky, které byla přítomna i jeho žena s dítětem. Nestalo se jim sice nic, ale tahle událost vedla k rozvodu. Od té doby Shaft svého syna JJ (Jessie T. Usher) neviděl. Ten momentálně pracuje jako kybernetický analytik u FBI. Jednoho dne je jeho nejlepší přítel, bývalý voják, nalezen mrtvý. Podle policie se předávkoval heroinem a případ je uzavřen, nicméně JJ najde pár nesrovnalostí, které indikují vraždu. Obrací se proto na svého otce, který pracuje na volné noze jako soukromý vyšetřovatel.


Akčný, Krimi, Komédia ▪ USA, 2019, 111min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Shaft

Igor, nezaměstnaný vysokoškolák, se v rámci absolventské praxe dostane do pracovní čety, která vyklízí budovu bývalé psychiatrie. Zde náhodou objeví záznamy Waltera Fischera, jednoho z pacientů, který před sedmdesáti lety záhadně zmizel v pohoří Tribeč. Když se po dvou měsících stejně záhadně objevil, byl dezorientovaný, na celém těle měl nevysvětlitelná zranění a nedokázal popsat, co se mu stalo a kde poslední týdny strávil. Ač byl dlouhodobě hospitalizován, již nikdy se nezotavil.


Thriller, Horror, Mysteriózny ▪ Slovensko, 2019, 111min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Equalizer 2

Bývalý agent CIA Robert McCall (Denzel Washington) bere spravedlnost do vlastních rukou. Aby pomstil smrt bývalé kolegyně a blízké kamarádky, bude znovu zabíjet.


Akčný, Krimi, Thriller ▪ USA, 2018, 121min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 84%

Interstellar

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.


Sci-Fi, Dobrodružný, Dráma ▪ USA, 2014, 169min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Creed 2

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní.


Dráma, Športový ▪ USA, 2018, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 49%

Príliš osobná známosť

Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný).


Dráma, Komédia ▪ USA, 2020, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Amundsen

Výpravný filmový portrét dobrodruha, který vyplňoval prázdná místa na mapě, dobyl jižní pól a jako první dosáhl se svými expedicemi obou pólů zeměkoule. Jaký ale ve skutečnosti byl Roald Amundsen? Celovečerní snímek Amundsen ukazuje nejen výpravy do neprozkoumaných ledových pustin a oceánů a polární lety vzducholodí, ale odhaluje i život a osobnost legendárního objevitele, včetně řady méně známých skutečností, jako byl jeho vztah s bratrem nebo milostné aféry.


Dráma, Dobrodružný, Životopisný ▪ USA, 2019, 125min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Millerovi na tripu

David Burke (Sudeikis) je bezvýznamný dealer marihuany, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže co by se tak asi mohlo zvrtnout? Všechno. Ačkoli se snaží z pochopitelných důvodů být spíše nenápadný, dostane se mu tvrdého ponaučení, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán: pokusí se totiž pomoci několika místním puberťákům, ale jeho samotného nakonec přepadne trojice pouličních grázlů.


Krimi, Komédia, Rodinný ▪ USA, 2013, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Johnny English Znovu Zasahuje

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec.


Akčný, Dobrodružný, Komédia ▪ USA, 2018, 88min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Kráska a Zviera

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují.


Rodinný, Fantasy, Muzikál, Romantický ▪ USA, 2017, 129min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Taguj!

Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží… a je připraven.


Komédia ▪ USA, 2018, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Ja, Simon

V šestnácti není snadné přiznat sobě a natož svému okolí, že jste gay. Simon Spier (Nick Robinson) začne po e-mailech flirtovat s neznámým spolužákem, který si říká Blue. Ale když se nešťastnou náhodou jejich korespondence dostane do cizích rukou, hrozí jim odhalení.


Komédia, Dráma, Romantický ▪ USA, 2019, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 50%

Láska se zárukou

Neohrožená, ale finančně strádající advokátka zažaluje seznamku, která okouzlujícímu klientovi zaručila, že najde pravou lásku. A mezi nimi dvěma to pěkně zajiskří!


Komédia, Romantický ▪ USA, 2020, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Kdybys jen tušil

Nesmělá jedničkářka Ellie pomáhá sympatickému sportovci Paulovi sbalit dívku jeho snů. Všechno se ale zkomplikuje, když se do ní Ellie zamiluje taky.


Dráma, Komédia, Romantický ▪ USA, 2020, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 47%

Ava: Bez soucitu

Ava je zatraceně sexy a setkání s ní přežije jen málokdo. Ava je výjimečně dobrá nájemná vražedkyně, která pro tajnou organizaci likviduje zadané lidské cíle. Dostává ty nejvybranější úkoly - obvykle kravaťáky z vysokých kruhů byznysu. Ava pracuje bez soucitu rychle, čistě a nenápadně v různobarevných parukách, chic kalhotových kostýmech nebo v elegantních večerních šatech. Po jedné zpackané akci se ale všechno nebezpečně změní. Organizace, pro kterou pracovala, potřebuje zahladit stopy. Oficiálně se má ukrýt, vzít si volno a dopřát si odpočinek.


Akčný , Dráma , Krimi , Mysteriózny , Thriller USA, 2020, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Sám Doma

"Mám pocit, že jsme doma nechali něco důležitého," sdělí paní McCallisterová manželovi na palubě letadla směřujícího přes Atlantik do Paříže. To ještě netuší, že to co doma zapomněli je nejmladší člen jejich početné rodiny, Kevin. Tak začíná nejúspěšnější film roku 1990, vánoční Komédia o zapomenutém synkovi a dvou nešikovných lupičích.


Komédia, Rodinný ▪ USA, 1990, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Bird Box

Pět let potom, co strašlivá, nevídaná síla většinu lidí přiměla k sebevraždě, se jedna z přeživších se dvěma dětmi odhodlává k zoufalému pokusu o útěk do bezpečí.


Dráma, Horror, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2018, 124min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Rivali

Závratná rychlost, adrenalin proudící v žilách, krásné dívky a nezkrotná touha po vítězství. Závody Formule 1 jsou místem, kde jediná chyba může znamenat smrt. Na těchto okruzích spolu soupeří dva odvěcí rivalové. James Hunt je neřízená střela, neodolatelný playboy a brilantní řidič.


Dráma, Športový, Životopisný, Akčný ▪ USA, 2018, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Psí Poslání

Film režiséra Lasse Hallströma Psí poslání vypráví cituplný a překvapivý příběh jednoho věrného psa (namluvil Josh Gad), který nachází smysl své existence prostřednictvím životů lidí, které učí smát se a milovat. Během pěti desetiletí nás jeden hlas, hlas neúnavného psa, zavede na strhující a povznášející cestu, na které promlouvá k srdci všech lidí, kteří kdy milovali nějaké zvíře.


Dobrodružný, Rodinný, Komédia, Fantasy ▪ USA, 2017, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Godzilla II - Kráľ Monštier

Po celosvětovém úspěchu filmů Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsvěta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném Akčným dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury.


Akčný, Dobrodružný, Thriller, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Shazam

V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi).


Akčný, Dobrodružný, Komédia, Fantasy ▪ USA, 2019, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Leví Král

Snímek Lví král od studia Disney, jenž režíroval Jon Favreau (Kniha džunglí), se odehrává v africké savaně, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu.


Animovaný, Dobdrodružný, Dráma, Rodinný, Muzikál ▪ USA, 2019, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Blade Runner 2049

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný.


Sci-Fi , Thriller ▪ USA, 2017, 164min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Escape Room

Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití.


Dráma, Thriller, Mysteriózny, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Deadpool

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty.


Akčný, Komédia, Dobrodružný, Sci-Fi, Romantický ▪ USA, 2016, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Mrakodrap

erla je nejvyšší a zároveň nejlépe zabezpečená budova na světě. Přesto její majitelé najmou velezkušeného bezpečnostního experta Willa Sawyera (Dwayne Johnson), aby to oficiálně potvrdil. Jenže pak začne v budově hořet a o technickou závadu se rozhodně nejedná.


Akčný, Dobrodružný, Thriller ▪ USA, 2018, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 43%

Taxi 5

Pařížský superpolda Sylvain Marot je proti své vůli převelen na městskou policii do Marseille. Bývalý komisař Gilbert, nyní primátor města, ho pověří speciálním úkolem. Má dopadnout gang italských lupičů, kteří v nadupaných Ferrari vykrádají jedno klenotnictví za druhým.


Akčný, Komédia ▪ USA, 2018, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

John Wick 3

Ve třetí části této adrenalinové Akčný série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu.


Akčný, Krimi, Thriller ▪ USA, 2019, 131min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 41%

Rany

Will (Armie Hammer) má poklidný život, půvabnou přítelkyni (Dakota Johnson), pracuje jako barman v příměstské čtvrti v klidném baru, kde se kromě občasných šarvátek hostů toho moc neděje. Vše se ale změní ve chvíli, kdy si jeden z hostů zapomene mobil. Série následujících události podněcuje Willovu zvědavost až na hranici, kdy si není jistý sám sebou. Je vše, co vidí, jen výsledek vlastní představivosti, nebo se svět skutečně zbláznil?


Dráma, Horror, Mysteriózny, Thriller ▪ USA, 2019, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Vlk z Wall Street

Film Vlk z Wall Street přináší podívanou z doby, kdy na Wall Street vládla pravidla Divokého Západu. Jen místo pistolníků na koních se tu prohánějí jachty a nahé blondýny a místo prachu nad prérií víří vzduchem bankovky. Někdy dokázal vydělat i 12 milionů dolarů za pouhé tři minuty.


Životopisný, Dráma, Krimi, Komédia ▪ USA, 2013, 180min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Shrek 2

A byla svatba a pak spolu Shrek s Fionou žili šťastně až do smrti… Tedy žili by, kdyby se ovšem nevydali za princezninými rodiči! Návštěva království Za sedmero horami se totiž záhy zvrtne v další komické dobrodružství.


Animovaný, Dobrodružný, Rodinný, Komédia ▪ USA, 2004, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Mrazivá Pomsta

V Mrazivé pomstě, strhujícím Akčným thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu.


Akčný, Dráma, Thriller ▪ USA, 2019, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Muži v Čiernom - Globálna Hrozba

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.


Akčný, Komédia, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Umění tančit v dešti

Snímek Umění tančit v dešti, inspirovaný úspěšným románem spisovatele Gartha Steina, vypráví srdečný příběh očima vtipného a hloubavého psa jménem Enzo. Díky nezlomnému přátelství se svým majitelem Dennym Swiftem (Milo Ventimiglia), ctižádostivým automobilovým závodníkem, Enzo získal úžasný vhled do podstaty lidské existence a dobře si uvědomuje, že techniky potřebné na závodišti mohou posloužit i k úspěšnému zdolávání překážek na cestě životem.


Komédia, Dráma ▪ USA, 2019, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Pán maznáčik

Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání každý den. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažije dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit.


Animovaný, Komédia, Rodinný ▪ USA, 2019, 87min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Rýchlo a Zbesilo 8

Dominic Toretto (Vin Diesel) zradil svou rodinu. V jedné z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob je sice možné cokoliv, ale tohle je víc než automobilové seskoky padákem, průlety aut mezi mrakodrapy, nebo tažení obřího trezoru ulicemi Ria. Rychle a zběsile 8 rozhodně nepojede na neutrál.


Akčný, Krimi, Thriller ▪ USA, 2017, 136min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 87%

Zelená kniha

Bývalý vyhazovač a drobný podvodníček Tony „Pysk" Vallelonga (Viggo Mortensen) má mezi newyorskými Italy pověst chlápka, který dokáže vyřešit každou šlamastyku. Slavný černošský klavírista Dr. Don Shirley (držitel Oscara® Mahershala Ali) si ho proto najímá jako řidiče a bodyguarda na turné po divokých státech amerického Jihu 60. let.


Dráma, Komédia, Životopisný ▪ USA, 2018, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Suicide Squad

Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu.


Akčný, Fantasy, Sci-Fi, Dobrodružný ▪ USA, 2016, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Som Sexy

Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Znáte to asi taky. Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy.


Romantický, Komédia ▪ USA, 2018, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Frčíme

Snímek Frčíme nás zavede do světa fantazie, ve kterém se představí dva elfští teenageři, kteří se vydají na pozoruhodnou výpravu, aby zjistili, zda ve světě zůstalo aspoň kousek toho magického.


Animovaný, Komédia, Rodinný, Fantasy ▪ USA, 2020, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Avatar

Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací. Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s obyvatelstvem - Na’vi, žijícím v souladu s divukrásnou vegetací planety.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy ▪ USA, 2009, 185min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Bad Boys: Navždy

Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda.


Akčný, Komédia, Krimi, Thriller ▪ USA, 2020, 124min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Labyrint: Útek

Podzemní výtah Thomase vyvezl na louku obklopenou vysokými zdmi. Vůbec na nic si nepamatuje, dokonce si zpočátku nevzpomíná ani na vlastní jméno. Hned po příjezdu jej přivítá skupina dalších mladíků, které již dříve potkal stejný osud. Vytvořili zvláštní komunitu, která se na tom podivném místě snaží přežít a zároveň neúnavně hledá únikovou cestu.


Akčný, Mysteriózny, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2014, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Harley Quinn: Birds of Prey

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda může začít!


Akčný, Komédia, Dobrodružný, Krimi ▪ USA, 2020, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

X-Men: Dark Phoenix

Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 114min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Mníška

Démonická řádová sestra z Horroru V zajetí démonů 2 se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. Nejtemnější kapitolu ze světa filmu V zajetí démonů Vám přináší legendární James Wan, filmový tvůrce, který stojí za touto úspěšnou filmovou sérií.


Horror, Mysteriózny, Thriller ▪ USA, 2018, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

To

Když ve městě Derry ve státě Maine začnou mizet děti, musí skupina mladých chlapců a děvčat čelit svým největším obavám v boji proti zlému klaunovi jménem Pennywise, jehož vražedná a násilnická historie se táhne napříč staletími.


Dráma, Horror, Thriller ▪ USA, 2017, 135min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

After: Přiznání

Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin se propadli do vzájemné osudové lásky. Na ničem jiném nezáleží a ani jeden z nich nemá co ztratit. Až na to, že mohou ztratit jeden druhého, tedy vlastně úplně všechno. A právě takové nebezpečí hrozí ve chvíli, kdy se Tessa dozví o sázce, která jejich vášni předcházela, a jedno Hardinovo ošklivé tajemství z minulosti. Hardin býval krutý a nepoddajný, uměl dívky využít a odkopnout. Teď je to on, kdo by mohl skončit se zlomeným srdcem, kdo bez toho druhého nemůže žít.


Dráma, Romantický ▪ USA, 2020, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Strážci Galaxie 2

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi, Fantasy, Komédia ▪ USA, 2017, 136min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Hledá se Dory

V animovaném filmu od studií Disney•Pixar Hledá se Dory se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Pak si ale Dory z ničeho nic vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2016, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

The Devil all the time

V napínavém gotickém příběhu ze Středozápadu se kolem mladého muže (Tom Holland) shlukují podivné existence. Ale on je připravený chránit svoje blízké.


Dráma / Krimi / Thriller ▪ USA, 2020, 138min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Harry Potter a Kameň Mudrcov

Kdo by dnes už alespoň nezaslechl jméno Harryho Pottera, čarodejnického učně, jehož neskutečná popularita mezi dětmi během krátké doby zasáhla i dospělé.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2001, 182min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 85%

Harry Potter a Väzeň z Azkabanu

Třináctiletý Harry Potter znovu nerad tráví své další prázdniny u rodiny Dursleyových, letos navíc se zlou tetou Marge. I přes přísný zákaz používání kouzel jí Harry promění v obrovský balón a v noci uteče záchranným autobusem do hospody Děravý kotel.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2004, 141min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Harry Potter a Dary Smrti

Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem. Tady všechno končí ...


Dobrodružný / Dráma / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2011, 125min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Kniha džungle

Hrdinou filmu je chlapec Mauglí (nováček Neel Sethi), člověčí mládě vychované v džungli vlčí smečkou. Do džungle však přichází hrozivý tygr Šér Chán, jenž si nese jizvy způsobené člověkem. Šér Chán chce zničit vše, co vnímá jako ohrožení a Mauglí cítí, že již v džungli není vítán. A tak opouští svůj domov a vydává se na dobrodružnou cestu plnou poznání. Provází ho přísný mentor, pardál Baghíra, a veselý medvěd Balú. Cestou džunglí se Mauglí setká se zvířaty, které to s ním nemyslí vždy dobře.


Dobrodružný / Dráma / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2016, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Harry Potter a Tajomná Komnata

Harry Potter se po prázdninách vrací do Bradavic a nastupuje do druhého ročníku. A to i přes varování domácího skřítka Dobbyho, podle kterého mu v čarodějné škole hrozí smrt. Harry nedbá nářků skřítka působícího víc škody než užitku, ale potom se skutečně začnou dít podivné věci, na stěnách se objevují neznámé nápisy a několik studentů je přepadeno tajemným přízrakem.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2002, 161min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Harry Potter a Polovičný Princ

Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí Smrtijedi spoušť jak ve světě mudlů, tak ve světě kouzelníků a Bradavice už dávno nejsou tím bezpečným místem, jakým kdysi bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí je přímo v Bradavicích, ale Brumbál se soustředí na přípravu na poslední bitvu, která se rychle blíží.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2009, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

Pán prstenů: Dvě věže

Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten se získal od svého příbuzného Bilba magický prsten po kterém touží temný Sauron a tak se dostal do samotného centra souboje mezi silami světla a temnot. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel, kouzelníka, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2002, 172min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

The Trial of the Chicago 7

To, co bylo v roce 1968 zamýšleno jako pokojný protest proti sjezdu demokratů, se změnilo ve vlnu násilí a střetů s policií. Organizátoři protestů, včetně Abbieho Hoffmana, Jerryho Rubina, Toma Haydena a Bobbyho Sealea, byli obviněni z podněcování nepokojů a soudní proces, který následoval, je jedním z nejznámějších vůbec.


Dráma, Historický ▪ USA, 2009, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Harry Potter a Fénixov Rad

Harry Potter se vrací do Bradavic, aby nastoupil do pátého ročníku školy čar a kouzel. Tam však zjistí, že většina členů kouzelnické komunity věří, že jeho nedávné setkání s Lordem Voldemortem je obyčejný výmysl, čímž je zásadně zpochybněna Harryho důvěryhodnost.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2007, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Harry Potter a Ohnivá Čaša

Navzdory zlým snům, které ho nepřestávají pronásledovat, vydá se Harry s Weasleyovými na čtyřsté dvacáté druhé famfrpálové mistrovství světa. Slavnostní zahájení je velkolepé, v noci však kemp přepadne skupina maskovaných čarodějů, kteří vyvolávají paniku a na obloze vykouzlí obrovskou lebku s hadem v ústech.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2005, 187min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Prci Prci Prcičky

Čtyři mušketýři střední školy uzavřou na jednom z mejdanů smlouvu, v níž se zavážou, že ani jeden neprojde absolutoriem coby panic. Pochopitelně, že nikdo nechce být poslední, a tak se balí jako o závod. Vypadá to, že Jim bude mít štěstí. Velice se mu líbí exotická sexbomba Nadia, která od něho chce doučovat historii, a to ve cvičebním úboru. Že by výzva? Jim proto instaluje webcameru, takže všichni spolužáci mohou přes internet sledovat, co se bude dít v jeho pokoji.


Komédia, Romantický ▪ USA, 1999, 95min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Prci Prci Prcičky 2

Nemotorný Jim, sympatický Kevin, sportovec Oz, intelektuál Finch a frajírek Stifler mají za sebou rok půstu na univerzitě a před sebou prázdniny. Pronajatý dům na pláži dává každému z nich naději na skvělý sex. Jejich touha po alespoň jedné bouřlivé noci je tak velká, že přijmou i brigádu, aby si vydělali nějaký ten dolar. Jenže správný sex dělají minimálně dva a v tom je i tentokrát potíž. O holky, které by měly pochopení pro jejich hobby, je nouze, a kluci to s nimi (i sami se sebou) mají zkrátka těžké.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2001, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Prci Prci Prcičky 3 - Svadba

Bouřliváci, známí divákům celého světa z filmů Prci, prci, prcičky (American Pie) a Prci, prci, prcičky 2 (American Pie 2), se znovu setkávají ve třetím volném pokračování této divácky úspěšné série. Studentská léta jsou již jen ve vzpomínkách, z dětí se stali dospělí, avšak jsou připraveni zařádit si při další velké události. Jim (Jason Biggs) a Michelle (Alyson Hannigan) se budou brát - jak jinak, než ve spěchu.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2003, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Prci Prci Prcičky - Na táboře

Stiflerův mladší bratr Matt musí proti své vůli strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. A průšvihy se skrytými kamerami a žhavými praktikantkami na sebe nenechají čekat. Ale pak se zamiluje do Elyse, kamarádky ze skupiny a jeho úsilí potlačit své choutky nezůstává bez následků. Korunu všemu nasazuje Jimův otec (Eugene Levy) jako svérázný vedoucí, který se pokouší pomoci Stiflerovu bráškovi vše vrátit zpět do správných kolejí.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2005, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 44%

Prci Prci Prcičky - Nahá míle

V tomto dalším pokračování se tentokrát podíváme na Adama Stiflera, bratrance Matta a Steva, mladíka který je nula, stejně jako jeho příbuzenstvo. Tlak jeho vrstevníků ho donutí přemýšlet. Vyprosí si, aby mohl pomáhat na koleji nesoucí název “Nahá Míle”, což je běh přes školní dvůr úplně nahý…


Komédia, Romantický ▪ USA, 2006, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Hobit: Neočekávaná cesta

Film sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Bilba nečekaně osloví čaroděj Gandalf Šedý, díky kterému se ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Cesta do divočiny vede přes tajemné země, kde se to hemží zlobry, skřety a kouzelníky.


Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2012, 169min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Hobit: Šmakova dračí poušť

Hobit: Šmakova dračí poušť líčí další dobrodružství hobita Bilbo Pytlíka na jeho společné pouti s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou. Vydali se na výpravnou cestu, jejímž cílem je získat zpět Osamělou horu a ztracené království trpaslíků Erebor. Poté, co přežili začátek své neočekávané cesty, pokračuje tato společnost směrem na Východ a cestou potkává kožoměnce Medděda a v lese Mirkwood plném nástrah se střetává s houfem obřích Pavouků.


Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2013, 161min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Hobit: Bitva pěti armád

„Hobit: Bitva pěti armád" uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dští svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě. Thorinova posedlost hromaděním znovu nabytého pokladu, kterému i přes Bilbovu snahu obětuje přátelství i čest, dožene Hobita k zoufalému a nebezpečnému rozhodnutí.


Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2013, 144min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Avengers - Endgame

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy ▪ USA, 2019, 182min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Sviňa

Zemičku kdesi pod horami ovládají vysoce postavení zločinci, lidé propojení s politikou, mafií, ale i s policií, soudy a velkými kšefty. Závislá teenagerka zmizí z resocializačního centra, nikomu ale nechybí. O nuceném sexu a drogách chce vypovídat na policii, ale pošlou ji pryč. Vyhledá novináře, který se pustí do rozplétání neuvěřitelné chobotnice zločinu, mafie, vydírání. Nadějný politik se stane předsedou a ovládne celou zemi, protože kdo má moc, má pod palcem i policii i státní obchody.


Dráma , Thriller ▪ USA, 2019, 182min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Bloodshot

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit.


Akčný / Dráma / Fantasy / Sci-Fi ▪ USA, 2020, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Čiara

Pětatřicetiletý Adam Krajňák je otcem tří mladých dcer, ale především hlavou slovensko-ukrajinského gangu, který se zabývá pašováním cigaret. S blížícím se vstupem Slovenska do Schengenského prostoru se však chystá velké zpřísnění hraničních kontrol a mezi pašeráckými skupinami vzrůstá napětí. Kvůli náhodně zmařenému kontrabandu nemůže Adam splatit dluh mocnému ukrajinskému mafiánovi Krullovi; navíc se staví proti jeho plánům na pašování tvrdých drog.


Krimi / Thriller / Dráma ▪ USA, 2017, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Thor

Thorovu (Chris Hemsworth) otci, vládci bohů Odinovi (Anthony Hopkins), trvalo spoustu let, než ve své říši nastolil křehký mír. Jeho arogantní a domýšlivý syn ale dělá všechno proto, aby tuhle rovnováhu narušil. Když pohár trpělivosti jeho otce přeteče, Odin Thora exemplárně potrestá. Odebere mu jeho božské schopnosti a svrhne ho mezi obyčejné smrtelníky na planetu Zemi. Svržený a zavržený Thor lidmi zpočátku opovrhuje, postupně se mu ale začnou dostávat pod kůži, zejména sličná vědkyně Jane Foster (Natalie Portman).


