ČSFD 88%

Bohemian rhapsody

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě.


Životopisný, Drama, Hudobný ▪ Velká Británia, 2018, 134min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Jumanji: The Next Level

Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.


Akčný, Dobrodružný, Komédia, Fantasy ▪ USA, 2019, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 22%

Sám doma 3

Osud celého lidstva právě visí na velmi tenkounkém vlásku, ale naštěstí se temné síly zla ještě nesetkali se svým nejhorším protivníkem - osmiletým Alexem! Ten má, aniž to ovšem tuší, ve svém autíčku krytý počítačový čip, který je nutný k aktivaci zločineckých zbraní.


Rodiný, Dobrodržuný, Komédia ▪ USA, 1997, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Venom

Na filmová plátna přichází jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel. Novinář Eddie Brock (Tom Hardy) se stává hostitelem mimozemského symbionta Venoma.


Akčný, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2018, 112min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

After: Polibek

Po vašem poprvé už nebude život jako dřív. Hlavní hrdinka Tessa je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott.


Romantický, Drama ▪ USA, 2019, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Aquaman

Arthur Curry je z polovice človek a z polovice obyvateľ bájnej Atlantídy, ktorý na svojej životnej ceste musí čeliť pravde o tom, kým v skutočnosti je ale aj tomu či si zaslúži byť… hrdinom – Aquamanom.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2018, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Ide len o sex

Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2011, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Captain Marvel

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 124min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Spider-Mar: Far From Home

Peter Parker se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové série Spider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Avengers: Infinity War

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2018, 149min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Tomb Raider

Laře Croft (Alicia Vikander) je 21 let a právě zdědila obrovské obchodní impérium. Její otec, bohatý šlechtic a známý dobrodruh, Lord Richard Croft (Dominic West), zmizel beze stopy před sedmi lety, když byla ještě dítě. Od té doby se marně snaží najít nějaký smysl svého života.


Fantasy, Dobrodružný, Akčný, Thriller ▪ USA, 2018, 119min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

V Síti

3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 potenciálních sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili.


Dokumentárny ▪ Česko, 2020, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Hacksaw Ridge: Zrodenie Hrdinu

Krátce poté, co Japonci 7. prosince 1941 zaútočili na Pearl Harbor, přihlásil se tehdy třiadvacetiletý Američan Desmond Doss, tak jako mnoho jiných mladíků, do služby vlasti. Z hloubi svého přesvědčení však odmítal nosit jakoukoliv zbraň a zabíjet. Stal se zdravotníkem 307. pěšího pluku 77. pěší divize.


Životopisný, Válečný, Historický, Drama ▪ USA, 2016, 139min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

The Witcher

Zaklínač Geralt, mutant a lovec příšer, těžce hledá svoje místo ve světě, kde lidé jsou často ohavnější než zvěř.


Akčný, Dobrodružný, Dráma, Fantasy ▪ Polsko, 2019, 15h 57m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 96%

Černobyl

Černobyl, pětidílná minisérie z koprodukce společností HBO a Sky, rekonstruuje příběh o jaderné havárii z roku 1986, jedné z nejhorších katastrof v historii způsobených člověkem, a o obětech, které byly učiněny pro záchranu Evropy před nepředstavitelnou pohromou. Dne 26. dubna 1986 otřásla jadernou elektrárnou v Černobylu na Ukrajině mohutná exploze, která uvolnila nebezpečné radioaktivní látky nejen na ukrajinském, běloruském a ruském území tehdejšího Sovětského svazu, ale také do oblastí Skandinávie a západní Evropy.


Dráma, Historický ▪ USA, 2019, 5h 11m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 89%

Papírový dům

Záhadný muž, prezývajúci sa El Profesor (Álvaro Morte), naplánoval najväčšiu lúpež v histórii Španielska. Aby mohol zrealizovať tento ambiciózny plán, najal si osem ľudí s mimoriadnymi schopnosťami, ktorí nemajú čo stratiť. Cieľom je obsadiť Španielsku kráľovskú mincovňu a vytlačiť tam 2,4 miliardy eur. Aby sa tak stalo, potrebujú jedenásť dní izolácie, počas ktorých sa budú musieť vysporiadať so šesťdesiatimi rukojemníkmi, elitnými silami polície a aj problémami vo vlastných radoch.


Akčný, Krimi, Thriller, Mysteriózny ▪ USA, 2017 - 2021, 39h 49m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Game of Thrones

Kontinent, kde léta trvají desítky roků a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech Sedm království Západozemí - pletichářský jih, divoké východní krajiny i ledový sever ohraničený starobylou Zdí, která chrání království před pronikáním temnoty - je zmítáno bojem dvou mocných rodů na život a na smrt o nadvládu nad celou říší. Zemí otřásá zrada, chtíč, intriky a nadpřirozené síly. Krvavý boj o Železný trůn, post nejvyššího vládce Sedmi království, bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé důsledky...


Fantasy, Dráma, Dobrodružný ▪ USA, 2017 - 2021, 67h 52m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

The Crown

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.


Dráma ▪ USA, 2016 - 2020, 37h 28m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

I Am Not Okay With This

Úzkostlivá Syd se snaží překonat nástrahy střední školy, trable v rodině i zamilování do svojí nejlepší kamarádky. A ještě udržet na uzdě svoje nadpřirozené schopnosti.