Akčný / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2011, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Thor - Temný svět

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2013, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Thor - Ragnarok

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2017, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Thor - Ragnarok

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2017, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Labyrint: Zkoušky ohněm

Když Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N. Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhání zdaleka nekončí. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek. Sluneční erupce sežehly Zemi na popel a proměnily ji v pustinu. Světové vlády se zhroutily – a s nimi i řád a právo.


Akčný / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2015, 131min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Rychle a zběsile

Brianovi se konečně podaří stát se členem party vedené Dominicem, který je doslova blázen do nelegálních závodů, pořádaných většinou v noci na periférii Los Angeles. Je to obrovské divadlo pro obecenstvo zběsilých jízd, ale především posedlost pro piloty speciálně upravených superauťáků. S ohlušujícím řevem motorů, řítící se městem několikanásobkem povolené rychlosti, pění všem adrenalin v krvi.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2001, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Rychle a zběsile 2

Volné pokračování úspěšného filmu, v němž hlavní roli hrála supersilná auta a nelegální uliční závody ve speciálně upravených vozech, nás tentokrát zavede do Miami. Někdejší policista Brian O'Connor při vyšetřování svého posledního případu selhal. On sám se sice cítí jako oběť, ale zároveň si je vědom, že za svůj prohřešek musí platit. Proto opustil Los Angeles a nový případ chápe jako svoji poslední šanci.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2003, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Rychle a zběsile 3

Absolutní outsider Sean Boswell (Lucas Black) vidí v nelegálních automobilových závodech jediný způsob jako utéct před tíživou realitou světa sešněrovaného konvencemi a nesmyslnými zákazy. Tím si ovšem proti sobě poštve řadu oficiálních autorit, které ho po jednom velmi nepříjemném karambolu chtějí poslat do vězení. Aby se Sean této nepříjemnosti vyhnul, odjíždí do Tokia žít ke svému příbuznému.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2006, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Rychle a zběsile 5

Česká policie může zůstat v klidu, veškeré silniční běsnění se bude odehrávat v rozpálených ulicích brazilského Ria. Až sem utekli před spravedlností notorický zločinec s dobrým srdcem Dom Toretto (Vin Diesel) a Brian O´Conner (Paul Walker), bývalý polda, který mu naposled pomohl utéci z vězení. Ne však náhodou. Do města pod obří Ježíšovou sochou je přivedl plán, na jehož konci na ně čeká vstupenka ke svobodě.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2011, 125min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Rychle a zběsile 6

Na konci pátého dílu se Dom (Vin Diesel) a Brian (Paul Walker) radovali z dobře odvedené práce, když jejich zásluhou skončil jeden mafián z Ria o sto miliónů dolarů chudší a oni o stejnou sumu bohatší. Vše však mělo háček, nad oběma visela hrozba vězení, a tak se museli rozprchnout po světě, daleko od svých blízkých. Zvláštní agent Hobbs (Dwayne Johnson), jenž jim šel po krku, se mezitím zaměřil na novou partičku bezohledných námezdných řidičů, kteří svých schopností za volantem využívají k páchání zločinu.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2013, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Rychle a zběsile 7

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2015, 137min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Fractured

Jeho žena a zraněná dcera se při návštěvě pohotovosti ztratily a zděšený muž je marně hledá po celé nemocnici. Začíná si být jistý, že doktoři něco tají.


Thriller ▪ USA, 2019, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Anna

Za okouzlujícím půvabem Anny Poliatovy, pařížské top modelky, se skrývá tajemství, díky kterému se ocitne v centru nebezpečné operace, rozehrané špičkovými agenty soupeřících tajných služeb. Film Anna je strhující a nervy drásající jízda plná překvapivých zvratů, vášnivých vztahů a dechberoucí akce.


Akčný / Thriller ▪ USA, 2019, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Twilight sága: Stmívání

Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně.


Dobrodružný / Dráma / Fantasy / Romantický ▪ USA, 2008, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 41%

Twilight sága: Nový měsíc

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem.


Dobrodružný / Dráma / Fantasy / Romantický ▪ USA, 2009, 125min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 47%

Twilight sága: Zatmění

Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?


Dobrodružný / Dráma / Fantasy / Romantický ▪ USA, 2010, 119min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 49%

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část

V první části závěrečného dílu strhující upíří romance s názvem Twilight sága: Rozbřesk se Bella Swan (Kristen Stewart) a Edward Cullen (Robert Pattinson) po svatbě vydávají na líbánky do Ria de Janeira, kde se konečně, stranou všeho a všech, mohou naplno oddat své lásce. Jejich štěstí, ale netrvá dlouho. Bella zmítaná prudkou vášní k upírovi Edwardovi, ale zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi (Taylor Lautner), brzy zjišťuje, že čeká dítě. Těhotenství s upírem pro ni však znamená fatální hrozbu.


Dobrodružný / Dráma / Fantasy / Romantický ▪ USA, 2011, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

Závěrečná část světoznámé upírské ságy nás naposledy zavede do světa, kde upíři a vlkodlaci bojují nejen o svou lásku, ale i o vlastní životy. Novorozená upírka Bella a její manžel Edward mohou být konečně navždy spolu a šťastní, ale příchod jejich pozoruhodné dcery Renesmee uvede do pohybu nebezpečný řetězec událostí, které pro ně mohou skončit katastrofou. Rodina Cullenových se ale rozhodne bojovat a kontaktuje přátele z celého světa, aby spojili své síly a postavili se vládnoucímu rodu Volturiových.


Dobrodružný / Dráma / Fantasy / Romantický ▪ USA, 2012, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

The Prom

Parta ne zrovna úspěšných broadwayských herců rozvíří poklidný život městečka v Indianě, když se zastane studentky, která chce jenom vyrazit na ples se svojí přítelkyní.


Komédia / Dráma / Muzikál ▪ USA, 2012, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Hunger Games

V ruinách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s hlavním městem Kapitol a dvanácti přilehlými kraji. V Kapitolu se každý rok koná klání s názvem Hunger Games, do kterého musí každý z krajů vyslat jednoho chlapce a jednu dívku. Šestnáctiletá Katniss Everdeen se dobrovolně nabídne, že ve hře zastoupí svou mladší sestru a musí se spolehnout hlavně na své instinkty, jelikož proti ní stojí protivníci, kteří se na souboj připravovali celý život.


Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller ▪ USA, 2012, 137min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Hunger Games: Vražedná pomsta

Katniss Everdeen a Peeta Mellark se po šokujícím vítězství v 74. ročníku Hunger Games vrací domů. Jako vítězové musí ale brzy domov a své rodiny znovu opustit a vydat se na okružní jízdu po všech krajích Panemu. Jejich úkolem je bavit lidi, oproti očekávání Kapitolu ale Katniss a její příběh inspiruje ke vzpouře. Během turné po krajích Panemu Katniss vycítí, že se neodvratně schyluje k revoluci.


Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller ▪ USA, 2013, 146min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část

Katniss Everdeenová prožívá nejtěžší období svého života. Ačkoli z Her čtvrtstoletí jakžtakž vyvázla se zdravou kůží a máma se sestrou jsou v bezpečí, její starosti ještě neskončily. Capitol srovnal se zemí Dvanáctý obvod, zahynuly tisíce lidí a Katniss pronásleduje pocit viny. Navíc Peeta Mellark, její partner z Her, zůstal v rukou nepřátel. Na čelo odboje se postavil Třináctý obvod, i když jen donedávna se o jeho existenci téměř nic nevědělo. Válka přináší oběti na obou stranách, rozdíly mezi dobrem a zlem se stále více stírají.


Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller ▪ USA, 2014, 124min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií..


Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller ▪ USA, 2015, 137min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Rose Island

Giorgio Rosa si v roce 1968 troufl u pobřeží Rimini založit vlastní mikrostát, který splňoval sny a naplňoval ambice jeho generace. Podle skutečné události.


Komédia / Dráma ▪ USA, 2020, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Vánoční kronika

Bratr a sestra nabourají Santovy sáně a pak musí celou noc zachraňovat Vánoce. Ještě že si Santa vždycky umí poradit.


Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2018, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Vánoční kronika 2

Kate, která od minula trochu povyrostla, špatně snáší nového přítele svojí mámy. Rozhodne se proto utéct a octne se na severním pólu, kde se zlý elf chystá zrušit Vánoce.


Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2020, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Prací automat

Vdova (Meryl Streep) prošetřuje pojistný podvod a odhaluje, jak dva právníci z Panamy zneužívají světový finanční systém.


Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2019, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 48%

Noční návšteva

Co se stane, když ti parta zlodějů mezinárodního kalibru unese mámu a tátu? Prožiješ pěkně divokou noc, během které ti přijde vhod špionážní výbava.


Akčný / Dobrodružný / Komédia ▪ USA, 2020, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Slunce, seno, jahody

Všechno začíná v okamžiku, kdy do jihočeské vísky Hoštice přichází student vysoké zemědělské školy Šimon Plánička, aby nastoupil v místním JZD na brigádu a současně se pokusil prověřit v praxi svůj experiment na téma "dojivost krav v závislosti na kultuře prostředí." Vedení JZD však nechce o pochybném experimentu ani slyšet. Všechno se však změní v okamžiku, kdy se po vesnici rozkřikne, že je Šimon synem předsedy krajské zemědělské správy, také se totiž jmenuje Plánička.


Komédia ▪ Česko, 1983, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Slunce, seno a pár facek

Již podruhé jsme zavítali do jihočeských Hoštic, abychom sledovali osud Konopníků a Škopků. Nahlédneme do vztahu mezi těhotnou Blaženou a Vencou, kolem kterého zhrzená Milada z hospody rozšíří fámy. Vzniká skandál a hotová bitva mezi jejich rodinami. Ve stejném duchu probíhá vztah mezi živočichářem Bédou a účetní JZD Evičkou.


Komédia ▪ Česko, 1989, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 44%

Slunce, seno, erotika

Ve třetím pokračování bláznivých letních komedií se podíváte nejen do známé jihočeské vísky Hoštice, ale s jejími svéráznými obyvateli také do Itálie. Tam se totiž vypravili na pozvání družebního italského zemědělského družstva, jehož zaměstnanci se na oplátku chystají do Hoštic.


Komédia ▪ Česko, 1991, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 29%

Kameňák

Příběh nové Komédia Zdeňka Trošky, který byl inspirován bezpočtem kamenných vtipů, nás zavádí do poklidného jihočeského městečka. Žije tu svým neměnným rytmem celá řada typicky českých postav a postaviček i prototypových rodin. Tak třeba Novákovi. Otec Pepa je kapitánem městské policie, jeho žena Vilma je učitelkou, dcera Julie studuje zdrávku a devítiletý Pepíček neumlčitelným způsobem komentuje všechno, co se jen v okolí šustne.


Komédia ▪ Česko, 2003, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 22%

Kameňák 2

Kameňák 2, inspirovaný opět známými i méně známými kamennými vtipy (režisérovi Zdeňkovi Troškovi se jich od diváků sešlo na neuvěřitelných šedesát tisíc!) přímo navazuje na první díl, který končí vytrysknutím modrého erektivního pramene ze skály na zámku v Kameňákově. Zázračný vliv modrého pramene na potenci způsobí v městečku nebývalý poprask a jeho blahodárnou sílu okusí i stará Kropáčková.


Komédia ▪ Česko, 2004, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 19%

Kameňák 3

A jsme znovu v Kameňákově. Den tu začíná jako vždycky. V ložnici Pepy a Vilmy. Jen výhled z balkonu je té neděle pro Pepu překvapivý. Policejní náčelník k nemalému údivu zjišťuje, že se do sousedství nastěhovala početná cikánská rodina a tak Vilma s Julčou musí neprodleně nastoupit na hodiny karate a bojových cviků. Jenže lekce s Oldou opravdu nejsou o sebeobraně.


Komédia ▪ Česko, 2005, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 17%

Kameňák 4

Po deseti letech se nám opět představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě. Pepanovi (V. Vydra) odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou a Pepan se synem Pepíkem tak žijí v ryze mužské domácnosti, kde není navařeno a vyžehleno a kde vybuchují vajíčka v mikrovlnné troubě. Kolem Pepana usilovně krouží učitelka Vlasta (D. Morávková), která vycítila příležitost zaplnit místo po Vilmě.


Komédia ▪ Česko, 2013, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

The Grinch

Na světě se překvapivě najde spousta lidí, kteří Vánoce nemají rádi. Mezi nimi všemi vyniká Grinch, věčně rozmrzelý zelený chlupatec, jemuž naprosto vyhovuje samotaření v jeskyni, kde se nechává obskakovat svým psem Maxem. Do civilizace vychází jen v těch nejnutnějších případech, například když jeho lednice a spíž začnou zívat prázdnotou.


Animovaný / Komédia / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2018, 86min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

The Goldfinch

Theodoru Deckerovi bylo 13 let, když byla jeho matka zabita při bombovém útoku v newyorském Metropolitním muzeu umění. Tato tragédie změnila celý jeho život a vrhla jej na dlouhou a strhující odyseu provázenou nejen zármutkem a pocitem viny, proměnou a vykoupením, ale i láskou, přátelstvím a světem zločinu. Přes všechnu nepopsatelnou hrůzu si z onoho osudového dne v mysli uchoval jeden výjev skýtající naději…


Dráma ▪ USA, 2019, 149min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 93%

Zelená míle

Na začátku příběhu se potkáme se starým mužem Paulem Edgecombem (Dabbs Greer). Žije v domově s pečovatelskou službou a právě se dojatě dívá na starý film s Fredem Astairem. Snad až příliš dojatě, protože jedna ze sester ho musí zkontrolovat, když slyší všechny ty vzlyky. Paul je tak naměkko, že jí začne vypravovat svůj příběh starý 60 let, který ještě nikomu nevypravoval. Kolem roku 1935 v Louisianě, mladý Paul (teď už Tom Hanks) pracuje jako dozorce ve vězení pro těžké zločince, kteří jsou odsud posíláni na smrt.


Dráma / Mysteriózny / Krimi ▪ USA, 1999, 188min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Řekni to nahlas!

40letá Giulia žije hektickým způsobem života ve stresujícím velkoměstě. Každý den se musí potýkat se svým novým nekompetentním šéfem, zkrachovalým sobeckým partnerem, jeho dospívajícím synem a nejlepší přítelkyní, která ji nikdy neposlouchá a neustále fantazíruje o nepředstavitelných milostných scénářích. Nemluvě o nesnesitelné váze, která vždy ukazuje stejnou hmotnost, přestože Giulia neustále drží dietu!


Komédia ▪ USA, 2020, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Pokémon: Společně to zvládnem

Ash a Pikachu se vypraví do města Fula na Větrnou slavnost, kde se ale schyluje k pohromě. Společně s partou podivínů pak musí zabrat a celou akci zachránit!


Animovaný / Fantasy / Rodinný ▪ Japonsko, 2018, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Pokémon: Mewtwo vrací úder

Ash, Misty a Brock přijmou pozvání od záhadného trenéra a setkají se tak s uměle vytvořeným pokémonem Mewtwoem, který už se nemůže dočkat prvního souboje.


Animovaný / Akčný / Rodinný ▪ Japonsko, 2019, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

28 days later

Skupinka aktivistů, která bojuje za práva zvířat, vtrhne do laboratoře, kde vědci zkoumají opice infikované vzteklinou. Ochránci pustí opice z klecí ven, ty je okamžitě pokoušou a nakazí.


Sci-Fi / Horror / Thriller ▪ USA, 2002, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 44%

Hubieho halloween

Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek.


Komédia ▪ USA, 2020, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Borat moviefilm

Kazašský Borat (Sacha Baron Cohen) byl propuštěn z vězení, kde strávil kvůli hanbě ve své zemi nějaký čas. Jednoho dne se vrátí do Ameriky se svou 15letou dcerou, protože musí splnit jeden úkol.


Komédia ▪ USA, 2020, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Johnny English

Britská výzvědná služba, konkrétně její oddělení MI 7, získala v agentovi Johnny Englishovi (Rowan Atkinson) skutečně jedinečnou posilu. Snad ani James Bond, připravený vždycky a všude na všechno, se s ním měřit nemůže. Právě včas, protože z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie čelí vážné krizi.


Akčný / Dobrodružný / Komédia ▪ USA, 2003, 84min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Johnny English se vrací

Kdo zachrání Její veličenstvo britskou královnu, když agent 007 James Bond zrovna leží u ledu? Jeden muž už před lety dokázal, že je na něj spolehnutí a že raději Britské ostrovy zbourá, než by je vydal nepříteli všanc. Jmenuje se Johnny English, nosí tvář Rowana Atkinsona, alias Mr. Beana, disponuje mimořádným rejstříkem grimas a silným magnetem na katastrofy všeho druhu.


Akčný / Dobrodružný / Komédia ▪ USA, 2003, 84min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 84%

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu okouzlující dceru Elizabeth Swann. Její kamarád z dětství Will Turner se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly.


Dobrodružný / Akčný / Fantasy / Komédia ▪ USA, 2003, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže

V tomto dobrodružném a velkolepém pokračování filmového hitu z roku 2003, které vzniklo opět pod vedením producenta Jerryho Bruckheimera a režiséra Gorea Verbinskiho, je kapitán Jack Sparrow znovu lapen ve spletité síti záhrobních intrik.


Dobrodružný / Akčný / Fantasy / Komédia ▪ USA, 2006, 145min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Piráti z Karibiku: Na konci světa

Období pirátů se blíží ke svému konci, ale dosud nebyla vyřešena konečná rozepře. Will Turner se plaví na daleký východ, aby našel magické mapy, které mu pomohou najít skříňku Davyho Jonese a zachránit svého přítele Jacka Sparrowa.


Dobrodružný / Akčný / Fantasy / Komédia ▪ USA, 2007, 161min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v Akčným příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku - nebo zda tato žena jen „hraje na city“ a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí.


Dobrodružný / Akčný / Fantasy / Komédia ▪ USA, 2011, 131min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Let it snow

O chladném Štědrém večeru zasáhne malé městečko sněhová bouře, která ovlivní přátelství, vztahy a budoucnost několika středoškoláků.


Komédia / Romantický ▪ USA, 2019, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

The Old Guard

Sloužit navěky je těžší, než se zdá. Tajná skupina záhadných vojáků, kteří nikdy neumírají, chrání pod vedením bojovnice Andy (Charlize Theron) smrtelný svět už stovky let. Jednotka dostane zakázku na záchrannou misi, při které dojde k odhalení jejich nadpřirozených sil. Andy spolu s nejnovější členkou týmu Nile (Kiki Layne) musí jednotce pomoct s likvidací těch, kdo se za každou cenu snaží replikovat a prodávat jejich superschopnosti.


Akčný / Fantasy ▪ USA, 2020, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Operation Finale

Historický thriller je založený na příběhu, kdy skupina izraelských tajných agentů zajala proslulého důstojníka a strůjce konečného řešení židovské otázky Adolfa Eichmanna. Oscar Isaac ztvárnil legendárního agenta Mosadu Petra Malkina, zatímco Ben Kingsley hraje jeho emočně manipulativního úhlavního nepřítele. Po nalezení Eichmanna v Buenos Aires jej Malkin a jeho muži zajmou a přivedou do Izraele před historický osm měsíců dlouhý soudní proces.


Životopisný / Válečný / Historický / Thriller / Dráma ▪ USA, 2018, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Volání divočiny

Volání divočiny vypráví příběh Bucka, psa hýčkaného svým pánem i jeho rodinou. Jeho život se však rázem změní ve chvíli, kdy je ze svého domova v prosluněné Kalifornii unesen obchodníky se psy, kteří jej prodají do mrazivé divočiny kanadského Yukonu během vrcholící zlaté horečky na Klondiku.


Životopisný / Válečný / Historický / Thriller / Dráma ▪ USA, 2018, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

6 underground: Tajné operace

Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora.


Akčný / Thriller / Dobrodružný ▪ USA, 2019, 127min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

The Hunt

Dvanáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí.


Akčný / Thriller / Horror / Komédia ▪ USA, 2020, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Scoob!

První celovečerní animované dobrodružství Scooby-Dooa míří do našich kin a slibuje skvělou podívanou! Zjistěte, jak to se Scoobym všechno začalo a podpořte Záhady s.r.o. při řešení jejich nejděsivějšího případu!


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Mysteriózní ▪ USA, 2020, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Strážci galaxie

V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy / Komédia ▪ USA, 2014, 116min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Borat

Borat Sagdijev je šestým nejznámějším Kazachem a nejlepším televizním reportérem Kazašské státní televize, která ho vyšle do USA, aby zde natočil dokument o této "zemi neomezených možností". A případně si našel novou manželku, protože tu starou tlustou mu znásilnil a roztrhal medvěd.


Komédia ▪ USA, 2006, 84min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 49%

Charm City Kings

V tomto napínavém Drámatu o dospívání se čtrnáctiletý Mouse zoufale touží připojit k Půlnočnímu gangu, nechvalně proslulé skupině motorkářů, kteří ovládají ulice Baltimoru. Jeho starší bratr Stro byl před svou tragickou smrtí jejich nejlepším jezdcem.


Dráma ▪ USA, 2020, 125min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Millerovi na tripu

David Burke (Sudeikis) je bezvýznamný dealer marihuany, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže co by se tak asi mohlo zvrtnout? Všechno. Ačkoli se snaží z pochopitelných důvodů být spíše nenápadný, dostane se mu tvrdého ponaučení, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán: pokusí se totiž pomoci několika místním puberťákům, ale jeho samotného nakonec přepadne trojice pouličních grázlů.


Komédia / Krimi ▪ USA, 2013, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Americká elegie

Student práv z Yalu se vrací do rodného města v Appalačském pohoří, vzpomíná na minulost svojí rodiny a přemýšlí o vlastní budoucnosti.


Dráma ▪ USA, 2020, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Zlatokopky

Ve filmu Zlatokopky vede Ramona (Jennifer Lopez) tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket.


Dráma / Krimi / Komédia ▪ USA, 2019, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Na nože

Satirická krimi Komédia Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo.


Dráma / Krimi / Komédia ▪ USA, 2019, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Jojo rabbit

Být v nacistické Třetí říši malým blonďatým klukem znamená poměrně dost přímočarou kariéru. Tedy aspoň na jejím začátku. Jedním z prvních kroků je členství v organizaci Hitlerjugend, čili v „Hitlerově mládeži,“ což obnáší trochu vojenského drilu, pálení závadných knih, vyhazování věcí do vzduchu, nenávidění židů a podobné hraní si na vojáčky i na válku. A to v partě se spoustou Hitlerovi též velmi oddaných kamarádů


Komédia / Dráma / Válečný ▪ USA, 2019, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

John Wick

Říká se: "Nedráždi hada bosou nohou". John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát. Střední zlodějíčkové to nevěděli, jejich bossové v podsvětí ale ano. A musí jednat. Takže zatímco se John Wick vydává na svou drsnou vendetu, stává se zároveň terčem svých bývalých kolegů - nájemných zabijáků.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2014, 101min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

John Wick 2

V pokračování úspěšného Akčnýho thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2017, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Blbý a blbější

Dva spolubydlící hlupáci, kteří si šetří na vysněný obchod s červy, přišli díky smůle a vlastní nešikovnosti o zaměstnání a nyní se vydávají napříč Amerikou, aby odevzdali původní majitelce její ztracený kufřík plný peněz. Nic nevadí, že sami mají prázdné peněženky, ještě prázdnější hlavy a dvojici zloduchů v patách...


Komédia ▪ USA, 1994, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Zahulíme, uvidíme

Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské Komédia jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá.


Komédia / Dobrodružný ▪ USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Zahulíme, uvidíme 2

Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...


Komédia / Dobrodružný ▪ USA, 2008, 103 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Sněžný kluk

Dívka s exotickým jménem Yi je typická puberťačka, která má problém zapadnout, protože jí okolí buď nerozumí, nebo příšerně štve. Útěchu nachází v bunkru na střeše svého domu, kde se na svět dá aspoň koukat s nadhledem. Jednoho dne však ve svém útočišti objeví obrovskou bílou chlupatou kouli, z níž se vyklube mladý yetti, sněžný kluk, kterému Yi začne říkat Everest. Není to náhoda, nejvyšší hora světa je totiž domovem těchto bájných himalájských monster a mladý yetti netouží po ničem jiném, než se tam vrátit.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Fantasy / Rodinný ▪ USA, 2008, 103 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Státní tajemství

Film Státní tajemství je inspirován skutečnými událostmi, které otřásly celým světem. Vypráví napínavý příběh Katharine Gunové (Keira Knightleyová), zaměstnankyně britské zpravodajské služby, součástí jejíž práce je rutinní nakládání s utajovanými informacemi.


Dráma / Thriller ▪ USA, 2019, 112 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Black and Blue

Akčný thriller Black and Blue pojednává o začínající policistce (na Oscara nominovaná Naomie Harrisová), která na svou služební kameru nevědomky zachytí vraždu mladého drogového dealera.


Akčný / Krimi / Dráma / Thriller ▪ USA, 2019, 104 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Spolujízda

Nesmělý řidič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) touží po pětihvězdičkovém hodnocení od svých zákazníků a tak se snaží udělat vše pro jejich maximální pohodlí a naprostou spokojenost. Od milého úsměvu, nekonečné trpělivosti až po bonbóny zdarma. Ale když mu do auta nastoupí nevrlý obrovský chlap jménem Vic (Dave Bautista), zjistí, že úsměv a trpělivost na něj zrovna nezabírají. A bonbóny už vůbec ne.


Akčný / Komédia / Krimi ▪ USA, 2019, 94 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Tajný život mazlíčků

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk?


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2016, 90 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Tátová Volha

Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba


Komédia / Dráma ▪ Česko, 2018, 90 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Vivárium

Vivárium je zpravidla uzavřené prostředí, určené pro chov zvířat či k jejich výzkumu. Jesse Eisenberg a Imogen Poots v artové alegorii koloběhu konzumní společnosti představují pár, který chce koupit rodinný dům. To zamilovanou dvojici zavede do zcela nové čtvrti Yonder. Velmi rychle ale pochopí, že něco nesedí; všechny budovy vypadají stejně a navíc se zdá, že kromě nich nejsou široko daleko žádní další obyvatelé.


Mysteriózní / Sci-Fi / Dráma / Horror ▪ Irsko / Belgie / Dánsko, 2019, 97 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Annabelle 3

Annabelle 3 je třetím pokračováním velmi úspěšné Horrorové série scénáristy a producenta Jamese Wana, ve kterém se opět potkáváme s neblaze proslulou panenkou poprvé představenou ve filmu V zajetí démonů. Ed a Lorraine Warrenovi kdysi bezpečně uložili démony posedlou panenku za posvěcené sklo v místnosti s dalšími artefakty zla a přizvali kněze, aby úkryt zpečetil požehnáním.


Horror / Mysteriózní / Thriller ▪ USA, 2019, 106 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Vetřelec 3

Vetřelec ³ je americký sci-fi film, který v roce 1992 natočil režisér David Fincher jako třetí pokračování úspěšného prvního a druhého dílu Vetřelec a Vetřelci. V hlavní roli vystupuje opět Sigourney Weaver


Akčný / Horror / Sci-Fi ▪ USA, 1992, 114 min (SE: 145 min)

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Zajatci času

Skupina studentů archeologie se rozhodne prozkoumat hluboké jeskyně v Texasu, aby našli svého oblíbeného profesora. Muž se ztratil při expedici za nejasných okolností. Cílem profesora bylo najít "fontánu mládí". Když studenti vstoupí do škvíry v meziprostoru, ukazuje se, že podzemní čas běží mnohem pomaleji než na povrchu.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2017, 85 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Útok z hlubin

Ledové vody severního oceánu jsou místem, kde studená válka mezi západem a Ruskem nikdy neskončila. Mimo dosah lidských očí tu probíhají nebezpečné hry, provokace a dokazování síly. Nejmodernější nukleární ponorky na obou stranách mají nepřítele odstrašit od útoku, jež by měl za následek stejně strašlivou odvetu. Hry ale skončily! Ruská ponorka pod hladinou pošle bez varování svého soka na dno.


Akčný / Thriller ▪ USA / Velká Británie, 2018, 121 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Nesmrtelný

Snímek Nesmrtelný vychází z italského kriminálního seriálu Gomora. Poté, co je Ciro střelen svým jediným skutečným přítelem Gennym do hrudi, noří se do temných vod Neapolského zálivu. Čím hlouběji klesá, tím více vzpomínek vyplouvá napovrch… Chladné objetí vody prorážejí tlumené zvuky - jsou to výkřiky paniky. Je rok 1980. Následkem ničivého zemětřesení se budovy řítí k zemi.


Krimi / Dráma ▪ Itálie / Německo, 2019, 116 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Havel

Celovečerní film Havel přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie Václava Havla z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností. „Portrét státníka nečekejte,“ slibuje režisér Slávek Horák. Film se soustředí na Havlův bouřlivý osobní život, kterému dominuje boj za pravdu a správnou věc, pronásledování, věznění a také milostné vztahy, vlastní pochyby a humor.


Dráma / Životopisný ▪ Česko, 2020, 105 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 42%

Drsný spasitel

Chlápek v kápi s umělým tech-okem kráčí světem, ve kterém se lidé (a upíři a mutanti a další verbež) řežou granátomety i magií. Kde česká krajina dostala pořádně zabrat kvůli století válek a bytostem, které k nám přišly z Druhé strany. Spasitel hledá svou duši a pravdu o své minulosti, k tomu mu dopomáhají brokovnice Margareth, granátomet Grayson a obrovský revolver Zabiják Démonů. Živí se výhradně jako námezdní lovec a prodává zboží, které sám nalezne v opuštěných vesnicích.


Akčný / Dobrodružný / Historický / Thriller ▪ Česko, 2019, 74 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Vládce Paříže

Vidocq (Vincent Cassel), zloděj a dobrodruh vedoucí bouřlivý život, se po velkolepém útěku z přísného vězení schovává pod rouškou obchodníka s tkaninami. Když ho zločinná minulost dostihne, jde do obchodu s místní policií a zavazuje se vyčistit pařížské ulice od zlodějů a vrahů. Stává se hlavou francouzské policie. Tajemství na nejvyšší úrovni moci, brutální vraždy a temné klima Paříže během napoleonské éry.


Dobrodružný / Krimi ▪ Francie, 2018, 110 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 84%

Wind River

Stopař Cory Lambert objeví uprostřed zasněžené pusté krajiny Wyomingu tělo mrtvé indiánské dívky. Vyšetřování se ujímá novopečená agentka FBI Jane Bannerová, která do odlehlé indiánské rezervace Wind River přijíždí z Las Vegas, zcela nepřipravená na drsné podnebí, jež tam panuje. Na pomoc s vyšetřováním si přizve stopaře Coryho a společně se snaží přijít na kloub záhadné smrti.


Dráma / Krimi / Mysteriózní / Thriller ▪ Velká Británie / Kanada / USA, 2017, 111 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

My

Adelaide Wilsonová (Lupita Nyong'o) přijíždí s manželem a dvěma dětmi na prázdninový pobyt na chatu na kalifornském pobřeží, kde jako malá trávila léto. Na první pohled vyrovnaná a spokojená žena v sobě skrývá velké trauma z dětství a hned po příjezdu v ní řetězec zdánlivě nevinných událostí vyvolává silnou paranoiu a pocit, že rodinná idyla brzy skončí.


Horror / Thriller ▪ USA, 2019, 121 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Mladí zabijáci

Lily je úplně obyčejná středoškolačka, která spíš než v realitě žije na mobilu, kde „postuje, lajkuje, šéruje a selfíčkuje“, ostatně jako většina jejích vrstevníků. Když však do digitálních životů většiny obyvatel města pronikne neznámý hacker, který začne zveřejňovat zejména to, co mělo zůstat skryto, začnou se dít věci. Absolutní panika v městečku se záhy promění v peklo a Lily si dříve či později musí položit otázku, zda se vůbec dožije příštího rána. Vše totiž naznačuje, že tím neznámým infiltrátorem do lidských soukromí je právě ona.


Akčný / Thriller / Mysteriózní / Komédia ▪ USA, 2018, 103 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Alfa

Velkolepé dobrodružství, odehrávající se během poslední doby ledové v Evropě před 20 tisíci lety. Mladý lovec, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, utrpí zranění a je ostatními zanechán napospas osudu. Když se probere, zjišťuje, že je zraněn a sám - je nucen naučit se přežít v drsné a nemilosrdné divočině. S jistými komplikacemi se mu podaří ochočit si osamělého vlka, kterého opustila jeho smečka, a postupně se učí spoléhat se jeden na druhého.


Dobrodružný / Akčný / Dráma / Rodinný ▪ USA / Kanada / Čína, 2018, 96 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Matrix

Uvěříte neuvěřitelnému! Představte si, že vaše realita je jen iluzí a vaše nejtemnější noční můry jsou ve skutečnosti pravdivé. Představte si, že vaše současnost je vlastně minulostí a to budoucí se děje právě teď. Když si to dokážete představit, potom se budete cítit jako hrdina snímku Matrix Thomas Anderson (Keanu Reeves). A věřte, že to nebude příjemný pocit. Anderson je normální mladý muž, který se jen snaží přežít v každodenním shonu moderního velkoměsta.


Akčný / Sci-Fi ▪ USA, 1999, 136 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Temné síly

Ruby jako jedna z mála přežila záhadnou epidemii, která zabila téměř všechny americké děti. Ale nemoc se neobešla bez následků, začínají se u ní nekontrolovatelně projevovat záblesky ničivých superschopností, díky nimž je odvezena do speciálního tábora. Zde jsou nedobrovolně internovány další přeživší děti, u kterých se projevily podobné superschopnosti. Tyto nadpřirozené síly jsou označeny barvami: zelení jsou výjimečně inteligentní, modří ovládají telekinezi, žlutí mají kontrolu nad elektřinou, oranžoví umí číst myšlenky a ovládat paměť a ti nejnebezpečnější, červení, ovládají oheň.


Sci-Fi / Thriller / Romantický / Akčný / Dobrodružný / Dráma ▪ USA, 2018, 104 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Mulan

Když císař Číny vydá nařízení, že jeden muž na rodinu musí sloužit v císařské armádě k obraně země před nájezdníky ze severu, Hua Mulan, nejstarší dcera ctěného bojovníka, zaujme místo svého nemocného otce. V přestrojení za muže překonává Hua Jun nástrahy na každém kroku své cesty a učí se využívat své vnitřní síly a přijímat svůj skutečný potenciál. Tato epická cesta z ní nejen učiní ctěného bojovníka, ale vyslouží jí i respekt vděčného národa… a hrdého otce.


Dobrodružný / Dráma / Rodinný / Akčný ▪ USA, 2020, 116 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 50%

Za hranou možností

Současná Moskva. Talentovaný hazardní hráč se spojí s lidmi s mimořádnými schopnostmi, aby si v kasinu zajistil velkou výhru. Při hře se však ocitne tváří v tvář mnohem silnějšímu tajemnému soupeři a uvízne na mrtvém bodě, přičemž ohrozí nejen sám sebe, ale i svůj tým, který si časem zamiloval. Aby své přátele a svou dívku zachránil, musí hrdina překonat sám sebe.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2020, 116 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Balkánská hranice

Válka v Jugoslávii je tragédií, na kterou dnes pomalu zapomínáme. Napínavý a Drámatický film vypráví jen jednu epizodu z nedávné minulosti, kdy lidstvo stálo na pokraji velké války. Píše se rok 1999. Ruská speciální jednotka dostává příkaz získat kontrolu nad letištěm Slatina v Kosovu a musí ho udržet do příchodu posil. Výsledek nerovného boje závisí jen na osobním odvaze každého muže. Každý voják je si vědom toho, že se nemusí dožít rána.


Akčný / Dráma ▪ Rusko / Srbsko, 2019, 150 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 45%

Za čárou

V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku.


Akčný / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 114 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 45%

Tajná posedlost

Jennifer (Brenda Song) mala v jednu daždivú noc nehodu. Keď sa prebudí, nič si nepamätá a pri jej lôžku stojí neznámy muž, ktorý sa predstaví ako jej manžel. Jennifer sa dostáva do nebezpečenstva, pretože sa vracia do života, na ktorý si nepamätá.


Dráma / Thriller ▪ USA, 2019, 97 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 19%

Day 13

Keď 17-ročný Colton zostane doma, aby na leto strážil svoju malú sestru, rozdrví sa nad Heather, krásnou dievčinou, ktorá sa práve nasťahovala do záhadného starého domu na druhej strane ulice. Z diaľky sa do nej zamiluje - ale zároveň je svedkom toho, ako sa jej pestún čoraz viac vyhráža. Keď má Colton podozrenie, že muž patrí k satanskému kultu, a chystá sa ju rituálne zavraždiť, uchýli sa k zúfalým zásahom a zistí, že pravda o situácii je hrôzostrašnejšia než čokoľvek, čo si kedy myslel ...


Thriller ▪ USA, 2021, 91 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Bombshell

Skupina žen vytáhne do boje proti zakladateli Fox News Rogeru Ailesovi. Nelíbí se jim jeho obtěžování na pracovišti.


Životopisný / Dráma ▪ USA, 2019, 109 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Karate kid

Hlavní hrdina filmu Karate Kid, dvanáctiletý Dre Parker (Jaden Smith) mohl klidně být tím nejpopulárnějším klukem v celém Detroitu, ale poté, co je oba kariéra jeho matky zavede do Číny, má s navazováním přátelství se svými vrstevníky velké problémy. Nakonec se mu podaří najít si cestu ke své spolužačce Mej Jing, kterou, jak se zdá, Dre také zajímá, ale jejich přátelství záhy narazí na kulturní odlišnosti.


Akčný / Dráma / Rodinný / Sportovní ▪ USA, 2010, 134 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Scary Movie

V poklidném americkém městečku začne zničehonic řádit vrah ve známé halloweenské masce a černém kostýmu. Jeho akce ovšem mají velmi svérázný průběh - někdy ho překvapí oběť nečekanou reakcí, jindy se zdrží na marihuanovém večírku, pak ho pro změnu při vraždění předběhne někdo jiný...


Komédia / Horror / Mysteriózní ▪ USA, 2000, 85 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Scary Movie 2

Pokračování kasovního trháku, který parodoval teenagerské vyvražďovací Horrory, si bere na mušku filmy o strašidelných domech a posedlosti temnými silami. Čtyři studenti se chystají strávit noc na zámku hrůzy, kam je profesor Oldman zlákal pod záminkou školního projektu. Noc rozhodně nemá poklidný průběh. I když je Mistr Kane dávno mrtvý, pořád má choutky si užívat, především s Alexem.


Komédia / Horror / Mysteriózní ▪ USA, 2001, 79 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Paranormal Activity

Poté, co se mladý středostavovský pár přestěhoval do domu na předměstí, jsou stále více zneklidněni přítomností někoho či něčeho, co může, ale nemusí být démonické. Každopádně nejaktivnější je to uprostřed noci, zvláště když dvojice spí…


Horror / Thriller / Mysteriózní ▪ USA, 2007, 82 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Paranormal Activity 2

Nevěřili byste, jak strašidelné můžou být záběry z průmyslových kamer. Když před třemi lety debutující režisér Oren Peli představil Horror, kde tyto záběry tvořily základní obrazovou složku, málokoho napadlo, že Paranormal Activity vstoupí do historie.


Horror / Thriller / Mysteriózní ▪ USA, 2010, 91 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Paranormal Activity 3

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet.


Horror / Thriller / Mysteriózní ▪ USA, 2011, 91 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 37%

Paranormal Activity 4

Příběh Horroru Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane.


Horror / Thriller / Mysteriózní ▪ USA, 2012, 84 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Black panther

Film od studia Marvel Black Panther je dobrodružstvím válečníka T’Chally, který se po smrti svého otce, krále Wakandy, vrací domů do odloučené, avšak technologicky vyspělé africké země, aby se stal novým právoplatným králem. Když se však znovu objeví mocný dávný nepřítel, jsou T’Challovy schopnosti jako krále a Black Panthera podrobeny těžké zkoušce, neboť T’Challa je vtažen do konfliktu ohrožujícího nejen Wakandu, ale i celý svět.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2018, 134 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Iron man

Slavná komiksová postava Iron Man patří mezi nejhýčkanější superhrdiny sdružené pod křídly giganta jménem Marvel. Přesto (nebo možná právě proto) se až teď mohl přidat ke svým sourozencům Spider-Manovi, Fantastické čtyřce a X-Menům, kteří o sobě mohou hrdě prohlašovat, že o nich natočili film.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2008, 126 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Iron man 2

V hitparádě okouzlujících rošťáků, kteří tu a tam navléknou nějakou masku, aby zachránili svět, by bral bezkonkurenčně první místo. I proto se původem komiksový superhrdina Iron Man dočkal druhého dílu. Ten slibuje další intenzívní zážitek, v němž navíc už tak luxusní herecké obsazení jedničky doplňují další hvězdná jména – Scarlett Johansson, Sam Rockwell a Mickey Rourke. Hlavní devízou Iron Mana 2 je ale jeho příběh.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2010, 119 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Iron man 3

Ve filmu společnosti Marvel Studios Iron Man 3 je svérázný, ale geniální průmyslník Tony Stark / Iron Man nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2013, 130 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Captain America: První Avenger

Steve Rogers (Chris Evans) je idealistický mladík, který stejně jako drtivá většina jeho vrstevníků touží vstoupit do armády, aby mohl Americe pomoci zdolat nacisty, až se jeho země zapojí do Druhé světové války. Jenže nemá sebemenší šanci, protože je podměrečný a neduživý a jediným jeho předpokladem je zarputilost, s jakou se nechává opakovaně vyhazovat od odvodových komisí.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2011, 119min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Captain America: Návrat prvního Avengera

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2014, 136min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Captain America: Občanská válka

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2016, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Jsem číslo čtyři

Jsem číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustálé změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny.


Sci-Fi / Thriller / Dráma / Dobrodružný / Akčný ▪ USA, 2011, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Duše

Co dělá člověka… člověkem? Pixar Animation Studios uvádí celovečerní film Duše, ve kterém se představí středoškolský učitel hudební výchovy Joe Gardner (v původním znění Jamie Foxx), který dostane životní šanci hrát v proslulém jazzovém klubu. Jeden chybný krok ho však přenese z ulic New Yorku do Neznáma před, což je fantastické místo, kde čerstvě narozené duše získávají před vstupem na Zemi vlastnosti, návyky i zlozvyky.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy / Hudební ▪ USA, 2020, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Ledové království

Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy / Hudební ▪ USA, 2013, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Ledové království 2

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy / Hudební ▪ USA, 2019, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Walt Disney Animation Studios uvedou struhující počítačově animovaný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana (Auli'i Cravalho) kdysi mocného poloboha Mauiho (Dwayne Johnson), který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy / Hudební ▪ USA, 2016, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Pí a jeho život

Hlavní hrdina Pí vyrůstal v indické zoologické zahradě, kterou založil jeho otec. Možná by exotickou živnost převzal, kdyby se rodina nerozhodla přestěhovat do studené Kanady, i s některými zvířaty, jejichž prodejem si chtěli zajistit snazší start v nové zemi. Proti tomu se ovšem postavily přírodní živly, které jedné bouřlivé noci potopily nákladní loď, na níž se Pí s rodiči a bratrem plavil.


Dobrodružný / Dráma ▪ USA, 2012, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

8. míle

Film 8 Mile není autobiografickým příběhem, ale je jím volně inspirován a na hlubší vazbě s rappovým zpěvákem Eminemem mu dodává i fakt, že v něm Eminem, až s překvapivou bravurou ztělesnil hlavního hrdinu Jimmiho. Zachycuje jen kratičký úsek v životě dospívajícího chlapce, bojujícího o vítězství v rappové soutěži.


Dráma / Hudební ▪ USA, 2002, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Pat a Mat znovu v akci

Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pat a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky. Pro kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.


Animovaný / Rodinný ▪ Česko, 2018, 75min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Pat a Mat: Zimní radovánky

Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem?


Animovaný / Rodinný ▪ Česko, 2018, 60min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Pat a Mat: Kutilské trampoty

A je to opět tady! Pat a Mat přicházejí ve zcela nových Kutilských trampotách! Série příběhů, která vyvolá úsměv na tvářích dětí i dospělých. Jakou lest vymyslí na zloděje, který jim krade jablka ze stromu? Mýt auto hadicí? To není nic pro Pata a Mata! Raději si postaví automyčku.


Animovaný / Rodinný ▪ Česko, 2019, 62min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Resistance

Příběh skupiny židovských skautů, kteří během druhé světové války spolupracovali s francouzským hnutím odporu (Résistance). Společně zachránili tisíce lidských životů. Hlavním hrdinou, jehož válečnou životní etapu sledujeme, je Marcel Marceau (Jesse Eisenberg).


Životopisný / Dráma / Válečný / Historický ▪ USA, 2020, 120min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti.


Sci-Fi / Dobrodružný / Akčný ▪ USA, 2016, 151min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Wonder Woman 1984

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala (seriál Hra o trůny) a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig (Marťan).


Akčný / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi ▪ USA, 2020, 151min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Man of steel

Mladý chlapec zjistí, že má mimořádné schopnosti a že není z této planety. Jako mladý muž se vydá na cestu za zjištěním, odkud pochází a s jakým záměrem byl vyslán na Zemi. Ale hrdina, který má zachránit svět před zničením a stát se symbolem naděje pro celé lidstvo, se v něm teprve musí objevit.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi ▪ USA, 2013, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Temný rytíř povstal

Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci, čímž se tak z hrdiny změnil v uprchlíka. Tím, že na něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř všechno pro to, co společně s komisařem Gordonem považoval za vyšší dobro. A na čas tato lež skutečně zabírala, když byla kriminální aktivita v Gothamu rozdrcena silou Dentova odkazu. Všechno se ale mění s příchodem prohnané zlodějky a jejích tajemných zájmů.


Akčný / Krimi / Dráma / Thriller ▪ USA, 2012, 158min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Temný rytíř

Akčný dobrodružná fantasy v režii Christophera Nolana navazuje na film Batman začíná a Christian Bale si v ní zopakoval roli Batmana/Bruce Waynea v nekončícím boji se zločinem. Wayne v kostýmu netopýřího muže jde spolu s poručíkem Jamesem Gordonem (Gary Oldman) z Gothamské policie po králi zločinců Jokerovi známého podle symbolu - hrací karty s žolíkem - kterou zanechává na místech činu.


Akčný / Krimi / Dráma / Thriller ▪ USA, 2008, 152min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Půlnoční nebe

Osamělý vědec v Arktidě spěchá upozornit astronauty, kteří se vracejí z vesmírné mise, na záhadnou celosvětovou katastrofu.


Dráma ▪ USA, 2020, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Mákni!

Inteligentní, ale nemotorná osmnáctka Quinn se zapřisáhne, že se dostane na Duke, a stane se kvůli tomu závodní tanečnicí.


Komédia / Hudební ▪ USA, 2020, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Můžeme být hrdinové

Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu.


Akčný / Dráma / Fantasy ▪ USA, 2020, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Dej mi své jméno

Když si rodiče sedmnáctiletého Elieho pozvou do své velké italské vily na léto hosta, jejich syn z toho není vůbec nadšený. Zpočátku se zdá, že toho s pohledným americkým 24letým studentem Oliverem nemají mnoho společného, když však spolu začnou trávit více času, začne mezi nimi vznikat něco mnohem hlubšího než je přátelství...


Dráma / Romantický ▪ USA, 2017, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Simpsonovi ve filmu

Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se konečně dočkal prvního celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu bude tentokrát čelit globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života. Na filmu pracují stejní tvůrci jako na televizním seriálu, a tak se fanoušci dočkají většiny svých oblíbených postav.


Animovaný / Komédia ▪ USA, 2007, 83min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 87%

Coco

Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.


Animovaný / Komédia / Rodinný / Fantasy / Dobrodružný / Hudební ▪ USA, 2017, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 87%

Shrek

Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem známých i méně známých pohádkových postaviček, které byly vyhoštěny z království nevzhledného a zakyslého Lorda Farquaada.


Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komédia ▪ USA, 2001, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Shrek 3

Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované Komédia Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok.


Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komédia ▪ USA, 2007, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Shrek - Zvonec a konec

Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a tchýnino království, co dalšího ještě můžete dokázat? Pokud se jmenujete Shrek, pravděpodobně trochu zfotrovatíte. Místo toho, aby jako za starých dobrých časů děsil vesničany, teď jim otrávený Shrek rozdává autogramy. Co se to stalo s divokým zlobrem? Protože se mu stýská po době, kdy byl „pravým netvorem“, podepíše Shrek smlouvu se lstivým prodavačem iluzí Rampelníkem.


Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komédia ▪ USA, 2010, 89min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Střípky ženy

Po tragickém domácím porodu se musí vyrovnat s návalem emocí i velkým smutkem a najít cestu zpátky ke svému partnerovi i rodině.


Dráma ▪ USA, 2020, 129min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Smrt ve tmě

Rocky (Jane Levy), rozhodnutá vymanit se z područí své násilnické matky a zachránit svou mladší sestru před životem bez jakékoliv perspektivy, ke kterému jsou obě okolnostmi odsouzeny směřovat, je ochotna udělat pro dosažení svého cíle naprosto cokoliv. Společně se svými kamarády Alexem (Dylan Minnette) a Moneym (Daniel Zovatto) mají už na svém kontě sérii pečlivě naplánovaných vloupání ve snaze získat dostatek peněz na nový život daleko od svých beznadějných osudů v rodném Detroitu.


Dráma ▪ USA, 2016, 88min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Alita: Bojový Anděl

Svět vzdálené budoucnosti není ideálním místem k životu, přesto v něm žijí lidé, kteří nezištně pomáhají jiným. Tak třeba kyberdoktor Ido (Christoph Waltz) prolézá skládky, aby našel funkční součástky, které může implantovat lidem, co o část těla přišli. Takhle objeví Alitu (Rosa Salazar), poničeného kyborga se srdcem a duší dospívající dívky, a vrátí jí život. Po probuzení Alita vůbec nic neví.


Dráma ▪ USA, 2019, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Aladin

Aladin je vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti. Film režíruje Guy Ritchie, který do pohádkového přístavního města Agrabahu vnese svižnou a strhující akci.


Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Muzikál / Romantický ▪ USA, 2019, 128min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Ant-Man a Wasp

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.


Akčný / Sci-Fi / Dobrodružný / Komédia ▪ USA, 2018, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Ant-Man

Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku Ant-Mana, před zcela novými nebezpečími, která ho ohrožují. Pym a Lang jsou tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám nuceni naplánovat a provést rafinovanou loupež, která zachrání celý svět.


Akčný / Sci-Fi / Dobrodružný / Komédia ▪ USA, 2015, 117min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Bumblebee

Charlie Watsonová (Hailee Steinfeld) slaví osmnáctiny, ale moc důvodů k radosti nemá. Na čele jí vyrazil čerstvý megabeďar a naděje, že od rodiny dostane vysněné auto, se rozplyne ve chvíli, když rozbalí mimořádně trapné dárky. Až majitel bazaru a vrakoviště, u kterého brigádničí, se nad ní smiluje a daruje jí žlutý Volkswagen Brouk, jenž ovšem spadá spíš do kategorie dar nedar.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2018, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Hellboy

Oblíbený temný hrdina Hellboy se vrací na plátna kin s plnou parádou. Pod hlavičkou ÚPVO (Úřadu paranormálního výzkumu a obrany) se vydává do Londýna, kde se probrala ze záhrobí obávaná čarodějnice Nimue. Hellboy musí "Královně krve" zabránit, aby seslala na svět lidí smrtící morovou ránu.


Akčný / Fantasy / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2019, 121min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Dolittle

Doktor Dolittle byl tak výjimečný, že ho jmenovali osobním lékařem anglické královny Viktorie. Jenže to bývávalo. Před pár lety ovdověl a od té doby samotaří v ústraní, za zdmi svého kdysi velkolepého sídla, obklopený smečkou zvířecích přátel, s nimiž si rozumí lépe než s lidmi.


Akčný / Fantasy / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2020, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Upgrade

Za pár let už nebudeme muset ani hnout prstem, protože moderní technologie za nás všechno obstarají. Technofobům se v takové době nebude žít zrovna lehko. Grey Trace (Logan Marshall-Green) je pověstný tím, že jako jeden z posledních lidí dává před technologiemi přednost vlastním rukám. Jedna noc, která mu obrátí život vzhůru nohama, však tenhle přístup rázně změní.


Horror / Sci-Fi / Akčný / Thriller ▪ USA, 2018, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

The Addams Family

Připravte si prsty na lusknutí! Na plátna kin se vrací ikonická rodina, která každý rok vyhrává všechny soutěže na Halloween. Tentokrát se členové této vtipné a výstřední rodinky představí v animované podobě. Malí i velcí diváci se mohou těšit na skvělou zábavu, protože Addamsovi se budou snažit mermomocí dokázat, že dobří sousedé jsou pro své okolí k nezaplacení.


Animovaný / Komédia / Rodinný / Fantasy / Horror ▪ USA, 2019, 87min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Nezvratný osud

Smrt je někde nablízku a Alex Browning má to štěstí (nebo smůlu?), že ví kdy a kde se zubatá objeví. Alexovo zvláštní nadání se poprvé projeví těsně po nástupu na palubu letadla, kterým má, společně se svými spolužáky ze střední školy, letět na školní výlet do Paříže.


Horror / Thriller ▪ USA, 2000, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Nezvratný osud 2

Smrt se nedá ošálit, a pokud se člověk jednou ocitne na seznamu, osud už se postará, aby byl dodržen. Jedním z mála lidí, kteří to poznali, je dívka Clear Rivers, poslední člověk, který přežil katastrofu letu 180. Díky vizi jejího spolužáka sice několik lidí uniklo smrti v troskách letadla, vzápětí však jeden po druhém zemřeli jako oběti bizarních nehod. Clear je poslední a ví, že tentokrát je na řadě ona.


Horror / Thriller ▪ USA, 2003, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Nezvratný osud 3

Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit.


Horror / Thriller ▪ USA, 2006, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Nezvratný osud 4

V den, který měl být pohodovým dnem s kamarády na závodech, měl Nick Bannon (Bobby Campo) děsivou předtuchu, že shoda nešťastných náhod způsobí hromadnou havárii závodících aut, že hořící trosky aut budou padat mezi diváky a brutálně zabijí i jeho kamarády a že na něj samotného spadne střecha ochozů.


Horror / Thriller ▪ USA, 2009, 78min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Nezvratný osud 5

Nezvratný osud 5 je pokračováním Horrorové série. Tentokrát skupinu nesleduje žádný démon ani šílenec, ale samotná smrt, či přesněji řečeno samotní filmaři. Skutečná smrt je samozřejmě daleko prozaičtější, když nechá spoustu lidí umřít ve spánku v posteli, ale to není příliš kinematografické.


Horror / Thriller ▪ USA, 2011, 88min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Batman

Velkoměsto Gotham City je sužováno gangstery, které vede kyselinou děsivě znetvořený Joker. Policie se zdá být bezmocná. Mnohem větší respekt mezi zločinci budí maskovaný netopýří muž - Batman - objevující se vždy tam, kde je páchána nějaká nepravost. Reportérka Vicki Valeová, píšící o Batmanových kouscích, se seznámí s plachým milionářem Brucem Waynem a stráví s ním opojnou noc.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 1989, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Batman se vrací

Gotham City je terorizováno zločineckou bandou cirkusových artistů, vedených fyzicky deformovaným Oswaldem Cobblepotem, přezdívaným Tučňák. Selina Kyleová, sekretářka mocného obchodníka Maxe Shrecka, odhalí podvodný plán svého šéfa na získání financí od města a je za trest shozena z mrakodrapu.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 1992, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Batman navždy

Můžete se schovávat kamkoli, ale netopýří křídla vás neminou. I tentokrát se musí Batman utkat se dvěma nepřáteli: tentokrát jsou to padouši se jmény Dvě tváře a Hádankář. Dvě tváře byl původně prokurátor Harvey Dent, jemuž polovinu obličeje postříkala kyselina. Hádankář, (Edward Nygma, pracoval původně pro Bruce Waynea v jeho společnosti, ale je to spíš šílenec než vědec.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 1995, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Batman začíná

Film popisuje počátky legendy o tajemném Batmanovi a zjevení Temného rytíře coby síly dobra v Gotham City. Zklamaný dědic továren Bruce Wayne cestuje těsně po úmrtí svých rodičů po světě a hledá způsob, jakým by bojoval s nespravedlností a jak by obrátil strach proti těm, kteří okrádají bázlivé.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2005, 140min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 87%

Terminátor

Z roku 2029 je do Los Angeles roku 1984 vyslán zabijácký stroj podobný člověku. Má za úkol zabít Sarah Connorovou dřív, než přivede na svět syna, který se má později stát vůdcem lidí ve válce proti strojům. Lidé žijící v budoucnosti ovšem do současnosti také vyslali svého muže, který se bude snažit Sarah zachránit.


Akčný / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 1984, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Terminátor 2: Den zúčtování

Deset let po neúspěšném pokusu zabít Sarah Connorovou, matku budoucího vůdce lidstva ve válce proti strojům, se do Los Angeles vrací z budoucnosti nový Terminátor, typ T-1000, aby zlikvidoval už narozeného Johna Connora. Dospělý Connor v roce 2029 na svoji ochranu posílá do minulosti druhého terminátora T-800. Oba stroje nezávisle na sobě pátrají po malém Johnovi.


Akčný / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 1991, 137min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Terminátor 3: Vzpoura strojů

Od chvíle, kdy John Connor s matkou a terminátorem zabránili zkáze lidstva, uplynulo deset let. John se snaží žít tak, aby ho stroje nedokázaly najít. Vymazal o sobě všechny údaje a zničil vše, co by ho mohlo spojovat s minulostí. Jedné noci se ale objeví nejdokonalejší typ terminátora s označením T-X, který se vydá hledat cíle určené k likvidaci. John je zraněn při autonehodě, a tak se vloupe na veterinární kliniku pro léky. Přistihne ho tam Kate, která se vrátila kvůli jedné ze svých zákaznic.


Akčný / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2003, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Terminator Salvation

Film „Terminator Salvation“ je zasazen do post-apokalyptického roku 2018. Christian Bale hraje Johna Connora, muže určeného osudem k tomu, aby vedl lidský odpor vůči Skynetu a jeho armádě Terminátorů. Ale budoucnost, na kterou byl Conner připravován, se částečně změní tím, že se objeví Marcus Wright (Sam Worthington), cizinec, jehož poslední vzpomínkou je, že byl mezi mrtvými. Conner musí rozhodnout, zda byl Marcus poslán z budoucnosti nebo zachráněn z minulosti.


Akčný / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2009, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Terminator Genisys

Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít.


Akčný / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2015, 121min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Prázdniny

Co by měla dělat čerstvě opuštěná holka v depresích krátce před Vánocemi? Změnit prostředí. Prostě vypadnout někam, kde jí všechno nebude připomínat, že se její život nápadně podobá zápiskům z Deníku Bridget Jonesové. Úplně ideální by bylo, kdyby našla jinou opuštěnou holku v depresích (nejlépe na druhém konci zeměkoule) a vyměnila si s ní aspoň na vánoční prázdniny bydlení.


Romantický / Komédia ▪ USA, 2006, 138min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Stáhni a zemřeš

Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet?


Horror / Thriller ▪ USA, 2019, 91min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

I dva jsou rodina

Vtipný a nonšalantní Samuel (Omar Sy) si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví víkendový flirt Kristin (Clémence Poésy) a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií do Londýna, kde Kristin marně hledá. Nakonec mu nezbývá nic jiného než si najít práci a ve velkoměstě se usadit.


Komédia / Dráma ▪ USA, 2016, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Jsem matka

Po masové zkáze lidského pokolení se dospívající dívce vychovávané o samotě mateřským droidem obrátí celý svět vzhůru nohama, když se setká s jiným člověkem.


Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2019, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Drahokam

Zatímco se mu kupí dluhy a naštvaní výběrčí jsou mu v patách, riskuje tenhle výřečný klenotník z New Yorku všechno a doufá, že se tak udrží nad vodou a naživu.


Dráma / Thriller / Krimi ▪ USA, 2019, 135min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Nebezpečné lži

Starý bohatý muž zemře a odkáže svoje sídlo nové opatrovatelce. Vtáhne ji tak do spletité sítě nedůvěry, podvodů a vražd.


Thriller / Dráma / Mysteriózny ▪ USA, 2020, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Chůva na zabití: Krvavá královna

Před dvěma lety Cole unikl ze spárů satanského kultu. Teď ho čeká ještě něco horšího – střední škola. A démoni z minulosti mu nepřestávají dělat ze života peklo.


Horror / Komédia ▪ USA, 2020, 101min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

22. července

Po zničujících teroristických útocích v Norsku se jeden z přeživších, truchlící rodiny a národ semknou za spravedlnost a uzdravení. Podle skutečného příběhu.


Životopisný / Dráma / Thriller ▪ USA, 2018, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Zastavte temnotu

Přírodovědec, který v ponuré aljašské zimě loví vlky, je obviněn z vraždy místního chlapce. Brzy se však dozví mrazivé tajemství.


Thriller / Dráma / Mysteriózní / Dobrodružný ▪ USA, 2018, 125min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Drsný město

Mezi zkorumpovanými kolegy a uprostřed války marseilleských gangů musí vzít poctivý policista věci do vlastních rukou, aby ochránil svůj tým.


Akčný / Krimi / Thriller / Dráma ▪ USA, 2020, 116min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 43%

Fearless

Dospívající pařan se musí postarat o tři mimina se superschopnostmi, která mu na zahradu seslala z vesmíru jeho oblíbená počítačová hra.


Animovaný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2020, 89min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

Klaus

Dospívající pařan se musí postarat o tři mimina se superschopnostmi, která mu na zahradu seslala z vesmíru jeho oblíbená počítačová hra.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2019, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Bílý tygr

Jestli chce ambiciózní řidič bohaté indické rodiny uniknout před chudou a začít podnikat, musí vzít rozum do hrsti.


Dráma ▪ USA, 2021, 125min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Táta na kvadrát

Celý svůj život prožila v hipísácké komuně. Když ale její matka odjede do zahraničí, proklouzne osmnáctiletá dívka ven a vydá se hledat svého biologického otce.


Komédia / Dráma / Rodinný ▪ USA, 2021, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Vyloučený

Aziz se plácá v krizi středního věku a hledá únik před nudnou prací, otravnými přáteli a neurvalou rodinou. A přitom musí předstírat, že je všechno v pohodě.


Dráma / Komédia ▪ USA, 2021, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

The superdeep

Kolský superhluboký vrt je největším těžebným zařízením v zemi. V roce 1984, v hloubce více než 12 kilometrů, něco napadlo pracovníky. Po těchto událostech je objekt uzavřen. Malý výzkumný tým jde do podzemí, aby zjistil, jaké tajemství se skrývá v nejhlubší díře na světě. To, co zjistili, se ukázalo být největší hrozbou v historii. Nyní je budoucnost lidstva v jejich rukou.


Horror ▪ USA, 2020, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 43%

Skylines

Keď hrozí nebezpečenstvo vírusu, že sa v dnešných dobách prebývajú pozemské cudzie hybridy proti ľuďom, kapitánka Rose Corley musí viesť tím elitných žoldnierov na misiu do mimozemského sveta, aby zachránil to, čo zostalo z ľudstva.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2020, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Assassin’s Creed

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti.


Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akčný ▪ USA, 2016, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Lilo & Stitch

Animovaná Komédia Lilo a Stitch je příběh malé dívky, která se setká s nejvíce hledaným mimozemšťanem v celé galaxii. Lilo je roztomilá dívka z Havaje, která adoptuje maličkého ošklivého pejska, kterého pojmenuje Stitch. Stitch by byl dokonalý domácí mazlíček, kdyby ovšem ve skutečnosti nebyl genetický experiment, který utekl z cizí planety a neztroskotal na Zemi.


Komédia / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi ▪ USA, 2002, 85min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Asterix a Obelix

Římští kolonizátoři ovládli Galii - kromě jedné jediné vesnice, kde se padesát obyvatel dokáže bránit mnohonásobné přesile díky zázračnému posilujícímu nápoji. Ten vyrábí místní druid Panoramix. Římský guvernér Detritus se chce nápoje zmocnit a uchvátit moc vládce Caesara.


Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 1999, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Asterix: Sídliště bohů

Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů... Celá?!? Ale kdeže! Julius Caesar je bezesporu vynikající stratég a vojevůdce, který dosud nenašel přemožitele. Jen hrstka nepoddajných Galů se nadále vysmívá přímo do zobáku slavného římského orla a odolává jeho válečným výpadům..


Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2014, 84min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru

Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Vždy býval expertem na sběr jmelí v korunách stromů. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší.


Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2018, 84min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Herkules

Hercula, syna vládce bohů Dia, unesli z kolébky na Olympu. Odporní nohsledi proradného krále podsvětí Háda naštěstí nedotáhli svůj úkol do konce - podařilo se jim sice Hercula pomocí kouzelného lektvaru téměř zbavit božství, ale k smrtící ráně, která měla ukončit chlapcův život dříve než dospěje a zkříží Hádovy plány, se už nedostali. Hercula pak našel bezdětný pastýř a vychoval ho jako vlastní dítě.


Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komédia / Fantasy ▪ USA, 1997, 89min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Karcoolka

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky:


Animovaný / Komédia / Krimi / Rodinný ▪ USA, 2005, 78min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Princezna a žabák

Walt Disney Animation Studios uvádějí muzikál Princezna a žabák, animovanou komedii zasazenou do velkého města New Orleansu. Od tvůrců filmu Malá mořská víla a Aladdin přichází klasická pohádka s moderní zápletkou. Zachycuje krásnou dívku jménem Tiana (Anika Noni Rose), žabího prince, který zoufale touží stát se opět člověkem a osudný polibek, který oba dovede do veselého dobrodružství tajuplnými bažinami Louisiany.


Animovaný / Komédia / Muzikál / Romantický ▪ USA, 2009, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 34%

Kim Possible

Každodenná tínedžerská hrdinka Kim Possible a jej najlepší priateľ Ron Stoppable sa vydávajú na prvý ročník vysokej školy, a to všetko pri zachraňovaní sveta pred zlými zloduchmi. Zatiaľ čo Kim a Ron boli vždy o krok pred svojimi súpermi, orientácia v sociálnej hierarchii strednej školy je náročnejšia, ako si akčný hrdina kedy predstavoval. Keď na krídlach číhajú Drakken a Shego, musí sa Kim spoľahnúť na svoju rodinu a tím Možný - Ron, technický génius Wade, nová priateľka Athena a Rufus, nahý krtko-krysa.


Akčný / Dobrodružný / Komédia ▪ USA, 2019, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Avengers: Age of Ultron

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy ▪ USA, 2015, 141min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy ▪ USA, 2016, 133min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph touží po tom, aby byl milován tak, jako perfektní Good Guy jménem Fix-It Felix z jeho hry. Problém je v tom, že nikdo nemiluje Bad Guye. Ale oni milují hrdiny… takže když přichází moderní hra ve stylu kdo dřív vystřelí, kde se objeví neoblomná Sergeant Calhoun, Ralph to vidí jako příležitost k hrdinství a štěstí.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2012, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 85%

Wall-E

Film začíná v roce 2700. Poslední operační stroj VALL-I stále plní úkol čištění Země se svým jediným mazlíčkem – švábem Halem, který mu dělá společnost. Malý robot, roztomilý a působivý, si za ta léta docela vyvinul svou osobnost. Bydlí v maringotce plné zvláštností a artefaktů z lidského života jako je Rubikova kostka, kuchyňský šlehač a jeho největší poklad – stará video kazeta s filmem Hello Dolly.


Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Sci-Fi ▪ USA, 2018, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Pinocchio

Pinocchio studia Walt Disney je krásnou pohádkou o tom, že sny se mohou stát skutečností, pokud si to opravdu přejeme. Nyní vychází Pinocchio ve Speciální edici - s dokonale vyčištěným obrazem a zvukem tak, jak jste ho ještě nikdy nemohli vidět! Nemá asi cenu připomínat, že hlavním hrdinou je malá dřevěná loutka, která si ze srdce přeje stát se opravdovým chlapcem.


Animovaný / Rodinný / Pohádka / Hudební ▪ USA, 1940, 88min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

101 Dalmatinu

Roger navrhuje počítačové hry. Anita navrhuje luxusní módu v salónu démonické Cruelly De Vil. Bez přičinění svých psů by se ti dva v obrovském Londýně nikdy neseznámili. Naštěstí se Rogerův dalmatin Pongo na první pohled zamiloval do Anitiny dalmatinky Perdy a i když jeho vzplanutí zpočátku přineslo majitelům několik roztomilých nepříjemností (jako například podzimní koupel v jezírku uprostřed parku), všechno se rychle v dobré obrátilo.


Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 1996, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Ohana: Rodina je poklad

Dva sourozenci z Brooklynu tráví léto na ostrově O’ahu, kde jim příbuzní pomáhají objevit jejich havajské kořeny během dobrodružného hledání ztraceného pokladu.


Akčný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2021, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Pod bodem mrazu

Autobus plný vězňů se na opuštěné silnici stane terčem útoku a řidič (Javier Gutiérrez) musí bojovat o život s pasažéry i útočníky.


Akčný / Thriller ▪ USA, 2021, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Five feet apart

Stella Grant (Haley Lu Richardson) je obyčejná sedmnáctiletá holka. Jenže na rozdíl od většiny teenagerů tráví spoustu času v nemocnici jako pacient s cystickou fibrózou. Její život je plný rutin, hranic a sebeovládání. Projde těžkou zkouškou, když se setká s Willem Newmanem (Cole Sprouse). Pacient, jenž trpí stejným onemocněním jako ona. Will a Stella od sebe musí udržovat bezpečnou vzdálenost.


Dráma / Romantický ▪ USA, 2019, 117min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Čištiči vesmíru

Čtyři outsideři, co se v roce 2092 honí za vesmírným odpadem a sny o budoucnosti, objeví androidku, která by jim mohla hodit balík. Kdyby neskrývala nebezpečné tajemství.


Sci-Fi / Dobrodružný / Dráma ▪ USA, 2021, 136min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 48%

Locked down

Linda (Anne Hathaway) a Paxton (Chiwetel Ejiofor) zažívají vztahovou krizi během koronavirové pandemie v Londýně. Současně se jim naskytne příležitost ukrást diamant v hodnotě 3 milionů liber z obchodního centra.


Komédia / Krimi / Romantický ▪ USA, 2021, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Zdravotník

Záchranář Ángel se nechce smířit s realitou života na vozíku. Vypěstuje si smrtící posedlost ženou, která ho opustila, a plánuje děsivou pomstu.


Dráma / Krimi ▪ USA, 2020, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Malcolm & Marie

Filmař Malcolm (John David Washington) a jeho přítelkyně Marie (Zendaya) se po premiéře filmu vrátí domů a očekávají reakce kritiků. Jenže v průběhu večera začnou vyplouvat na povrch tajemství jejich vztahu a jejich láska projde tvrdou zkouškou.


Dráma / Romantický ▪ USA, 2021, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Nebezpečná láskavost

Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig.


Krimi / Komédia / Mysteriózní / Thriller ▪ USA, 2018, 117min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Vykopávky

Film přibližuje okolnosti nalezení známého pohřebního místa v Sutton Hoo (Suffolk, UK). Edith Pretty (Carey Mulligan) si najme místního archeologa Basila Browna (Ralph Fiennes), aby prozkoumal mohyly, které se nacházejí na jejím pozemku.


Životopisný / Dráma / Historický ▪ USA, 2021, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Všem klukům, které jsem milovala

Její tajné milostné dopisy se dostanou k objektům jejích citů a poklidná existence Lary Jean na střední škole je pryč.


Komédia / Dráma / Romantický ▪ USA, 2018, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Všem klukům: P.S. Stále tě miluju

Lara Jean je oficiálně Peterova přítelkyně, takže všechno by mělo být skvělé, nebo ne? Věci se komplikují, když se Laře do života vrací stará láska, co nerezaví.


Komédia / Dráma / Romantický ▪ USA, 2020, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Šprtky to chtěj taky

Nejlepší kámošky a zároveň nejlepší studentky ve třídě Amy (Kaitlyn Dever) a Molly (Beanie Feldstein) jsou velmi moudré, šikovné... a dost neoblíbené. Myslí si, že život je ukryt jen v učebnicích a na své spolužáky s horšími známkami se dívají s neskrývaným despektem. Jenže den před ukončením studia si obě najednou uvědomí krutou pravdu - 4 roky šprtání byly v podstatě ztrátou času a ony si mohly užívat přesně jako všichni ostatní.


Komédia ▪ USA, 2019, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Všem klukům: Navždy s láskou

Začalo to dávným milostným dopisem – a vznikl z toho nový vztah. Co má budoucnost přichystaného pro Laru Jean a Petera?


Komédia / Dráma / Romantický ▪ USA, 2021, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Wonder

Film "(Ne)obyčejný kluk", natočený na motivy bestselleru deníku New York Times, vypráví fascinující a dojemný příběh Augusta Pullmana. Ve chvíli, kdy August, který se narodil s vadou obličeje, která mu dosud bránila navštěvovat běžnou školu, nastupuje do páté třídy místní školy, stává se tím nejméně pravděpodobným hrdinou. S tím, jak se jeho rodina, noví spolužáci a širší komunita snaží nalézt v sobě soucit a přijmout ho, Auggieho mimořádný osud je všechny spojí a dokáže, že nelze prostě zapadnout, když se už od narození lišíte.


Dráma / Rodinný ▪ USA, 2017, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnícký kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi.


Dobrodružný / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2018, 134min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Motýlek

Film vypráví neuvěřitelný příběh pařížského kasaře Henriho „Motýlka“ Charriera (Charlie Hunnam), který je falešně obviněn z vraždy a odsouzen na doživotí. Trest si odpykává v nechvalně známé trestanecké kolonii na Ďábelském ostrově u Francouzské Guayany.


Dráma / Rodinný ▪ USA, 2017, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

30 minut po pulnoci

Dva roky po událostech 11. září se agentka CIA Maya (Jessica Chastain) přesune z bezpečí washingtonských kanceláří do epicentra honu na Usámu, na americkou ambasádu v Pákistánu. Byť relativní zelenáč, brzy pochopí pravidla hry, do kterých patří i mučení lidí, kteří by mohli poskytnout vodítko k dopadení nejhledanějšího teroristy.


Dráma / Historický / Thriller ▪ USA, 2012, 157min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Jako v bavlnce

Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso.


Krimi / Dráma / Thriller ▪ USA, 2020, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Dámský klub

Čtveřici dlouholetých kamarádek pojí kromě pevného přátelství společná záliba v knihách. Pravidelně se scházejí ve svém dámském knižním klubu. Jednoho dne se ponoří do lechtivě erotického románu „Padesát odstínů šedi“. Tahle volba se ukáže jako více než inspirativní… Diane (Diane Keaton) totiž nedávno ovdověla po 40 letech manželství. Vivian (Jane Fonda) si užívá společnost mužů, ale závazkům se důsledně vyhýbá.


Komédia / Dráma / Romantický ▪ USA, 2018, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Čarodějovy hodiny

Desetiletý chlapec Lewis se po smrti rodičů odstěhuje do panského sídla svého strýce Jonathana. Strýce i jeho sousedku si brzy oblíbí. V domě se však dějí podivné věci, strýček i jeho sousedka totiž ovládají kouzla. Lewis pomáhá svému kouzelnickému strýčkovi vypátrat hodiny, které by svou kouzelnou mocí mohly způsobit konec světa. Film je natočen podle klasického fantasy románu Johna Bellairse.


Fantasy / Komédia / Horror / Sci-Fi ▪ USA, 2018, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

SpongeBob je nejoblíbenější mořská houba na světě a to nejen proto, že dělá ty vůbec nejlepší krabí hambáče. Chválil by ho zejména jeho šnečí mazlík Gary, kdyby ho ovšem právě kdosi neušnekl. A protože SpongeBob je doopravdy velký správňák, všeho nechá a vyrazí za Garyho záchranou.


Fantasy / Komédia / Horror / Sci-Fi ▪ USA, 2018, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 42%

Stráž

Skvěle vycvičenou francouzskou vojačku po traumatizující bojové misi převelí domů. Tam ale využije svoje smrtící schopnosti a vypátrá muže, který ublížil její sestře.


Akčný / Dráma / Thriller ▪ USA, 2021, 81min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Ranařky

Šestnáctiletá stydlivka, kterou štve toxická a sexistická atmosféra na střední, se nechá inspirovat bouřlivou minulostí svojí mámy a anonymně vydá školní plátek, který rozpoutá revoluci za rovnoprávnost.


Komédia / Dráma / Hudební ▪ USA, 2021, 111min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 85%

Spider-Man: Paralelní světy

Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina.


Animovaný / Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2018, 117min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Hurá do džungle

Jedno poklidné ráno se život zvířat v africké džungli obrátí vzhůru nohama. Nejlepší kamarádi, opičák Munki a slonice Chobotka zjistí, že z ničeho nic získali schopnost mluvit lidskou řečí. A velmi brzy odhalí příčinu tohoto zázraku: V džungli přistál mimozemšťan! S sebou si přivezl překladové zařízení, díky kterému zvířata mohou mluvit.


Animovaný / Rodinný ▪ USA, 2020, 89min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Spider-Man: Homecoming

Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.).


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2018, 117min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 39%

Tom & Jerry

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. Hon kocoura a myši vzápětí skoro zničí nejen její kariéru a chystanou svatbu, ale i skoro celý hotel.


Animovaný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2021, 101min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 30%

Pokémon 2: Síla jednotlivce

Připravte se na nezapomenutelná dobrodružství zcela nových Pokémonů! Starodávná pověst se naplní, když jsou Pokémoni Articuno, Zapdos a Moltres vyrušeni ze staleté harmonie. Když jsou narušeny samy síly přírody, závisí život na zemi na nečekané spolupráci legendárního Pokémona Kugia a mystického vyvoleného jenž byl předpovězen legendou.


Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komédia ▪ Japonsko, 1999, 72min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Červená tečka

Vydali se do hor, aby ve svém manželství opět rozdmýchali vášeň. Místo toho v nemilosrdné divočině prchají před neznámým střelcem, aby si zachránili holý život.


Dráma / Thriller ▪ USA, 2021, 85min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 27%

Pokémon 3: The Movie

Pokémoni spatřili světlo světa v roce 1996 a pokémánie se záhy stala fenoménem, který uchvátil děti na celém světě. Vytváří fiktivní svět v němž žijí společně lidé a pokémoni, bytosti vytvořené a vyšlechtěné trenéry k vzájemnému boji. Každý pokémon má zvláštní schopnost, většinou spjatou s blízkostí k některému ze čtyř živlů.


Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komédia ▪ Japonsko, 2000, 92min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

The Platform

Vězni v horních patrech se najedí lépe než ti dole, na které zůstanou jen zbytky. Jeden muž se snaží prosadit změnu, aby všichni měli dostatek.


Sci-Fi / Thriller / Horror ▪ Japonsko, 2019, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

The Map of Tiny Perfect Things

Príbeh pohotového tínedžera Marka (Kyle Allen), ktorý spokojne žije ten istý deň dokola v nekonečnej slučke. Jeho svet sa však obráti naruby, keď sa stretne so záhadnou Margaretou (Kathryn Newton), rovnako uviaznutou v časovej slučke. Mark a Margaret sa vydávajú hľadať všetky maličkosti, vďaka ktorým je jeden deň dokonalý. Milostný príbeh, kde sa dve osoby snažia prísť na to, ako a či uniknúť zo svojho nikdy nekončiaceho dňa.


Fantasy ▪ USA, 2021, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

The Avengers

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy ▪ USA, 2012, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Scary Movie 3

Úspěšná Horrorová parodie Scary Movie se vrací zpět. Po bratrech Wayansových se režie ujala legenda bláznivých komedií David Zucker (Bláznivá střela, Bláznivá střela 2, Připoutejte se, prosím!). V tomto díle (parodující především kultovní Horror Kruh a slavný Matrix) musí Cindy prozkoumat tajemné kruhy v obilí a ještě tajemnější videokazety. Při svém pátrání se setkává s tajemným Orpheem, který ji vysvětlí, že ona je vyvolená a musí pomoci prezidentovi překazit invazi mimozemšťanů.


Komédia / Horror ▪ USA, 2003, 82min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 47%

Scary Movie 4

Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné série opět posunul hranice komediálního žánru. Žádný blockbuster ani popkulturní ikona nejsou před jejich zběsilým humorem v bezpečí: oběťmi nemilosrdné parodie se stávají Válka světů, Nenávist, Vesnice, Hra o život, Million Dollar Baby, Zkrocená hora a celá řada dalších filmů.


Komédia / Horror ▪ USA, 2006, 82min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 35%

Scary Movie 5

Hlavním terčem Scary Movie 5 jsou úspěšné „dokumentární" Horrory série Paranormal Activity. Mladým manželům, Danovi a Jody, se narodí první dítě, jenže místo aby se radovali z novorozence, musí se vypořádávat s narůstajícím počtem nadpřirozených jevů, které se v jejich útulné domácnosti prošpikované videokamerami vyskytují.


Komédia / Horror ▪ USA, 2013, 82min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Tenkrát v Hollywoodu

V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér (Brad Pitt) rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles.


Komédia / Dráma ▪ USA, 2019, 161min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Až na měsíc

Animovaný muzikál o dívce, která si postaví kosmickou loď a vydá se hledat mytickou měsíční bohyni. Režie se ujal legendární animátor Glen Keane.


Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Muzikál / Sci-Fi ▪ USA, 2020, 95min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Sedem hodín, aby ste sa zamilovali

Romantická Komédia. Giulio (Giampaolo Morelli) je šéfredaktorem vyslán na služební cestu do Milána. Když se vrátil, překvapil svou ženu ve sprše… se šéfem. Po rozchodu ho kamarád přemlouvá, aby začal opět randit a bere ho do společnosti.


Komédia / Romantický ▪ USA, 2020, 95min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Raya a drak

Kdysi dávno ve fantazijním světě Kumandry žili lidé a draci v harmonii. Kdykoliv pak zlověstné nestvůry nazývané Druuni ohrožovaly zemi, draci se pro záchranu svých lidských přátel obětovali. Nyní, o 500 let později, jsou tato monstra zpět a osamělá válečnice Raya, se vydává na dlouhou a nebezpečnou cestu, aby vystopovala posledního draka a hrozivé Druuny zastavila jednou provždy. Během své cesty však zjistí, že k záchraně světa nebude zapotřebí jen dračího kouzla, ale především i důvěry.


Animovaný / Akčný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy / Muzikál ▪ USA, 2021, 114min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

Prokletý ostrov

Detektiva Teddyho Danielse (Di Caprio) a jeho kolegu Chucka Auleho (Mark Ruffalo) přivedlo na prokletý ostrov Shutter pátrání po šílené vražedkyni jménem Rachel Solando (Emily Mortimer), která zmizela ze své cely ve vězeňské psychiatrické léčebně Ashecliffe a kdesi se úspěšně skrývá. Píše se rok 1954 a Amerika se dosud nevzpamatovala z následků Druhé světové války a navíc přežívá v permanentní paranoii domnělého i skutečného komunistického ohrožení.


Dráma / Thriller / Mysteriózní ▪ USA, 2010, 138min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

News of the world

Veterán z americké občanské války, který jezdí po celé zemi a přináší lidem zprávy ze světa, se vydá na nebezpečnou cestu přes Texas, aby osiřelé dívce našel nový domov.


Akčný / Dobrodružný / Dráma / Western ▪ USA, 2020, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Thor: Ragnarok

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Komédia ▪ USA, 2017, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

To kapitola 2

V pokračování nejúspěšnějšího Horroru všech dob, se do města Derry vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno začalo. Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy.


Horror / Thriller ▪ USA, 2019, 165min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Malá lež

Něžná Komédia podle skutečné lži vypráví příběh Newyorčanky Billi a její svérázné čínské babičky Nai Nai. Rodina se rozhodne zatajit babičce pravdu o jejím zdravotním stavu. Jak to ale udělat, aby Nai Nai nebylo podezřelé, že jí z ničeho nic chtějí v Číně navštívit příbuzní z celého světa? Vystrojí se svatba! Co na tom, že mladý synovec svoji „snoubenku" sotva zná. Hosté se brzy sjíždějí.


Komédia / Dráma ▪ USA, 2019, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 48%

Let's dance

Joseph se kvůli své vášni pro hip-hopový tanec rozhodne odmítnout práci v rodinné firmě a zkusit štěstí v Paříži. S přítelkyní Emmou a nejlepším kamarádem Karimem se připojí k přednímu pařížskému breakerovi Yourimu, aby se pokusili zvítězit v mezinárodní hip-hopové soutěži. Během příprav na akci ale nic nejde podle plánu – Emma podvede Josepha s Yourim a skupina se rozpadne.


Dráma / Komédia / Taneční ▪ USA, 2019, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Skrytá identita

Kriminální Dráma Skrytá identita je zasazeno do Bostonu, kde státní policie vede válku s organizovaným zločinem. Tajný policista Billy Costigan (Leonardo Di Caprio) je pověřen úkolem infiltrovat zločineckou síť, které předsedá boss Costello (Jack Nicholson). Billy si brzy získá Costellovu důvěru, jenže je tu také Colin Sullivan (Matt Damon), který pro změnu infiltroval policejní složky, aby tam získával pro zločinecký syndikát cenné informace.


Dráma / Krimi / Thriller ▪ USA, 2006, 151min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 84%

Parazit

Černá Komédia režiséra Bong Joon-hoa (Snowpiercer, Okja) sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti byznysmena Parka. Co se může stát, když se setkají dva tak odlišné světy? Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, Drámatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek.


Dráma / Komédia / Thriller ▪ USA, 2019, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Černá Komédia režiséra Bong Joon-hoa (Snowpiercer, Okja) sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti byznysmena Parka. Co se může stát, když se setkají dva tak odlišné světy? Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, Drámatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek.


Komédia / Rodinný / Hudební / Animovaný / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2015, 92min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Get Out

Co na tom, že Rose (Allison Williams) je bílá jako stěna a Chris (Daniel Kaluuya) černý jako noc? Žijeme přece v jednadvacátém století, kdy je boj proti rasové nesnášenlivosti přece už dávno dobojovaný a na smíšené páry se skrz prsty nedíváme.


Horror / Mysteriózní / Thriller ▪ USA, 2017, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 37%

High School Musical

Přestože jsou přesvědčeni, že už se znovu neuvidí, protože každý žije v jiné části USA, vymění si telefonní čísla. Krátce poté je však Gabriellina matka vedením své firmy přeložena do Albuquerque v Novém Mexiku a Gabriela shodou okolností začne chodit do stejné střední školy, kde studuje i Troy.


Komédia / Dráma / Rodinný / Muzikál ▪ USA, 2006, 92min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 29%

High School Musical 2

Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu. Jejich společnou vášní je muzika, a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže. Někteří ale začnou intrikařit a kamarádství na život i na smrt je rázem ohroženo.


Komédia / Dráma / Rodinný / Muzikál ▪ USA, 2007, 92min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 38%

High School Musical 3

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší.


Komédia / Dráma / Rodinný / Muzikál ▪ USA, 2008, 92min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Nejkrásnější den

Nejlepší mejdan je ten poslední. Svérázný, upjatý a ambiciózní pianista Andi se potkává s floutkem a pohodářem Bennem a oba zjišťují, že mají jedno společné. Oba třicátníci mají na krku diagnózu smrtelné nemoci a na dveře jim už klepe zubatá s kosou. Jeden přesvědčí druhého, že mají ideální příležitost se vykašlat na jakoukoliv zodpovědnost. Společně utečou z hospice s cílem pořádně si vyhodit z kopýtka u žít si ty nejbáječnější dny v životě.


Komédia / Dráma ▪ USA, 2016, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Rande Naslepo

Vzrušující práce v luxusním hotelu - to je vysněná budoucnost, kterou si hýčká Saliya (Kostja Ullmann) už od dětství. Pak ale jako teenager začne ztrácet zrak, až nakonec vidí jen mlhavé světlo a matné obrysy. Svět vidí jako by na něj koukal skrze tlusté mléčné sklo. Zdá se, že jeho životní sen je v naprostých troskách.


Komédia / Dráma ▪ USA, 2017, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 36%

Camp Rock

Mitchie je obyčejná holka, která má sen. Chce v budoucnosti dělat to, co ji baví ze všeho nejvíc, hudbu. Právě teď vidí cestu ke splnění snu v akci "Camp Rock", která se koná každé léto. Napřed to vypadá, že kvůli nedostatku peněz žádný camp nebude, ale nakonec díky tomu, že Mitchiina matka dostane v campu práci šéfkuchařky, se hlavní hrdinka vydává zažít své nejlepší léto v životě, kde chce i přes svou trému zazářit jako sólová zpěvačka.


Komédia / Rodinný / Hudební / Romantický ▪ USA, 2008, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 40%

Camp Rock 2

Film pojednává o soupeření Camp Rocku a Camp Staru, táborů u jezera, jejichž zakladatelé a lídři jsou velcí rivalové. Když první den Camp Star přebere Camp Rocku většinu zaměstnanců, pro tábor Camp Rock je to velká rána. Naštěstí je tady Mitchie, Shane a parta lidí, kteří chtějí kemp zachránit.


Komédia / Rodinný / Hudební / Romantický ▪ USA, 2010, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Lemonade Mouth

Film pojednává o soupeření Camp Rocku a Camp Staru, táborů u jezera, jejichž zakladatelé a lídři jsou velcí rivalové. Když první den Camp Star přebere Camp Rocku většinu zaměstnanců, pro tábor Camp Rock je to velká rána. Naštěstí je tady Mitchie, Shane a parta lidí, kteří chtějí kemp zachránit.


Muzikál / Rodinný ▪ USA, 2011, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Phineas a Ferb v paralelním vesmíru

Phineas a Ferb zjistí, že jejich milované zvířátko ptakopysk Perry je ve skutečnosti tajný agent, který každodenně bojuje s ďáblem. Kluci se k němu připojí aby společně podnikli dobrodružnou cestu po paralelním vesmíru, kde se budou muset nakonec utkat s ještě ďábelštější verzí Dr. Doofenshmirtze.


Animovaný / Dobrodružný / Rodinný ▪ USA, 2011, 78min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Cesta do fantázie

Desetiletá Chihiro je obyčejná japonská holčička. Když se se svými rodiči vydává poprvé do nového bydliště, jejich auto zabloudí na opuštěnou lesní cestu, vedoucí k záhadnému tunelu. Chihiro i její rodiče se vydají dovnitř a objeví cosi, co považují za opuštěný lunapark. Rodiče podlehnou lákavé nabídce občerstvení v opuštěných stáncích, ale záhy se promění ve vepře.


Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Pohádka / Rodinný ▪ Japonsko, 2001, 124min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Yes Day

Rodiče už mají po krk toho říkat na všechno „ne“, a tak nechají děti, aby si pro jednou určily pravidla samy.


Komédia / Rodinný ▪ USA, 2021, 86min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Liga spravedlnosti Zacka Snydera

Bruce Wayne (Ben Affleck) je odhodlaný postarat se o to, aby Supermanova (Henry Cavill) oběť nepřišla nazmar. V Lize spravedlnosti Zacka Snydera spojí síly s Dianou Prince (Gal Gadotová) a společně sestaví tým superhrdinů, jehož posláním je zachránit svět před blížící se hrozbou katastrofických rozměrů. Tento úkol je však mnohem obtížnější, než si Bruce představoval, neboť každý z nováčků čelí vlastním démonům, které musí porazit, aby mohli dát dohromady jedinečnou ligu superhrdinů.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2021, 242min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Godzilla vs Kong

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Kong a jeho ochránci podniknou nebezpečnou cestu, aby našli svůj skutečný domov, a spolu s nimi je Jia, mladá osiřelá dívka, s níž si Kong vytvořil jedinečné a silné pouto. Neočekávaně se ocitli na cestě rozzuřené Godzilly, která postupně ničí celou planetu. Epický střet mezi dvěma titány - vyvolaný neviditelnými silami - je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země.


Akčný / Dráma / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2021, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Kyslík

Mladá žena se probudí v kryokomoře a nic si nepamatuje. Musí si ale vybavit, kdo je, a dostat se ven dřív, než jí dojde kyslík.


Dráma / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2021, 101min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Láska a příšery

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku.


Dobrodružný / Komédia / Akčný / Sci-Fi ▪ USA, 2020, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Žena v okně

Kvůli agorafobii se drží doma, ale posedlost novými sousedy jí nedá spát – psycholožka, co se snaží vyřešit brutální zločin, který na vlastní oči viděla z okna.


Krimi / Dráma / Mysteriózní / Thriller ▪ USA, 2021, 101min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Rodina na baterky

Nesmírně talentovaná, leč trochu samotářská Katie Mitchellová je přijata na vysokou školu svých snů. Plány na odlet jí však překazí její táta Rick, svérázný milovník přírody, který rozhodne, že spolu se zbytkem rodiny Katie na vysokou školu odvezou, aby se ještě vzájemně naposledy užili.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 114min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Armáda mŕtvych

Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny.


Akčný / Horror / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Kouzelný drak

Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2021, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 42%

Probuzení

Mladá žena, která dříve sloužila, si z armády odnesla nějakou tu závislost na prášcích a zmenšený vliv na výchovu svých dětí. Vše se zdá být v pořádku, než se zableskne a už nic není jako dřív. Nejde elektřina, auta nejezdí, ale hlavně lidé nemohou vůbec spát.


Dráma / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2021, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Co jsme viděli, co jsme slyšeli

Pár z Manhattanu se odstěhuje do starobylé osady v Hudson Valley, kde zjistí, že jejich manželství obestírá zlověstné tajemství, které si nezadá se záhadami prastaré vesnice.


Horror / Thriller ▪ USA, 2021, 121min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Otcovství

Ovdovělý otec zůstane na výchovu dcery sám a musí zvládnout vlastní pochybnosti, obavy, smutek a taky hory špinavých plenek. Inspirováno skutečným příběhem.


Dráma ▪ USA, 2021, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 48%

Na papíře dobrý

Stand-upová komička žila celá léta jenom prací, ale teď narazila na chlapa, co je na pohled dokonalý: chytrý, pozorný, úspěšný… to snad ani nemůže být pravda.


Komédia ▪ USA, 2021, 92min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Skejťáčka

Holka z indického zapadákova se úplně zblázní do ježdění na skejtu. Jenže její cesta na vysněnou soutěž bude ještě pěkně hrbolatá.


Dráma / Sportovní ▪ USA, 2021, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Palmer

Po dvanácti letech ve vězení se Eddie Palmer, bývalá středoškolská fotbalová hvězda, vrací domů a chce opět začít žít. Zanedlouho překvapivě naváže pouto se Samem, nezapadajícím chlapcem z problémové rodiny. Eddieho minulost však začne jeho nový život a rodinu ohrožovat.


Dráma ▪ USA, 2021, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Střípky

Zástupce šerifa Joe Deacon (Denzel Washington) jede do Las Angeles, aby si vyzvednul důkazy ke svému případu. Chybí mu, ale důležitý podpis, a tak mu nejsou vydány. Shodou okolností se nachází na svém bývalém pracovišti, a tak ho kontaktuje Jim Baxter (Rami Malek), který teď vede vyšetřování po něm a požádá ho, jestli by se nechtěl zdržet. Jak dalece spolu oba případy souvisí?


Dráma ▪ USA, 2021, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Stříbrné brusle

Na zamrzlých řekách a kanálech Petrohradu si zlodějíček na bruslích získá srdce mladé šlechtičny. Osud jejich lásce ale nepřeje.


Dobrodružný / Romantický / Fantasy ▪ USA, 2020, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Luca

Snímek studií Disney a Pixar Luca, odehrávající se v malebném městečku italské riviéry, vypráví o dospívajícím chlapci, který zažívá nezapomenutelné letní prázdniny plné zmrzliny, těstovin a vyjížděk na mopedu. Prosluněná dobrodružství prožívá Luca se svým novým nejlepším kamarádem, avšak jejich veselí ohrožuje přísně střežené tajemství, neboť oba jsou ve skutečnosti vodní příšeráci z podmořského světa.


Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2021, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Tom clancy: Bez výčitek

John Kelly (Michael B. Jordan), příslušník elitní jednotky Navy SEAL, pátrá po vrazích své ženy. Když jednotka ruských vojáků vyvraždí jeho rodinu jako odplatu za jeho roli v přísně tajné operaci, začne pronásledovat vrahy s plným nasazením. Ve spojení s kolegyní z NAVY Seals Karen nevědomky naráží na stopu tajného spiknutí, které hrozí zavlečením USA a Ruska do celosvětového konfliktu.


Akčný / Krimi / Dráma / Thriller / Válečný ▪ USA, 2021, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 49%

Řekni prostě ano

Lotte je nevyléčitelná romantička, ale šlamastyka se svatbou snů a zasnoubení její sobecké sestry jí obrátí život vzhůru nohama.


Komédia / Romantický ▪ USA, 2021, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Tom clancy: Bez výčitek

Cole Young je bojovník MMA, zvyknutý sa doslova biť o svoje živobytie. Nevie však nič o tetovaní draka, s ktorým sa narodil, o svojom dedičstve, ani o tom, prečo cisár Vonkajšieho sveta Shang Tsung vyslal svojho najlepšieho bojovníka Sub-Zera, aby Colea chytil. V strachu o svoju rodinu prijme Cole radu veliteľa špeciálnych jednotiek Jaxa a vydá sa hľadať Sonyu Blade.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2021, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Modrý zázrak

Vychovatel a jeho chráněnci mají v plánu získat peníze na záchranu svého sirotčince tím, že vyhrají rybářskou soutěž. A tak vezmou do party vysloužilého kapitána.


Dráma / Životopisný ▪ USA, 2021, 95min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Méďa Ted

John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John..


Komédia / Fantasy ▪ USA, 2012, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Méďa Ted 2

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná Komédia Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče.


Komédia / Fantasy ▪ USA, 2015, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Oslo

Jak vedly tajné aktivity, kódované rozhovory, nesourodá přátelství a tichá hrdinství norského páru a angažované izraelsko-palestinské skupiny k mírové dohodě v Oslu v roce 1993? Film, který je adaptací stejnojmenného divadelního Drámatu ověnčeného cenou Tony, je inspirován skutečným příběhem o vyjednávání mezi nesmiřitelnými nepřáteli.


Dráma / Historický ▪ USA, 2021, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Nikdo

Hutch (Bob Odenkirk) je unavený chlap středního věku, jehož život se smrsknul na otravné každodenní rituály prokládané manželčiným pohrdáním a pubertálními výlevy vlastních dětí. Když do jejich domu vniknou dva lupiči, nechá je beztrestně loupit a praštit svého syna.


Dráma / Historický ▪ USA, 2021, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 50%

Utajený pasažér

Utajený pasažér omylem poškodí základní systémy podpory života vesmírné lodi, která letí k Marsu. Zásoby docházejí, důsledky pro misi můžou být fatální a posádku čeká nelehká volba.


Dráma / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2021, 116min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Prime Time

Na Silvestra v roku 1999 sa 20-ročný Sebastian (Bartosz Bielenia) zamkol v televíznom štúdiu. Má pri sebe dvoch rukojemníkoch, zbraň a posolstvo pre svet.


Dráma / Thriller ▪ USA, 2021, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

The Tomorrow war

Lidstvo prohrává s mimozemskou invazí, a proto vědci vyvíjejí způsob, jak naverbovat vojáky z minulosti, aby bojovali ve válce. Osud budoucnosti závisí na schopnostech jednoho muže v tom, aby se postavil duchům své minulosti.


Akčný / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 138min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Cruella

Držitelka Oscara Emma Stone září v celovečerním filmu Cruella od společnosti Disney. Film se odehrává v době londýnské punckrockové revoluce 70. let a sleduje vzpurné počátky nechvalně proslulé módní darebačky, Cruelly de Vil. Mladá, chytrá a kreativní podvodnice Estella je odhodlaná se prosadit ve světě módy.


Komédia / Krimi ▪ USA, 2021, 138min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Amerika: Film

George Washington s motorovkou a masivní pivař Sam Adams v téhle parodické verzi americké války za nezávislost Britům ten jejich čajíček pořádně osladí.


Animovaný / Akčný / Dobrodružný / Historický / Komédia / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Ulice strachu – 1. část: 1994

Po sérii brutálních vražd se dospívající dívka a její přátelé postaví zlu, které jejich nechvalně proslulé město dusí už celá staletí. Vítejte v Shadyside.


Horror / Mysteriózní ▪ USA, 2021, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 50%

Každý tvuj nadech

Drásavý psychologický thriller o psychiatrovi Phillipovi (Casey Affleck), jehož kariéra se ocitne v ohrožení poté, co si jeho pacientka vezme život. Když pozve pozůstalého bratra své klientky (Sam Claflin) k sobě domů, aby ho seznámil se svou ženou (Michelle Monaghanová) a dcerou, Phillipův rodinný život se náhle rozpadne.


Thriller ▪ USA, 2021, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Hotel Transylvánie: Transformánie

Neposedný Slinta by si chtěl neustále hrát, Dracula má však na starosti jiné věci, a proto se rozhodne přerostlému mazlíčkovi sehnat nějakého kamaráda, což nebude vůbec jednoduché.


Krátkometrážní / Animovaný / Komédia ▪ USA, 2021, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Willy a kouzelná planeta

Malý kluk Willy cestuje s rodiči vesmírem. Při průletu asteroidy dojde k poškození jejich kosmické lodi. Záchranné kapsle ale celou rodinu rozdělí a Willy se tak nedopatřením vydává úplně opačným směrem než rodiče. Naštěstí má Willy s sebou důležitého parťáka a osobního strážce v jedné osobě – robota Bucka. Jejich kapsle přistane na cizí a dosud neprozkoumané planetě.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Sci-Fi ▪ USA, 2019, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 32%

Thunder Force

Vo svete, kde sú padúchovia samozrejmosťou, sa dve odcudzené najlepšie priateľky z detstva stretnú po tom, čo jedna vymyslí liečbu, ktorá im dá moc ochrániť svoje mesto.


Akčný / Komédia / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Princezna zakletá v čase

Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu.


Pohádka / Fantasy / Komédia ▪ Česko, 2020, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Loni v létě

Šestnáctiletý Deniz tráví prázdniny v přímořském městečku, kde se snaží sbalit svoji dětskou lásku. A do toho ještě řeší milostný trojúhelník.


Dráma / Romantický ▪ USA, 2021, 101min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Ulice strachu – 2. část: 1978

Shadyside, rok 1978. Škola končí a letní aktivity v táboře „Nightwing“ právě začínají. Jenže v okolí se potuluje místní psychopat, který je posedlý touhou zabíjet.


Horror / Mysteriózní ▪ USA, 2021, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Major Grom: Morový doktor

Policajný major Igor Grom (Tichon Žizněvskij) je v celom Petrohrade známy svojim nezmieriteľným prístupom k zločincom všetkého druhu. Všetko sa však Drámaticky zmení po tom, čo sa v uliciach objaví osoba s maskou morového doktora. Vyhlási, že toto mesto zachvátil mor korupcie, skazenosti a bezprávia a začne odstraňovať všetkých ľudí, ktorí unikli trestu pomocou peňazí a vysokého postavenia.


Dobrodružný / Akčný ▪ USA, 2021, 136min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Jeden za všechny

Náhradní učitel je vyslán do města, kam dosud nikdy nevkročil, aby se ujal třídy šesťáků. Když se má zhostit úkolu znovu začlenit do třídy žáka, který se zotavuje z vážné nemoci, čeká ho nepříjemné překvapení - nikdo ze spolužáků si nepřeje, aby se chlapec mezi ně vrátil. Dojemný příběh o vedení a toleranci je připomínkou toho, že skutečná změna vždy přichází zevnitř.


Dráma ▪ USA, 2020, 91min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

No Sudden Move

Krimi thriller Stevena Soderbergha, který je zasazen do prostředí Detroitu v polovině 50. let 20. století. Skupina chvilkových zlodějů má za úkol ukrást cosi, o čem jsou informováni jako o prostém dokumentu. V momentě, kdy se věci ošklivě pokazí, začnou hledat toho, kdo si je na špinavou práci najal, čímž konfrontují i ty nejvyšší vrstvy společnosti rychle se měnícího velkoměsta.


Krimi / Dráma / Thriller ▪ USA, 2021, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 49%

Čarodějnice

Zemeckisův vizuálně inovativní film, který přetváří milovaný příběh Dahla pro moderní publikum, vypráví temně humorný a potěšující příběh mladého osiřelého chlapce (Jahzir Bruno), který na konci roku 1967 žije se svou milující babičkou (Octavia Spencer) ve venkovském městě Alabama v Demopolis.


Fantasy / Dobrodružný / Komédia ▪ USA, 2020, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

22 Jump Street

Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat.


Akčný / Komédia / Krimi ▪ USA, 2014, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Nerozluční

Mika, bývalý podvodník, nyní vede sladký a úspěšný život pod novou identitou. Chystá se oženit a nemůže být šťastnější. Dokud se nečekaně neobjeví Poutine, jeho bývalý spoluvězeň... Mika je odhodlaný skrýt svou minulost před budoucí manželkou i právnickou rodinou a snaží se bláznivého a nepředvídatelného Poutina zbavit.


Komedia ▪ USA, 2019, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Black Widow

Scarlett Johansson alias Black Widow se po dekádě v Marvel Cinematic Universe konečně dočkala svého prvního sólového dobrodružství, které však bude úplně jiné, než jaké doposud poznala. Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila její už téměř zapomenutou minulost, a proto se musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je zničit Black Widow.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 40%

The Water Man

Strelec a jeho matka majú spoločné zvláštne puto. Podporuje jeho snívanie a umelecké aktivity, zatiaľ čo jeho otec na ceste Amos, s ktorým má Gunner napätý vzťah, má iné predstavy o tom, kde by mali byť záujmy jeho syna. Gunner a jeho otec sa snažia vyrovnať svoje rozdiely v záujme rodiny, ale keď sa choroba jeho mamy zhorší, Gunner zmizne v hromádkach kníh o vede a nadprirodzenosti pri hľadaní možných liečebných postupov. Keď sa Gunner a jeho vzpurný priateľ Jo stratia počas svojej výpravy do tajomného lesa Water Mana, musí sa Amos ponoriť do sveta svojho syna, aby ich našiel a spojil svoju rodinu.


Dráma ▪ USA, 2020, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Jak jsem se stal superhrdinou

Ve světě, kde vedle sebe žijí lidé a superhrdinové, se samotářský polda a mazaná vyšetřovatelka snaží překazit temné spiknutí a zachránit hrdinům jejich schopnosti.


Krimi / Fantasy / Akčný / Komédia ▪ USA, 2020, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Ulice strachu – 3. část: 1666

Deena se propadne do roku 1666 a odhalí pravdu o Sarah Fierové. V roce 1994 bojují její přátelé o život a budoucnost města Shadyside.


Horror / Mysteriózní ▪ USA, 2021, 114min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Krvavě rudé nebe

Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství.


Akčný / Horror / Thriller ▪ USA, 2021, 121min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 48%

Výbušnej koktejl

Scarlet (Lena Headey) má turbulentný život. Okrem toho, že bola donútená opustiť svoju dcéru Sam (Karen Gillan) a dať sa na útek, živí sa ako nájomná vrahyňa. Napriek vzájomnému odcudzeniu však aj zo Sam vyrastie profesionálny zabijak v útlom ženskom tele, snáď ešte chladnokrvnejší než jej mama.


Akčný ▪ USA, 2021, 114min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Poslední dopis od milence

Novinářka objeví truhlu s milostnými dopisy ze 60. let a rozhodne se přijít na kloub záhadám kolem románku, o kterém vyprávějí.


Dráma / Romantický ▪ USA, 2021, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 50%

Rychle a zběsile 9

Dominic Toretto (Vin Diesel) si myslel, že si konečně bude moci začít užívat klidný život s Letty (Michelle Rodriguez) a synem Brianem, jenže pak se ozvala jeho minulost. V týmu lumpů, kteří se rozhodli ovládnout svět, figuruje i člověk, který je stejně odvážný a nebezpečný jako Dom.


Akčný / Dobrodružný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2021, 145min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Letovisko lásky

Vztah jí nevyšel a kariéra taky nestojí za nic, a tak tahle zpěvačka vezme kšeft v načančaném ostrovním letovisku, kde se úplnou náhodou žení její bývalý snoubenec.


Komédia / Romantický ▪ USA, 2021, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Bílý tesák

Oddaného vlčáka zavede jeho zvídavost na neuvěřitelná dobrodružství a bude postupně sloužit třem naprosto odlišným pánům.


Animovaný / Dobrodružný ▪ USA, 2019, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Willoughbyovi

Animovaný film o čtyřech dětech, které se potom, co je opustí jejich sobečtí rodiče, učí skloubit svoje staromódní hodnoty s realitou moderního světa.


Animovaný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2020, 92min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Feel the Beat

Sebestředná tanečnice, která v konkurzu na Broadway pokazila, co se dalo, se neochotně vrací domů a souhlasí, že připraví skupinku mladých outsiderek na velkou soutěž.


Dráma / Rodinný / Komédia ▪ USA, 2020, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Nová generace

Mezi osamocenou Mai a super-tajným robotem vznikne nečekané pouto a společně se pustí do velkého Akčnýho dobrodružství s cílem zmařit plány zákeřného ničemy.


Animovaný / Akčný / Dobrodružný ▪ USA, 2018, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Chikova cesta

Holka, její nejlepší kámoš a pes vyrazí ochránit horu před jednou chamtivou společností. Všechno ale pomůže vyřešit její milovaný psí parťák Chiko.


Animovaný ▪ USA, 2020, 86min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Poslední žolďák

Záhadný agent (Jean-Claude Van Damme) se musí po 25 letech vrátit do činné služby, když musí zachránit svého syna před falešným obviněním z pašování drog a obchodu se zbraněmi.


Akčný / Komédia ▪ USA, 2021, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Kdybys jen tušil

Nesmělá jedničkářka Ellie pomáhá sympatickému sportovci Paulovi sbalit dívku jeho snů. Všechno se ale zkomplikuje, když se do ní Ellie zamiluje taky.


Dráma / Romantický / Komédia ▪ USA, 2020, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 28%

DJ Popelka

Náctiletá DJka má lásky po krk. Spoléhá jen sama na sebe a jde si za svým snem v rytmu hitparád – než se do jejího chytlavého mixu zamiluje popový idol.


Rodinný / Romantický ▪ USA, 2019, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Mizerná jízda

Komédia postavená na drsných, nečekaných fórech, které dva nejlepší kámoši po cestě do New Yorku zkoušejí na náhodné kolemjdoucí – a všechno natáčejí skrytou kamerou.


Komédia ▪ USA, 2020, 84min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Pohromadě

Optimistická středoškolačka přede všemi tají, že nemá kde bydlet a že přespává ve školním autobuse. Dokáže přijmout pomocnou ruku, když dojde k tragédii?


Dráma ▪ USA, 2020, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Tajný život mazlíčků 2

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko.


Animovaný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2019, 86min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz

V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz je mrazivým příběhem plným hrůzy, smrti a neznámého zla, které šokuje i zkušené výzkumníky paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenovi. Jeden z nejnapínavějších případů jejich skutečné kariéry začal bojem o duši malého chlapce a pokračoval způsobem, kterým si ani jeden z nich nedovedl představit – historicky první obhajobou v americké historii, kde se vrah odvolával na posednutí ďáblem.


Horror / Mysteriózní / Thriller ▪ USA, 2021, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Kdo mi jde po krku

Forenzní účetní přišel na chybu, která stála život státního návladního. Neváhá ani vteřinu a vezme svého synka a vydá se na zběsilý úprk. Jede za svým známým policistou, který je odborník na přežití. V patách má zabijáky. Ti založí požár, aby odvedli pozornost. Podaří se jim uniknout před zabijáky i požárem?


Thriller / Dráma / Akčný ▪ USA, 2021, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Space Jam: Nový začátek

Vítejte ve Space Jamu! Šampión NBA a globální ikona LeBron James se vydává na epické dobrodružství po boku slavného Bugs Bunnyho v celovečerním filmu Space Jam: Nový začátek od režiséra Malcolma D. Lee a inovativního filmového týmu Ryana Cooglera a Mavericka Cartera.


Animovaný / Komédia / Fantasy / Sportovní / Rodinný ▪ USA, 2021, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Vivo

Do muziky zblázněný medvídek kynkažu vyrazí na životní cestu, aby splnil důležitý úkol a doručil milostnou píseň od starého kamaráda..


Animovaný / Komédia / Muzikál ▪ USA, 2021, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

V hlavě

Riley je vytržena ze svého starého života v Minnesotě poté, co se musí s tatínkem kvůli jeho novému zaměstnání přestěhovat do San Francisca. Přijde o přátele, svůj dětský pokoj i o hokejový tým. To, co navenek vypadá jen jako problém s přizpůsobením, má však v dívčině hlavě mnohem větší následky. Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi - Radostí, Strachem Hněvem, Znechucením a Smutkem. Emoce žijí uvnitř Rileyina mozku, odkud jí pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Pak ale dojde k nehodě.


Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komédia / Dráma / Rodinný ▪ USA, 2015, 95min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Velká šestka

Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: dívka Go Go Tamago, vyhledávající adrenalinové zážitky, čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, sličná chemička Honey Lemon a jejich fanda Fred.


Animovaný / Akčný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2014, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Přátelé: Zase spolu

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitcom natáčel.


Komédia / Romantický / Dokumentární ▪ USA, 2021, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Zvonilka a piráti

Ze světa Petra Pana přichází do našich kin snímek Zvonilka a piráti, velkolepé dobrodružství o Zarině, chytré a ambiciozní víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze země víl a spojí své síly s piráty, kteří z ní udělají kapitánku své lodi.


Animovaný / Fantasy ▪ USA, 2014, 78min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 84%

Zootropolis: Město zvířat

Riley je vytržena ze svého starého života v Minnesotě poté, co se musí s tatínkem kvůli jeho novému zaměstnání přestěhovat do San Francisca. Přijde o přátele, svůj dětský pokoj i o hokejový tým. To, co navenek vypadá jen jako problém s přizpůsobením, má však v dívčině hlavě mnohem větší následky. Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi - Radostí, Strachem Hněvem, Znechucením a Smutkem. Emoce žijí uvnitř Rileyina mozku, odkud jí pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Pak ale dojde k nehodě.


Animovaný / Mysteriózní / Dobrodružný / Krimi / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2016, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Hodný dinosaurus

Malý dinosaurus Arlo na rozdíl od svých sourozenců Bucka a Libby, kteří jsou stateční a neohrožení, má neustále strach. Bojí se takřka všeho a za všech okolností. Aby otec malému strašpytlovi pomohl, dá mu jednoho dne úkol. Má pohlídat rodinnou sýpku, do které rodina dinosaurů před zimou shromažďuje zásoby kukuřice. Otec zjistil, že se do sýpky dostává nezvaný host a jejich zimní zásoby ujídá. Arlo je rozhodnut zloděje chytit, když se však zlodějíček, malý človíček, chytí do sítě, tak ho Arlo pustí na svobodu. Rozzlobený otec donutí Arla, aby se společně s ním vydal zloděje vystopovat.


Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komédia / Dráma / Rodinný ▪ USA, 2015, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Expedice: Džungle

Film studia Disney Expedice: Džungle, inspirovaný slavnou atrakcí v zábavním parku Disneyland, je dobrodružnou výpravou do amazonské džungle, ve které se představí Dwayne Johnson jako charismatický kapitán lodi a Emily Blunt jako odvážná průzkumnice na své misi.


Akčný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy ▪ USA, 2021, 127min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Stánek s polibky 3

Elle je odhodlaná užít si poslední léto před vysokou naplno. Dá proto dohromady seznam šílených věcí, co chtěla vždycky udělat, ale taky musí ukočírovat Noaha s Leem.


Komédia / Romantický ▪ USA, 2021, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

The Suicide Squad

Režisér James Gunn uvádí Akčný dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2021, 131min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 36%

Monster Hunter: Legends of the Guild

Ve světě, kde lidé a děsivé příšery žijí v křehké rovnováze, bojuje mladý lovec Aiden o záchranu svojí vesnice před hrůzostrašným drakem.


Animovaný / Akčný / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 58min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

V rytmu srdce

Ruby je potomkem neslyšících rodičů a je v rodině jediná, kdo slyší. Když zjistí, jak moc ji baví zpěv, bude se muset rozhodnout mezi svými sny a rodinnými povinnostmi.


Dráma ▪ USA, 2021, 111min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 42%

Vražedná přísaha

Když její nejlepší kamarádka Tara zemře po pádu ze střechy, musí Lacey vypátrat jejího vraha dřív, než vraždu hodí na ni, nebo se sama stane jeho obětí. Jenže nepřátelské prostředí nové školy a sesterstva, o jehož členství se Tara ucházela, jí pátrání příliš neusnadňují...


Thriller ▪ USA, 2021, 84min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Hlasiťákovi ve filmu

Velkolepá hudební výprava, na které Lincoln Hlasiťák s rodiči a deseti sestrami v závěsu zamíří do Skotska a zjistí, že mají v rodině královskou krev.


Animovaný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2021, 84min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Sweet Girl

Chamtivost farmaceutické firmy ho připravila o životní lásku. Jeho dcera je teď bez matky a on marně čeká na spravedlnost. Prozatím.


Akčný / Dráma ▪ USA, 2021, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Sweet Girl

Co člověka přivede k tomu, že chce zasvětit svůj život fyzické likvidaci grázlů všeho druhu? V případě muže přezdívaného Snake Eyes byla hlavní motivací stará dobrá pomsta. Po násilné smrti otce se vydal na nebezpečnou a krvavou cestu, která pro něj dřív nebo později nemohla dopadnout dobře. Naštěstí potkal Tommyho (fanoušci fenoménu G. I. Joe ho znají pod přezdívkou Storm Shadow), vznešeného japonského bojovníka, který ho vzal do své země a umožnil mu trénovat v řadách členů prastarého válečnického klanu. Kód cti, který jeho členové dodržují, staví Snake Eyes před zásadní dilemata.


Akčný / Dobrodružný ▪ USA, 2021, 121min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Zaklínač - Vlčí sen

Vesemir se chce stát zaklínačem, aby unikl chudobě, a tak zabíjí různé příšery pro peníze a slávu. Když se ale objeví nová hrozba, musí se postavit démonům z minulosti.


Animovaný / Akčný / Dobrodružný ▪ USA, 2021, 82min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Život v Heights

Vo Washington Heights na severnom výbežku Manhattanu žije mnoho ľudí, ktorí si prišli slniť svoj sen. Jedným z nich je Usnavi (Anthony Ramos), majiteľ malého obchodu, ktorý sa musí starať o staršiu susedu od vedľa a sníva, že raz vyhrá v lotérii, aby sa zabezpečený mohol raz vrátiť na brehy svojej rodnej Dominikánskej republiky.


Dráma / Muzikál ▪ USA, 2021, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 38%

Oko bez tváře

Film Oko bez tváře je fascinujícím současným pohledem na klasický námět Horrorových filmů, tedy odplatu šmírákovi, který sleduje životy ostatních. Henry, samotářský počítačový hacker, tráví dny a noci špehováním krásných žen v sousedství.


Horror / Thriller ▪ USA, 2021, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Beckett

Po tragické dopravní nehodě v Řecku se americký turista Beckett ocitne uprostřed nebezpečného politického spiknutí. A aby si zachránil život, musí se dát na útěk.


Dráma / Thriller ▪ USA, 2021, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Zelený rytíř

Tento příběh začíná v dobách kdy čest byla nadevše a odvaha dělala krále. Temnějším způsobem převypráví epický středověký fantasy příběh z legend o Artušovi. Chrabrý ale svéhlavý rytíř kulatého stolu Sir Gawain, synovec krále Artuše, se vydává na troufalou cestu, na jejímž konci ho čeká osudový vyzyvatel - obrovský a tajemný Zelený Rytíř. Sir Gawain na této pouti, během níž blíž poznává i sám sebe, musí čelit duchům, obrům i zlodějům, aby dokázal, že je hoden cti v očích jeho rodiny a celého království.


Dráma / Fantasy / Dobrodružný ▪ USA, 2021, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Reminiscence

Nick Bannister (Hugh Jackman), pomáhá svým klientům odemknout ztracené vzpomínky a vést je napříč temně svůdným světem minulosti. Jeho život se však navždy změní poté, co přijme novou klientku jménem Mae (Rebecca Ferguson). Z běžné práce se rázem stává nebezpečná posedlost a Bannister během hledání pravdy o zmizení Mae odhaluje šílené věci, přičemž musí čelit otázce: Kam až je člověk ochoten zajít kvůli těm, které miluje?


Romantický / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2021, 116min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Good Joe Bell

Teenager Jadin Bell (Reid Miller) oznámi svojmu otcovi Joeovi (Mark Wahlberg), že je v škole šikanovaný, pretože je gay. Keď Joe nepomôže svojmu synovi dostatočne rázne, situácia sa vyhrotí a prinesie tragické následky. Joe sa rozhodne pre nevídaný čin - na vzbudenie pozornosti o šikane na školách chce prejsť peši naprieč USA z Oregonu až do New Yorku. Natočené podľa skutočnej udalosti z roku 2015.


Dráma / Životopisný ▪ USA, 2020, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Černý ostrov

Na zdánlivě mírumilovném ostrově se osiřelý student sblíží se záhadnou novou učitelkou, kvůli které se zaplete do temných tajemství.


Dráma / Thriller / Mysteriózní ▪ USA, 2021, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

The Man With The Answers

Viktoras (Vasilis Magouliotis), bývalý grécky majster v skokoch do vody, po smrti svojej babičky prehodnocuje svoj život. Po tom, čo stretne excentrického nemeckého študenta, rozhodne sa odísť s ním do Nemecka, aby sa znova stretol so svojou matkou, ktorú nevidel viac ako 6 rokov. Na dlhej ceste z talianskeho Bari do Bavorska pomaly odhaľuje svoju identitu.


Dráma / Romantický ▪ USA, 2021, 81min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Stillwater

Film sleduje otce z Oklahomy Billyho Bakera (Matt Damon), který cestuje do Marseille navštívit svou odcizenou dceru, která je ve vězení za vraždu, o které tvrdí, že ji nespáchala


Dráma / Thriller ▪ USA, 2021, 139min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Smrt ve tmě 2

Pokračování úspěšného Horroru se odehrává několik let od násilného vniknutí do domu, kde Norman Nordstrom (Stephen Lang) žije v tichém ústraní, dokud ho nedostihnou vlastní hříchy z minulosti.


Horror / Krimi / Thriller ▪ USA, 2021, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 41%

Příběh popelky

Popelka Kay Cannonové (Ladíme!) je moderní filmový muzikál a zároveň odvážné pojetí pohádkové klasiky. Naše ambiciózní hrdinka (Camila Cabellová) má velký sen. Její Famózní víla kmotřička jí pomůže vytrvat a uskutečnit ho.


Komédia / Fantasy ▪ USA, 2021, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Voyeuři

Mladý pár (Sydney Sweeneyová a Justice Smith) se začínají zajímat o sexuální život svých sousedů přes ulici (Ben Hardy a Natasha Liu Bordizzová). Poté, co zjistí, že jeden z nich partnera podvádí, počáteční nevinná zvědavost se mění v nezdravou posedlost. Jejich životy svede dohromady pokušení a touha, jež mají smrtící dopad.


Thriller / Dráma / Mysteriózny ▪ USA, 2021, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Jaká je cena života

Advokát se ocitá před téměř neřešitelným úkolem: určit, jak odškodnit rodiny, které po útocích z 11. září 2001 utrpěly nevyčíslitelné ztráty. A dostane velkou lekci z empatie.


Životopisný / Dráma / Historický ▪ USA, 2020, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Takový normální kluk

Influencerka, co ví, jak měnit lidi k nepoznání, se vsadí, že z neoblíbeného spolužáka udělá krále plesu. Předělávka teenagerské klasiky Taková normální holka.


Komédia / Romantický ▪ USA, 2021, 88min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 44%

SAS: Red Notice

Je ze speciálních jednotek a vyrazil si s přítelkyní z Londýna do Paříže. Když ale vlak ovládnou nemilosrdní ozbrojení žoldáci, musí rychle do akce.


Akčný ▪ USA, 2021, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Black Water: Abyss

Dva páry vyrazí na výlet do australské džungle, aby prozkoumali dosud lidstvem nedotčenou, hlubokou jeskyni, objevenou jejich kamarádem, který se do této tajemné šachty vydává s nimi. Když se všichni spustí dolů, začíná dobrodružství. Ne však takové, jaké si myslíte. Venku totiž začne obrovská bouře a jeskyni zaplaví voda. To ale není to nejhorší, skupina totiž po chvíli zjišťuje, že ve vodě něco je. Něco děsivého a nebezpečného...


Akčný / Dráma / Horror ▪ USA, 2020, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Black Water: Abyss

Legendárny vrah Moody (Samuel L. Jackson) zachráni Annu (Maggie Q) ako dieťa a vycvičí ju tak, že sa Anna stáva najlepšou nájomnou vrahyňou na svete. Avšak po Moodyho brutálnej smrti prisahá Anna pomstu.


Akčný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2021, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Život po večírku

Cassie paří jako o život… až o něj opravdu přijde. Po smrtelné nehodě ale dostane šanci napravit všechno, co pokazila, a vysloužit si tak andělská křídla.


Komédia / Dráma / Fantasy / Romantický ▪ USA, 2021, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 37%

Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná.


Dráma / Dobrodružný / Thriller ▪ USA, 2021, 87min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Kate

Vražedkyně, která poté, co byla otrávena a zbývá jí necelý den života, se vydává na lov ulicemi Tokia, během kterého se spřátelí s dcerou bývalého cíle.


Akčný / Thriller ▪ USA, 2021, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Strašidelné příběhy na dobrou noc

Alex má strašidelné historky rád, ale teď je musí tahat z rukávu každou noc – jinak zůstane i s novou kámoškou navěky uvězněný v kouzelném sídle zlé čarodějky.


Horror / Fantasy / Rodinný ▪ USA, 2021, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Schumacher

Dokument, který se pomocí exkluzivních rozhovorů a archivních záběrů pokouší vystihnout osobnost sedminásobného mistra světa ve formuli 1 Michaela Schumachera.


Dokumentární / Životopisný ▪ USA, 2021, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Pokemon Film: Tajemstvi dzungle

V lese Okoya je Koko divokým dieťaťom, ktoré bolo vychovávané ako Pokémona mýtickým Pokémonom Zarudom. Koko vyrástol a nikdy nepochyboval, že je Pokémon, aj keď v skutočnosti nemôže používať žiadne pohyby. Ash Ketchum a Pikachu sa stretávajú s Koko a pomáhajú mu chrániť Veľký strom pred pokriveným vedcom doktorom Zedom.


Animovaný / Akčný / Dobrodružný ▪ USA, 2020, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Máš někoho doma

Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane.


Horror / Thriller ▪ USA, 2021, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Viník

Operátor tísňové linky (Jake Gyllenhaal) se snaží zachránit volající, které jde o život, ale brzy zjistí, že všechno je úplně jinak.


Krimi / Thriller / Dráma ▪ USA, 2021, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 49%

Nikdo nevyvázne živý

Zoufalá Mexičanka bez dokladů se nastěhuje do zchátralého penzionu v Clevelandu. Jenže to, co tam zaslechne a uvidí, ji rozhodně neuklidní.


Horror / Thriller / Mysteriózní ▪ USA, 2021, 86min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 46%

Zní to jako láska

V práci se jí konečně začíná dařit, jenže do Madridu zrovna dorazí její bývalý přítel, který jí kdysi zlomil srdce. Tak tohle Maca bez kamarádek fakt nezvládne.


Romantický ▪ USA, 2021, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Friendzone

Thibault je nenapravitelný romantik, a když mezi ním a Rose přeskočí jiskra, myslí si, že se na něj konečně usmálo štěstí. Jak má ale sbalit nejlepší kamarádku?


Komédia / Romantický ▪ USA, 2021, 88min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Špaček

Tragická ztráta, zahrada pod nadvládou drzého ptáka a manžel, který už neví, jak dál. S touhle ženou se teď život zrovna nemazlí.


Dráma / Rodinný ▪ USA, 2021, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

My Little Pony: Nová generace

Equestrie je sice rozdělená, ale tahle chytrá hrdinka je odhodlaná všechny přesvědčit o tom, že zemští poníci, pegasové a jednorožci by měli táhnout za jeden provaz.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia ▪ USA, 2021, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 47%

Vpád

Manželský pár si pořídí vysněný dům. Po tragickém vloupání se ale otřesená žena pustí do pátrání a zjistí, že skutečné nebezpečí teprve přichází.


Dráma / Thriller ▪ USA, 2021, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Candyman

Jeho jméno znají všichni, ale vyslovit si ho netroufne nikdo. Kultovní hrdina všech strašidelných historek, jehož poznávacím znakem je zlověstný hák natřený medem a roj včel. Stačí ho pětkrát vyvolat před zrcadlem a on se objeví - tentokrát v galerii moderního umění. Mladý výtvarník Anthony má pocit, že jeho kariéra stagnuje a on potřebuje nový impuls, aby mohl pokračovat v tvorbě.


Horror / Thriller ▪ USA, 2021, 92min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Free Guy

Ryan Reynolds hraje bankovního úředníka, který zjistí, že je ve skutečnosti nehratelnou postavou ve videohře. A tak se rozhodne stát se hrdinou, který přepíše vlastní příběh. V prostředí, kde neexistují žádná omezení a kde je vše dovoleno musí zachránit svět dřív, než bude zničen.


Akčný / Dobrodružný / Komédia / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Čas

Pro rodinu s dvěma malými dětmi to měla být dokonalá dovolená. Luxusní hotel v tropickém ráji a hoteliérův tip na tajnou pláž coby potřebná špetka dobrodružství. Na první pohled ta pláž opravdu nemá chybu – je nádherně písčitá, obklopená skalami a blankytně modré moře láká k tomu, abyste do něj okamžitě skočili. Na druhý pohled už to tak ideální není, protože z přítomnosti dalších opalujících se turistů je jasné, že podobný „tajný“ tip dostalo mnohem víc lidí, i když pořád nejde o nic, co by mělo rekreanty znepokojovat.


Mysteriózní / Thriller ▪ USA, 2021, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Tlapková patrola ve filmu

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (kříženkyně Skye), hasit požáry (dalmatin Marshall), strážit zákon (německý ovčák Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. Stejnojmenný televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti stejně jako v prodeji hraček. Bylo jen otázkou času, než tahle odvážná štěňata zvednou laťku a vydají se do kina za svým dosud největším dobrodružstvím. Jít do akce je přiměje Humdinger, špatností skrz naskrz prolezlý tlusťoch, který se právě stal starostou Adventure City.


Animovaný ▪ USA, 2021, 115min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Escape Room 2

Úniková hra: Turnaj šampiónů je pokračováním divácky úspěšného psychologického thrilleru Úniková hra. Tentokrát se nic netušící skupina šesti lidí ocitne uzamčená v další sérii únikových místností. Postupně odhalují, co je spojuje, aby mohli zůstat na živu… a zjišťují, že tuto hru už jednou hráli.


Horror / Mysteriózní / Thriller ▪ USA, 2021, 88min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Malignant

James Wan se vrací ke svým žánrovým kořenům příběhem o dívce Madison, kterou paralyzují neustávající vize strašlivých vražd, které bohužel mají daleko k obyčejným snům.


Horror / Thriller / Mysteriózní ▪ USA, 2021, 111min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 84%

Duna

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření - melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. Padišáh imperátor svěří správu nad Arrakisem a s ní i komplikovanou těžbu neobyčejné látky vévodovi rodu Atreidů. Celá anabáze je ale součástí spiknutí, z něhož se podaří vyváznout jen vévodovu synovi Paulovi a jeho matce, kteří uprchnou do pouště.


Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 155min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 49%

Noční zuby

Řidič nabere dvě tajemné ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek. Pak se ale ukáže, co jsou obě zač – půjdou mu totiž po krku.


Thriller ▪ USA, 2021, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech

Hlavním hrdinou je superhrdina čínského původu Shang-Chi, který je konfrontován se svojí minulostí, když je zapleten do sítě tajemné organizace Deset prstenů. Jedná se o druhý film ze čtvrté fáze MCU. Ve filmu uvidíme skutečného záporáka Mandarina.


Akčný / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2021, 131min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Venom 2: Carnage přichází

Na filmová plátna se vrací Tom Hardy jako Venom, jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel.


Akčný / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2021, 97 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Benedetta

Schopnost konat zázraky vynese charismatické Benedettě (Virginie Efira) koncem 17. století výsadní postavení v toskánském klášteře. Když její slabost pro mladou a živelnou Bartolomeu přeroste v nespoutanou vášeň, začíná hra plná intrik sahající do vyšších pater italské církve. Erotické Dráma legendárního Paula Verhoevena


Dráma / Historický / Romantický / Životopisný ▪ Francie / Belgie / Nizozemsko, 2021, 131 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

One Shot


Akčný ▪ Velká Británie, 2021, 96 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Červený střevíček a 7 statečných

Baculka Sněhurka najde pár kouzelných červených střevíčků, které ji promění na hubeňoučkou krasotinku. Má to ale jeden háček! Střevíce patří zlé čarodějnici a ta, když zjistí, že zmizely, použije veškerá kouzla a čáry, aby je dostala nazpět. Jakoby nestačilo, že má Sněhurka plné ruce práce s ježibabou, do cesty se jí musí ještě připlést sedm neodbytných trpaslíků, kteří od ní chtějí pusu. Pokud totiž tito zelení mrňousové dostanou polibek od krásné ženy, bude zrušena jejich kletba a z nich se znovu stanou udatní princové Merlin, Artuš, Jiřík, Honza, Pino, Noki, Kio. Jenže co je vlastně krása? Pochopí Sněhurka a jejích sedm statečných společníků, co krása doopravdy znamená?


Animovaný / Akčný / Dobrodružný / Komédia / Fantasy / Rodinný / Romantický ▪ Jižní Korea, 2019, 92 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 48%

Jak rozdělit rodiče

Vynalézavý žák osmé třídy Damien si nepřeje nic jiného, než aby jeho rodiče byli šťastní – ale každý s někým jiným. Jejich neustálé hádky ho unavují a je přesvědčen, že se k sobě nehodí. A tak se Damien a jeho nejlepší kamarádka Erin snaží vytvořit vhodné podmínky pro to, aby seznámili rodiče s novými partnery


Komédia ▪ USA, 2020, 95 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Chlupáčci

Pupí a Eda patří do rodu Chlupáčků. Roztomilých, chlupatých zvířátek ve tvaru donutu. V roce 1835 tihle chlupáči poklidně žijí v hojném počtu na Galapágách. Jenže Eda je věčně nabručený pesimista, zatímco jeho sestra Pupí je nezbedná neposeda, která působí zmatek kamkoliv přijde. Takže oba moc nezapadají mezi ostatní. Když Pupí nešťastnou náhodou zničí přípravy na nadcházející Květinový festival, ona i její bratr jsou ostatními vyhnáni. Vydávají se na zakázané území najít květinu tak krásnou, aby jim Chlupáčci odpustili a přijali je zpět. Při průzkumu narazí na záhadnou zářící květinu. Ta je ve skutečnosti bránou do současnosti. A tak než se Pupí a Eda nadějí, během chvilky se ocitnou v moderní Šanghaji plné aut, světel a rámusu. Naštěstí získávají dobrého kamaráda a průvodce, psíka Klerence. Díky němu ke své hrůze zjistí, že Chlupáčci v roce 1835 vyhynuli. Edu a Pupí čeká největší dobrodružství jejich života. Musí se pokusit najít cestu zpět v čase, ale hlavně zkusit zachránit svůj druh před zánikem…


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2021, 85 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Paranormal Activity: Next of Kin

Skupina tří prátel se vydává do komunity amišů natočit dokument o jejich životě, ale po čase zjišťují, že celá jejich návštěva možná nebyla až tak obyčejná a že se zde děje něco daleko horšího, než v co doufali.


Horror / Mysteriózní ▪ USA, 2021, 98 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Divoký Spirit

Když byla Lucky Prescottová malá, její mamince, neohrožené krasojezdkyni, se stala nehoda. Holčička se proto z rodného Miradera, městečka na dohled od Divokého západu, odstěhovala do civilizace, ke starostlivé tetě Coře. Ta se z ní rozhodla vychovat klidné a rozumné děvče, což se ani trochu nepovedlo. Po sérii nešťastných příhod (ve většině z nich měla prsty) se Lucky vrací do rodného Miradera, jenže po letech si tu připadá spíš jako cizinka. Pak ovšem potká mustanga Spirita, tvora stejně divokého a nespoutaného, jako je ona sama. V tu chvíli se zrodí přátelství s velkým „P“, které ukončí až příjezd nelítostného obchodníka, jenž chce Spirita a další divoké koně ochočit a výhodně prodat. Lucky se jako správná kamarádka samozřejmě rozhodne, že mu v tom zabrání za každou cenu. Odměnou za toto odvážné rozhodnutí jí bude dobrodružství, jaké dosud nezažila. Jenže neukousla si tahle malá holka moc velké sousto?


Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Western ▪ USA, 2021, 89 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Maxinôžka

Další dobrodružství Maxinožky je opět tady! Adamův tatínek je teď velmi slavný a chce využít svou slávu ke změně světa. Kontaktuje ho nevládní organizace, aby pomohl chránit největší přírodní rezervaci před znečištěním ropnou společností. Když táta zmizí, jeho syn, Maxinožka a jeho přátelé udělají vše, co je v jeho silách, aby ho našli a zachránili...


Animovaný / Rodinný ▪ Belgie / Francie, 2020, 89 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Maxinôžka

Další dobrodružství Maxinožky je opět tady! Adamův tatínek je teď velmi slavný a chce využít svou slávu ke změně světa. Kontaktuje ho nevládní organizace, aby pomohl chránit největší přírodní rezervaci před znečištěním ropnou společností. Když táta zmizí, jeho syn, Maxinožka a jeho přátelé udělají vše, co je v jeho silách, aby ho našli a zachránili...


Animovaný / Rodinný ▪ Belgie / Francie, 2020, 89 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 37%

Svatební noční můra

Amber, taneční instruktorka, má pár dní před svatbou. Se svými kámoškami pořádá rozlučku se svobodou, kam děvčata pozvala i několik pánských gigolů v různých převlecích. Když jde Amber na WC, narazí na striptéra v převleku hasiče. Hasič se jmenuje Hunter a je velice okouzlující. Na večírku se ale objeví Margo, Owenova matka, která večírek ukončí. Další den Hunter přichází do tanečního studia, aby se přihlásil na hodiny baletu. Ambeřina kamarádka Taryn s Hunterem flirtuje. Po tréninku Amber hledá svou svatební knihu s veškerými vizitkami a poznámkami ke svatbě. Kniha se ztratila. Hunter později napíše Amber na mobil, že její svatební knihu našel. V knize je totiž i Ambeřina adresa a její telefon. Amber je trochu vyvedená z míry, že knihu našel zrovna Hunter, ale nechá to být. Amber při hledání fotek v Owenově notebooku najde fotky jeho bývalé, Megan, která je Amber až nápadně podobná. U večeře se kvůli tomu pohádají. Hunter zajde večer do tanečního studia, kde najde Taryn. S ní začne nejdřív tančit, později se spolu vyspí, přičemž se ale Hunter dívá na fotky Amber vylepené na stěně. Taryn se hned druhý den chlubí kamarádkám svým novým úlovkem. Ty ji ale před Hunterem varují. A mají pravdu...


Thriller ▪ USA, 2019, 102 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Injustice

Po tragických udalostiach sa Superman rozhodne za každú cenu vytvoriť na Zemi mier. Stáva sa agresívnejším a získava neočakávaných spojencov. Batman a niekoľko hrdinov sa postavia proti jeho metódam, pri ktorých umierajú ľudia.


Animovaný / Akčný / Dobrodružný ▪ USA, 2021, 78 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

tick, tick...BOOM!

Nadějný hudební skladatel, který má třicítku na krku, řeší milostné vztahy, přátelství i strasti života umělce v New Yorku.


Životopisný / Dráma / Muzikál ▪ USA, 2021, 115 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 42%

Poslední šichta

Dlouholetý zaměstnanec rychlého občerstvení Stanley zaučuje v práci svého mladšího kolegu Jevona. Když Stanley oznámí, že v restauraci končí, jeho poslední směna se začne odvíjet způsobem, který nikdo nemohl předvídat... Stanley (Richard Jenkins), zaměstnanec rychlého občerstvení, plánuje po 38 letech práce v restauraci Oscar's Chicken and Fish dát výpověď. Zvrat nastane o jeho posledním víkendu, kdy zaučuje svého nástupce Jevona (Shane Paul McGhie), talentovaného spisovatele s provokativními nápady, které ho neustále dostávají do problémů. Oba muže, kteří mají jen velmi málo společného, svedou dohromady okolnosti. Stanley nedokončil střední školu a u výdejního okénka restaurace sledoval, jak mu život proplouvá mezi prsty. Mladík Jevon, příliš chytrý na to, aby smažil placky v rychlém občerstvení, považuje jejich práci za vykořisťování. Během dlouhé noční směny v kuchyni mezi nimi vzniká zvláštní pouto.


Dráma / Komédia ▪ USA, 2020, 90 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 50%

Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance

Po krádeži cenné vánoční relikvie poprosí královna Margaret a princezna Stacy, které jako by si z oka vypadly, o pomoc odvážnou dvojnici Fionu a jejího sexy expřítele.


Romantický ▪ USA, 2021, 106 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Santa je úchyl!

Willie a Marcus, dvojice trestanců, specialistů na vykrádání trezorů a bank, tráví vánoční čas tím, že objíždějí velká nákupní centra v převlečení za Santu a jeho elfa s motivací přepadnout všechny obchody po cestě a napakovat se na Štědrý den. Tento plán se však zkomplikuje, když potkají osmiletého chlapce, který se jim pokouší vysvětlit pravý smysl Vánoc...


Komédia ▪ USA / Německo, 2003, 91 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Santa je pořád úchyl!

Odpudivě neodolatelný kasař Willie (Billy Bob Thornton) je stále alkoholik, pořád děvkař a už zase na dně. O tom, jak prochlastat a proválet život by mohl vyučovat. Jednoho dne Willieho vyhledá jeho bývalý parťák Markus (Tony Cox), kterého předčasně propustili z vězení. Fakt, že se vzteklý trpaslík Markus kdysi pokusil Willieho zabít, dokáže jinak velmi zásadový Willie přehlédnout. Motivací je Marcusova nabídka na „prácičku", která vynese 2 milionů dolarů. A tak se osvědčená zlodějská dvojka vydává na svou velkou akci do Chichaga. Jenže nic není tak snadné, jak se zdá. V Chicagu Willie potkává svou kudrnatou, zlatovlasou noční můru v podobě buclatého a stále veselého Thurmana Mermana (Brett Kelly). Aby pohrom nebylo dost, na scéně se objevuje Willieho matka Sunny (Kathy Bates), kterou Willie 15 let neviděl. A protože jablko nikdy nepadá daleko od stromu, Sunny vykazuje silné kriminální sklony a zlodějský talent. Plán je však pro nyní již čtyřčlenný gang jasný. Obléci santovské obleky a na Štědrý den vybrat napěchovaný sejf chicagské charity. Jenže ředitelkou této charity je okouzlující a ostýchavá Diane (Christina Hendricks), která ve Williem probudí jeho romantickou duši a chlípné libido...


Krimi / Komédia / Dráma ▪ USA, 2016, 92 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Holka na zabití

Pohledná servírka z krkonošského hotelu Bobí vrch Gita (Ž. Veselá) zahyne pod koly auta svého milence, který ji zabil kvůli obavám, že na něj dívka vyzradí nezákonné machinace s valutami. Gitu krátce nato začne hledat její sedmnáctiletá kamarádka Anna (D. Veškrnová). Naivní dívka, která vyrostla v dětském domově, chce původně jen padesát korun, které kdysi Gitě půjčila. Každý v hotelu se domnívá, že Gita prostě odjela za lepším, jak se tu už mockrát stalo. Jenže Anna začne v domnělém odchodu spatřovat řadu nejasností – Gita si například před svým zmizením nevyzvedla drahé boty, které si nechala opravit. Anna využije situace a nastoupí na Bobím vrchu jako pomocná síla v kuchyni. Nepotrvá to dlouho, a bude potřebovat pomoc…


Komédia / Krimi ▪ Československo, 1975, 98 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Návrat detektiva

Abe Applebaum se v dětství proslavil jako nadějný detektiv, který v městečku Willowbrook řešil banální záhady a drobné zločiny. Když mu bylo dvanáct let, zmizela jeho dobrá kamarádka Gracie, kterou nenašel ani on, ani policie, což v něm zanechalo hluboké trauma. Abe je nyní dvaatřicetiletý muž (Adam Brody), který vede detektivní agenturu navzdory obavám své rodiny a posměškům kolegů, že nikdy nedospěl. Snaží se s tím vyrovnat a svou frustraci z neúspěšné kariéry utápí v alkoholu a drogách. Jednoho dne ho osloví osiřelá středoškolačka Caroline, aby vyšetřil brutální vraždu jejího přítele. Nezkušený Abe v tom vidí jedinečnou příležitost, jak se osvědčit, a případu se ujme...


Komédia / Dráma / Krimi ▪ Kanada, 2020, 97 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 33%

Večírek

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který už nikdy nedorazí. Účastníci večírku se za ním společně vydávají autobusem. Během cesty se ukáže, že mluvit o skutečných pocitech je mnohem složitější, než se zdá.


Komédia ▪ Česko, 2021, 86 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 33%

Zbožňování

Dvanáctiletý Paul žije osamělý život se svou matkou, která pracuje jako uklízečka v soukromé psychiatrické léčebně v lese nedaleko jejich domova. Jednoho dne se Paul seznámí s tajemnou novou pacientkou Glorií a brzy se do ní bláznivě zamiluje. Stanou se z nich přátelé a Gloria Paula přesvědčí, aby jí pomohl utéct. Během nebezpečné cesty se však začne projevovat její záludná nepředvídatelnost a Paulova oddanost je podrobena zkoušce...


Dráma / Thriller ▪ Belgie / Francie, 2019, 98 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Dannyho parťáci

George Clooney, Matt Damon, Brad Pitt, Julia Robertsová a Don Cheadle vsadí všechno na jednu kartu poté, co se rozhodnou provést nejdůmyslnější a nejodvážnější loupež v kasinu v Las Vegas. Necelých 24 hodin po podmínečném propuštění si charismatický Danny Ocean (Clooney) vybere špičkový tým těch největších profíků, aby si během jediné noci přišel na 150 milionů dolarů! Jeho cílem je bezohledný podnikatel Terry Benedict (Andy Garcia). Benedict ovládá tři největší kasina v Las Vegas... a Oceanovu sexy bývalou manželku (Robertsová). Za jiných okolností by to byli padouši, ale Ocean a jeho parta se drží pravidel: Nikomu neubližuj. Neokrádej nikoho, kdo si to nezaslouží. A hraj tak, jako bys neměl co ztratit. Jdete do toho, nebo ne?


Krimi / Komédia / Thriller ▪ USA, 2001, 116 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Dannyho parťáci 2

Děj tohoto pokračování se odehrává tři roky po filmu Dannyho parťáci. Danny Ocean dá v New Yorku dohromady své bývalé parťáky z prvního filmu a pak se všichni vydají do Amsterdamu, Říma a Paříže, aby provedli tři samostatné loupeže. Po celou dobu se chlapci musí potýkat s rostoucím tlakem ze strany šíleného Terryho Benedicta, oddaného agenta Europolu s vazbou na Rustyho minulost, a tajemného francouzského rivala známého jako "Noční liška". Naplní Oceanova parta svůj potenciál a stanou se největšími zloději, jaké kdy svět poznal, nebo padnou za oběť Benediktově nemilosrdné pomstě? Uzavřete sázky!


Krimi / Komédia / Thriller ▪ USA, 2004, 121 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Dannyho parťáci 3

Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku.


Krimi / Komédia / Thriller ▪ USA, 2007, 117 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 84%

Doba ledová

Pravěký lenochod Sid zaspal migraci a snaží se ostatní dohonit. Cestou potká nosorožce Franka s Carlem, kteří se rozplývají nad zřejmě poslední pampeliškou, ale jakmile ji Sid uvidí, sní ji. Tím ovšem nosorožce naštve a ti ho začnou honit. Na útěku potká Sid mamuta Manfreda, díky němuž ho nosorožci nerozsápou. Sid se rozhodne jít s Manfredem, i když ten nejde na jih jako všichni ostatní... Smečka tygrů šavlozubých také neodtáhla na jih – chtějí se pomstít lidem. Šéf smečky Soto se rozhodl ukrást lidem mimino. Časně zrána zahájí útok na osadu, při kterém má dítě ukrást tygr Diego. Matka se dá s miminkem na útěk a Diega setřese až skokem do vodopádu. Soto je s Diegem nespokojen a Diego musí jít dítě hledat. Vyčerpaná matka však mezitím předala syna z posledních sil do opatrování Manfredovi se Sidem... Sid chce jít za lidmi a dítě vrátit, s čímž souhlasí i Manfred, ale navštíví je Diego, který je chce o mimino připravit. Manfred však rozhodne, že Diego jakožto stopař bude užitečný k nalezení lidí, a nakonec se všichni vydávají i s miminem na cestu... V noci přijdou za Diegem šavlozubí tygři ze smečky. Diego jim vysvětlí, že kromě dítěte jim přivede do průsmyku i mamuta, a řekne, ať je celá smečka připravena zaútočit. Manfred se Sidem se po cestě starají o dítě a Diego je vede. Když má mimino hlad, musejí ukrást blbounům nejapným meloun, aby je nakrmili. Další cesta je zavede do průsmyku, kde jsou kvůli lavině donuceni vlézt do skály. alJenže tam na ně čeká veliká ledová sjezdovka, takže téměř celou cestu skálou projedou velmi rychle. Diegovi postupně začíná stále víc záležet na Manfredovi, Sidovi i miminu. Když ho navíc Manfred zachrání před smrtí, Diego se postaví i proti tygrům z vlastní smečky, aby chránil své nové přátele...


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2002, 78 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Doba ledová 2: Obleva

Hrozná zpráva se šíří světem! Na Zemi nastala obleva. Led taje, a jestli zvířata nepřejdou na konec údolí, kde je prý velká loď, všechna se utopí. Za záchranou jdou společně mamut Many, lenochod Sid a tygr Diego. Každého sužuje nějaké trápení. Many má obavu, že je poslední svého druhu, Sida trápí, že k němu nikdo nechová respekt, a Diego, i když je to tygr, který se nikdy ničeho nebojí, se bojí vody, protože neumí plavat. To se ale snaží před ostatními utajit... Cestou potkají dva vačičáky s jejich sestrou Ellie. Many se začne radovat, protože jejich sestra je mamutice. Má to ale jeden malý háček, ona si myslí, že je vačice, a jen tak si to nechce nechat vymluvit. Když už Ellie konečně pochopí, že asi vážně není vačice, nechce zase s Manym nic mít. Jenže to by nebylo to nejhorší: zdá se, že putovníci už nedojdou cíle, uvízli na plujícím ostrůvku.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2006, 86 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Oblíbení prehistoričtí kamarádi ze dvou pokračování animované dobrodružné Komédia Doba ledová se vracejí v dalším velkolepém dobrodružství pro diváky všech věkových kategorií. Tentokrát mamut Manny se svými druhy zavítá do rozlehlého podzemního světa dinosaurů, tolik odlišného od mrazivé říše ledu a sněhu. Je to barevná krajina plná bujné vegetace, ohromných tvorů a tajemných míst. Věčný smolař, krysoveverčák Scrat, má před sebou osudové setkání s krysoveverkou Scratte. Mamutí pár Manny a Ellie očekává první přírůstek do rodiny. Lenochod Sid se dostane do problémů poté, co si založí vlastní rodinu s nalezenými dinosauřími vejci. Šavlozubý tygr Diego zase řeší dilema, jestli se z něj nestává příliš velká měkota. Navíc, když se objeví dinosauři, Manny přestává být „králem džungle“. A také se všichni seznámí s jednookým lasičákem Buckem, který neúnavně loví dinosaury.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2009, 90 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Doba ledová 4: Země v pohybu

Many a Ellie mají již skoro dospělou dceru Broskvičku, která by se ráda stala členkou party mladých mamutů a také přítelkyní krásného mamuta Ethana. Ellie stojí za svou dcerou, ale Many si myslí, že to pro Broskvičku není vhodné. Je to klasický případ otce, který nechce vidět, že jeho milovaná dcera dospívá... Sidova ztracená rodina se náhle objeví a Sid je šťastný, že se na něj nevykašlala. To se ale velmi mýlí, jeho rodina se tu zastavila jen proto, aby se zbavila ještě i babičky, která už dost zapomíná a občas se chová podivínsky. Veverčák Scrat, který miluje žaludy, se pokusí jeden zasadit, jenže tím způsobí doslova katastrofu – dojde k posunu zemských desek a oddělení nejen kontinentů, ale také party přátel. Manyho rodina je na jedné straně a prudký mořský proud unáší opačným směrem Manyho, Diega a Sida s babičkou... Vtom se na obzoru objeví loď a přátelé se radují. Je to však předčasná radost protože to je pirátská loď a pirátům rozhodně nejde o to, aby naše přátele zachraňovali. Kapitán Gutt není žádný dobroděj a přátele zajme. Přátelé se však nevzdávají...


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2012, 84 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 95%

Vykoupení z věznice Shawshank

Mladý bankéř Andy Dufresne (Tim Robbins) je v roce 1947 odsouzen za vraždu své ženy a jejího milence. Přesto, že tento čin popírá, čeká na něj dvojnásobný doživotní trest v obávané věznici Shawshank. Andy se snaží přizpůsobit vězeňskému životu a po krušných začátcích se sblíží s Redem (Morgan Freeman), jenž si tu odpykává svůj doživotní trest už dvacet let. Sílu, jak přežít zdejší peklo, Andy nachází v tajném snu a skryté naději na svobodu...


Dráma / Krimi ▪ USA, 1994, 142 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 94%

Forrest Gump

“Pro hlupáka každý hloupý," říká Forrest Gump (Tom Hanks), zatímco během čekání na autobus debatuje s cizím člověkem o relativní úrovni své inteligence. Navzdory podprůměrnému IQ vede Gump vskutku okouzlující život, v němž sleduje ty nejpamátnější události druhé poloviny 20. století doslova z první řady. Aniž by o to záměrně usiloval, naučí Forrest Elvise Presleyho tančit, stane se fotbalovou hvězdou, setkává se s Johnem F. Kennedym, slouží se ctí ve Vietnamu, setkává se s Lyndonem Johnsonem, promlouvá na protiválečném shromáždění před Washingtonovým památníkem, porazí čínský národní tým ve stolním tenisu, setkává se s Richardem Nixonem, odhalí vloupání do budovy Watergate, rozjede úspěšné podnikání s krevetami, stane se prvním opravdovým investorem ve společnosti Apple Computers a několik let běhá tam a zpátky po celé zemi. Zatímco se odvíjí pozoruhodný příběh jeho života, Forrest nikdy nezapomene na Jenny (Robin Wright Pennová), kterou jako kluk miloval, a jejíž vlastní cesta napříč bouřlivými 60. a 70. lety minulého století je mnohem strastiplnější než ta Forrestova.


Dráma / Komédia / Romantický ▪ USA, 1994, 142 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

8bitové Vánoce

Zábavný příběh plný dětských dobrodružství se odehrává na předměstí Chicaga na konci 80. let minulého století. Hlavním hrdinou je desetiletý Jake Doyle, který se snaží získat k Vánocům nejnovější a nejlepší videoherní systém.


Komédia / Fantasy / Rodinný ▪ USA, 2021, 97 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Coming Home in the Dark

Chlapík zoberie svoje dve deti a ženu na výlet do prírody, avšak rodinnú idylu im narušia dvaja nevítaní hostia, z ktorých jeden z nich má pod kabátom ukrytú urezanú guľovnicu.


Thriller ▪ Nový Zéland, 2021, 93 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 92%

The Godfather

Kmotr je příběhem newyorské mafiánské rodiny Corleonů, v jejímž čele stojí vážený don Vito. Režisérovi se ve filmu povedlo přesně popsat prostředí organizovaného zločinu v Americe po druhé světové válce na příkladu hierarchicky organizované italské mafie začleněné do tehdejší společnosti. Divák sleduje boj o moc, rodinné pnutí a předávání pomyslného žezla synovi.


Dráma / Krimi ▪ USA, 1972, 175 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

The Godfather: Part II

Jsme větší než U. S. Steel. Al Pacino a Robert De Niro v hlavních rolích pokračování slavné mafiánské ságy, oceněné šesti Oscary... Mimořádný úspěch Kmotra (1972) ve světových kinech logicky vedl k okamžitým úvahám o natočení pokračování, k němuž koneckonců vybízel i relativně otevřený konec originálu. Coppola, který tímto snímkem získal v Hollywoodu nesmírný respekt, ovšem nejdřív svého vlivu využil k realizaci osobního projektu Rozhovor (vyznamenaného mj. Zlatou palmou na MFF v Cannes, ale komerčně neúspěšného).


Dráma / Krimi ▪ USA, 1974, 202 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 85%

The Godfather: Part III

Člověk financí a politiky. Al Pacino v hlavní roli závěrečné části proslulé mafiánské trilogie. Francis Ford Coppola uzavřel svou mafiánskou trilogii snímkem Kmotr III (1990) po více než patnáctileté odmlce.


Dráma / Krimi ▪ USA, 1990, 162 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Hodinový manžel

Filmový debut divadelního režiséra a scénáristy Tomáše Svobody vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů... Takto rozehraný příběh pak graduje nečekanou cestou do Tater, kde se vše pořádně zamotá, aby nakonec vše dospělo do zdárného konce, který slibuje nejedno překvapení.


Komédia ▪ Česko, 2014, 100 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Columbus

Okúzľujúca komorná dráma zachytávajúca príbeh o dcére zotavujúcej sa narkomanky a v Kórei narodenom synovi chorého kritika architektúry, ktorých vzájomne prepojí strach zo straty rodiča.


Dráma ▪ USA, 2017, 104 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Matky na tahu

Amy Mitchellová je vdaná žena, která žije na předměstí Chicaga se svými dvěma dětmi, Jane a Dylanem, a manželem Mikem. Pracuje jako obchodní zástupce pro distributora kávy, připravuje svým dětem zdravé obědy, dělá jim většinu domácích úkolů, jednou týdně se pokouší cvičit, poctivě chodí na dobrovolné školní akce, třídní schůzky a schůzky SRPŠ, které pořádá Gwendolyn Jamesová.


Komédia▪ USA, 2016, 100 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Matky na tahu o Vánocích

Nepeč a zapař. Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím roku. Určitě ale ne pro mámy! Tři matky rebelky už mají dost věčného uklízení, vaření, zdobení a shánění perfektních dárků pro celou rodinu. Proto se zaseknou a rozhodnou, že si tento rok konečně užijí Vánoce i ony. Akorát netuší, že se brzy ohlásí hosté, kteří s jejich představami dokonalých svátků nebudou tak úplně souhlasit – jejich vlastní matky…


Dobrodružný / Komédia▪ USA / Čína, 2017, 104 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Vánoce pod jednou střechou

Emory Blake cestuje po celém světě a píše o tom články do časopisů. Když se pár týdnů před Vánoci rozejde se svým přítelem, který by chtěl zakotvit ve vztahu s někým usedlejším, rozhodne se strávit tentokrát svátky o samotě v horách v Pine Grove a své editorce slíbí napsat článek o amerických Vánocích.


Romantický▪ USA, 2017, 83 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Světová válka Z

Gerry Lane (Brad Pitt) pracuje pod hlavičkou Organizace spojených národů jako expert na řešení nejrůznějších krizových situací. Kdykoliv se někde na světě mimořádně vyhrotí místní poměry, Gerry přijede a většinou dokáže identifikovat zdroj krize a nalézt řešení na uklidnění situace.


Horror / Akčný / Sci-Fi / Thriller / Dobrodružný▪ USA / Malta, 2013, 116 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

V nemilosti

Odseděla si svoje, ale lidi jí minulost neodpustí. Teď chce napravit svoje chyby, a tak se pustí do pátrání po sestře, kterou opustila.


Dráma▪ Velká Británie / Německo / USA, 2021, 113 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Síla psa

Charismatický, ale despotický majitel ranče se chová krutě k bratrovi, který si domů přivedl novou manželku a jejího synka. Jenže pak se stane něco nečekaného.


Dráma / Western▪ Velká Británie, 2021, 125 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Přes noc třicítkou

Třináctiletá Jenna Rinková by chtěla být oblíbená mezi spolužáky a ze všeho nejvíc by chtěla zapadnout mezi šestici dívek v čele s Lucy Wymanovou, které všichni říkají Tom-Tom.


Komédia / Dráma / Romantický / Fantasy▪ USA, 2004, 94 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Jdi za svým koněm

Inspirativní příběh dostihového koně jménem Dream Alliance a jeho majitelky, maloměstské barmanky Jan Vokesové (Toni Colletteová). Jan nemá moc peněz ani zkušeností, a tak přesvědčí své sousedy, aby podpořili její ambiciózní plán a věnovali část svého skromného výdělku na péči o budoucího šampiona. Jejich investice se vyplatí, protože Dream Alliance stoupá nezadržitelně vzhůru a dosahuje impozantních úspěchů. Z přehlíženého outsidera se navzdory tragédii stane vítěz jednoho z nejvýznamnějších britských dostihů a symbol naděje pro chudou komunitu.


Dráma▪ Velká Británie, 2020, 102 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Čekání na barbary

Vojenské pevnosti, střežící hranice neznámého impéria, velí postarší muž (Mark Rylance), který vykonává i funkci správce. Jeho pečlivé velení udržuje po mnoho let klid s kmeny nomádů a dochází jen k drobným nedorozuměním. Vše se změní s příchodem plukovníka Jolla (Johnny Depp), který přichází na základě informací, že barbaři chystají útok. Je krutý a brutální, velitel nechápe Jollovy metody, ani jeho cíle. Jeho protesty nepomáhají a nakonec na něj padne podezření z kolaborace s nepřítelem. Musí se rozhodnout, zda zvolí loajálnost k impériu, nebo lidskost, právo a spravedlnost.


Dráma ▪ Itálie / USA, 2019, 112 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 40%

Zase Vánoce?

Rowena je temperamentní jedenáctiletá dívka, která sní o vydařené vánoční oslavě, přestože rozvod jejich rodičů neprobíhá hladce. V naději, že se věci vrátí do stavu, v jakém byly předtím, než se objevila nová přítelkyně jejího otce a její syn, vysloví přání Santovi v jednom nákupním centru. Její vánoční přání se však zvrtne, když zjistí, že žije znovu a znovu stejný den. Uvězněná v této nekonečné smyčce se musí naučit milovat svou novou smíšenou rodinu a pochopit pravý význam Vánoc.


Dobrodružný / Komédia / Rodinný▪ USA, 2021, 102 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Father Christmas Is Back

Caroline Christmas, a control freak desires nothing more than a perfect Christmas with her sisters at her lavish country manor to atone for the fact that their father abandoned them many years ago. When on Christmas Eve their long-lost father arrives at their doorstep with his new girlfriend, chaos ensues. Through a series of mishaps and misunderstandings, Caroline uncovers a long-buried family secret. Can the family still celebrate Christmas together after all?


Komédia▪ Velká Británie, 2021, 105 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Byl to vánoční spor

V tomto vánočním příběhu z reálného života přisuzuje Jeremy Morris duchu Vánoc zcela nový význam. Jeho extravagantní vánoční akce zažehne se sousedy spor, který všechny přivede až k soudu


Dokumentární▪ USA, 2021, 91 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 44%

Vánoční hrad

Úspěšná spisovatelka má na krku velký skandál, a tak radši zmizí do Skotska. Tam jí padne do oka starý hrad a čeká ji tahanice s mrzutým vévodou, který ho vlastní.


Komédia / Dobrodružný / Rodinný / Romantický▪ USA, 2021, 99 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Tiché místo - část 2

Neví se, odkud přišli, ale okamžitě po invazi na naši planetu se postavili na vrchol potravního řetězce. Reagovali na jakýkoliv zvuk a jeho původce bleskově zlikvidovali. Abbottovi přežili i díky tomu, že se kvůli nejstarší dceři naučili všichni komunikovat posunkovou řečí. Jenže ani to jim nakonec nepomohlo, otevřený střet s vetřelci nepřežil otec Lee (John Krasinski) a matka Evelyn (Emily Blunt) zůstala se třemi dětmi (z nichž jedno je novorozeně) úplně sama. Pragmatické ženě je jasné, že přežít dokážou jen s pomocí dalších přeživších.


Horror / Thriller / Sci-Fi / Dráma ▪ USA, 2021, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Vianočný ľúbostný list

Vianoce sú tradične časom veselosti, ale skúste to povedať Hannah Morrisovej (Sarah Drew). Keď sa s ňou jej priateľ nečakane rozíde, Hannah sa vracia na sviatky domov so zlomeným srdcom a dúfa, že nenarazí na svojho bývalého priateľa zo strednej školy, Sama Watsona (Niall Matter).


Romantický▪USA, 2018, 84 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Pařba ve Vegas

Dva dny před svatbou odjíždí Doug se svými nejlepšími kamarády Philem a Stuem a budoucím švagrem Alanem do Las Vegas, kde se koná rozlučkový večírek se svobodou, na který nikdy nezapomenou. Když se však tři svatebčané druhý den ráno probudí s příšernou bolestí hlavy, nemohou si na nic vzpomenout.


Komédia / Road movie▪USA / Německo, 2009, 96 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 45%

Addamsova rodina 2

Vyrazte na letní dovolenou s Addamsovou rodinou, kteří svým nevšedním a podivným chováním terorizují nové kraje.


Animovaný / Komédia / Rodinný / Fantasy / Horror▪USA / Velká Británie / Kanada, 2021, 93 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Pařba v Bangkoku

Jste připraveni na další pařbu? V pokračování úspěšné Komédia se Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) vydávají na Stuovu svatbu do exotického Thajska. Po Dougově nezapomenutelné rozlučce se svobodou v Las Vegas nehodlá Stu nic riskovat a zvolí decentní a bezpečnou předsvatební oslavu... Jenže věci nejdou vždy podle plánu.


Komédia▪USA, 2011, 102 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Pařba na třetí

Uběhly dva roky od posledního flámu v Bangkoku. Phil, Stu a Doug žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem a rejstřík vymazán. Jediný nespokojený člen party je Alan, který stále postrádá smysl života. Před půl rokem přestal brát předepsané léky a jeho chování nabírá čím dál obludnějších asociálních rysů, které postupně vedou k infarktu a smrti jeho otce.


Komédia▪USA, 2013, 100 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Svatá země

Rodina, láska, Bůh, smrt, náboženství… Harry Rosenmerck, americký kardiolog židovského původu zanechal všeho, aby se stal chovatelem prasat ve Svaté zemi. Harry opustil svoji rodinu v New Yorku, protože je smrtelně nemocný. Chce ještě začít znovu. Odjel do Izraele, kde míní strávit zbytek života chovem prasat. Je to jeho cesta ke štěstí? Je to zabloudění? Jak daleko zajde? Najde cestu domů?


Dráma▪Francie / Belgie, 2017, 100 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Pelíšky

A je tu zpět jedna z nejúspěšnějších českých filmových komedií od renomovaných tvůrců - režiséra J. Hřebejka a scenáristy P. Jarchovského s řadou skvělých herců. Vraťme se tedy s oblíbenými postavami k rodinným rituálům, láskám a trapasům odehrávajícím se na sklonku šedesátých let minulého století v jedné pražské čtvrti. Jemná poetika a humorná nadsázka jsou charakteristické pro vyprávění životních osudů tří generací mužů a žen ve zvláštním období našich dějin v roce 1968…


Komédia / Dráma▪Česko, 1999, 116 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 39%

Popelka v teniskách

Tesse, která pracuje jako mechanik v autoservisu, macecha poručí, aby ji i s nevlastními sestrami doprovázela opět jako holka pro všechno na konkurz na muzikál o Popelce. Hvězdou muzikálu má být slavný zpěvák Reed West, ze kterého všechny dívky šílí.


Rodinný / Fantasy▪USA, 2016, 92 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 23%

Babovřesky

Do malé vesnice Babovřesky přijíždí mladý kněz. Pro místní vesnické drbny je jeho příjezd velké zklamání, ony si představovaly někoho staršího. Jenže to není jediná novinka. Drbna Horáčková, která dělá místnímu starostovi Stehlíkovi sekretářku, zažije šok.


Komédia▪Česko, 2013, 133 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 39%

Babovřesky 2

Jen co v Babovřeskách utichla poslední aféra s farářem, do vesnice dorazí trénovat pětice slavných hokejistů. Místní drbny zjistí, že jsou neskutečně bohatí, a ihned začnou kout pikle, jak za ně provdat své vnučky. To se samozřejmě nelíbí dosavadním nápadníkům.


Komédia▪Česko, 2014, 110 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 19%

Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách.


Komédia▪Česko, 2015, 99 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Pohled do losangeleského podsvětí zamořeného drogovými dealery spletený do několika historek. Barevné, až nadsmyslné scény z tajemných barů, obrázky "běžného" života gangsterů, kteří musí čistit vyhrazené území pro svého šéfa, to vše je strhujícím opusem, jehož stvořitelem nemůže být nikdo jiný než hollywoodský scénárista a režisér Quentin Tarantino.


Krimi / Dráma▪USA, 1994, 154 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 87%

Trainspotting

MARK RENTON je hrdina naší doby. Není hlupák, není s ním nuda, jen je někdy trochu pobledlý a jindy úplně mimo. Film TRAINSPOTTING, který se odehrává v Edinburghu, ve městě, které je vším, jen ne městem snů, vypráví příběh Marka a jeho kamarádů – zkrachovalců, lhářů, psychopatů, zlodějů a feťáků, kteří nenávratně míří vstříc sebezničení. Jediný Mark najde dost síly, aby svému osudu unikl. Pak si ale znovu položí otázku: „Chci si opravdu vybrat život?"


Dráma / Krimi / Komédia▪Velká Británie, 1996, 90 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

T2 Trainspotting

Nejprve se objevila příležitost... Pak přišla zrada. Dvacet let uplynulo. Hodně se změnilo, stejně tolik toho zůstalo při starém. Mark Renton (Ewan McGregor) se vrací do míst, která jsou pro něj stále jediným domovem. A oni na něj čekají: Spud (Ewen Bremner), Sick Boy (Jonny Lee Miller) a Begbie (Robert Carlyle). I další staří přátelé tu jsou: smutek, ztráta, radost, pomsta, nenávist, přátelství, láska, touha, strach, lítost, heroin, sebezničení a smrtelné nebezpečí. Ti všichni stojí v pozoru, aby ho přivítali s náležitou parádou.


Dráma▪Velká Británie, 2017, 117 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Policejní akademie

Nově zvolená starostka rozhodla, že každý, bez ohledu na velikost, váhu, pohlaví, vzhled či fyzickou sílu, může vstoupit do místní Policejní akademie a po jejím absolvování se stát ochráncem pořádku. Když velitel akademie, major Lassard, spatří nové adepty na místa policistů, směsici roztodivných postaviček, podivínů, nemotorů a nekňubů, přikáže svým podřízeným, aby jim dali pořádně zabrat a vyhnali jim z hlavy přání být policisty.


Komédia / Krimi▪USA, 1984, 96 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Policejní akademie 2

Škola je u konce, noví policisté nejen úspěšně složili zkoušky, ale také přímo v akci dokázali, že se jsou schopní zvládnout cokoli. Jako čerstvé absolventy akademie je čeká první nasazení. A protože velitel akademie Lassard má ve své policisty důvěru, přeloží je na předměstí Los Angeles, do šestnáctého okrsku, jehož velitelem je Lassardův bratr a má opravdu velké problémy s rostoucí zločinností, zejména s punkerskou bandou divokého Zeda.


Komédia / Krimi▪USA, 1985, 84 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Policejní akademie 3

Existují dvě policejní akademie a protože radnice nemá dostatek financí, jednu z nich se rozhodne uzavřít a zrušit. Proto je ustavena komise, která má po celý rok sledovat výcvik nových kadetů, metody výuky a schopnost využít nabyté vědomosti v praxi a podle výsledků potom rozhodnout, která z obou škol je lepší a zaslouží si přežít škrty v rozpočtu. Jednu akademii vede velitel Lassard, druhou jeho rival, kapitán Mauser.


Komédia / Krimi▪USA, 1986, 81 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 50%

Policejní akademie 4: Občanská patrola

Mahoney, mohutný Hightower, střelec Tackleberry, bláznivý Zed, imitátor Jones, dračice Callahanová, nesmělá Hooksová se tentokrát musí postavit nové výzvě, před kterou je postaví jejich velitel Lassard. Tou je program Občané na hlídce. Myšlenka celé akce je prostá: jedinou cestou, jak se lze vypořádat s pouliční zločinností, je angažovat prostého občana.