Dráma, Dobrodružný, Komédia, Fantasy ▪ USA, 2020, 2h 39m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

Black Mirror

Projekt britského Channel 4 Černé zrcadlo je antologií samostatných televizních povídek, zasazených do blízké budoucnosti. Tak blízké, že se v mnoha ohledech prolíná s dobou, kterou právě prožíváme. Mrazivě černohumorná série se prostřednictvím technologicko-paranoidního podobenství zamýšlí nad nečekanými a často nezamýšlenými důsledky prudkého rozvoje technologií a velmi trefně zachycuje těkavý neklid současného moderního světa.


Dráma, Komédia, Sci-Fi, Horror, Thriller ▪ USA, 2011 - 2019, 21h 37m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

The end of the fcking world

James (Alex Lawther) je sedmnáctiletý kluk, který si o sobě myslí, že je psychopat s potřebou zabít člověka. Alyssa (Jessica Barden) je také sedmnáctiletá a právě začala chodit na stejnou školu jako James. Vyznačuje se svým více než hrubým jazykem a tendencí neustále porušovat pravidla. Oba hrdinové nemají z různých důvodu jednoduché dospívání. Seznámí se dost netradičním způsobem na školním obědě. Později spolu z dost odlišných důvodů začnou chodit, a tak celý příběh začíná.


Dráma, Krimi, Thriller, Komédia, Romantický, Dobrodružný ▪ USA, 2017-2019, 5h 41m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Ztraceni ve vesmíru

Blízká budoucnost nevypadá pro lidstvo na Zemi vůbec dobře. Ekologické znečištění, války a postupný rozpad jednotlivých zemí donutilo vládu spustit program nového začátku v souhvězdí Alpha Centauri, kde byla objevena obyvatelná planeta. Rodina Robinsonových měla to štěstí, že se do tohoto programu pod jménem Jupiter 24 dostala. Během cesty za novým domovem je jejich hlavní stanice napadena neznámým tvorem, který způsobí nouzové přistání na nejbližší planetě. Místo nového domova musí Robinsonovi bojovat o přežití na této nové planetě, miliony světelných let od starého i nového domova.


Sci-fi, Drama, Dobrodružný ▪ USA, 2018, 26h 57m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

The Walking Dead

Živí mrtví zachycují příběh skupinky lidí, kteří přežili virovou epidemii, jež změnila většinu lidstva v agresivní zombie. Pod vedením Ricka, který byl ve starém světě policistou, cestují americkou Georgií a snaží se najít nový bezpečný domov.


Horror, Thriller, Drama ▪ USA, 2010, 110h 57m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Stranger Things

Chlapec se ztratí neznámo kde a město začne odhalovat svoje záhady, mezi které patří i tajné experimenty, děsivě nadpřirozené síly a jedna malá podivná holka.


Dráma, Fantasy, Horror, Mysteriózny, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2016, 27h 35m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Sex Education

Nesebevědomý Otis zná všechny rady na sexuální neduhy. Jeho matka je totiž terapeutka. Rebelka Maeve mu proto navrhne, aby si ve škole otevřel sexuální poradnu.


Komédia, Dráma ▪ Velká Británia, 2019-2020, 13h 42m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Vládkyňa Zla 2

Přešlo pět let. Královna černé magie Zloba žije spokojeně na čarovných Blatech a její kmotřenka Růženka dospívá. Jejich vzájemný vztah, který se zrodil ze zrady a pomsty, rozkvetl a zkošatěl. Nicméně nenávist mezi lidmi a kouzelnými bytostmi nezmizela.


Fantasy, Dobrodružný, Akčný, Rodinný, Romantický ▪ USA, 2019, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 53%

Baywatch: Pobrežná Hliadka

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací.


Akčný, Krimi, Komédia ▪ USA, 2017, 116min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Pokémon: Detektiv Pikachu

Historicky první hraný film o Pokémonech s názvem Pokémon: Detektiv Pikachu vychází z fenoménu Pokémon – jedné z nejpopulárnějších multigeneračních zábavních značek všech dob.


Akčný, Dobrodružný, Komédia, Rodinný, Sci-Fi ▪ USA, 2017, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Fantastické zvery a ich výskyt

HNewt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?


Dobrodružný, Rodinný, Fantasy ▪ USA, 2016, 133min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Zombieland 2 - Rana Istoty

Deset let poté, co se Zombieland stal hitem a kultovní klasikou, se hlavní protagonisté (Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslinová a Emma Stoneová) opět spojili s režisérem Rubenem Fleischerem (Venom) a původními autory Rhettem Reesem a Paulem Wernickem (Deadpool) ve filmu Zombieland 2: Rána jistoty.


Akčný, Komédia, Horror ▪ USA, 2019, 99min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Deadpool 2

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry.


Akčný, Komédia, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2018, 119min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 69%

Piráti z Karibiku - Salazarova Pomsta

V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara (Javier Bardem), kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2017, 129min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Doctor Strange

Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi ▪ USA, 2016, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Fakjú Pán Profesor 3

Zeki Müller (Elyas M'Barek) byl jako učitel-samouk vždy zastáncem drsných a nezvyklých metod. Přiměřené násilí na žácích mu nikdy nebylo cizí. Ať už po nich střílel, nasazoval jim pouta, využíval elektrošoky nebo je dokonce nutil se něco ve škole naučit.


Komédia ▪ Nemecko, 2017, 120min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Terminátor: Temný Osud

Od doby, kdy Sarah Connorová (Linda Hamilton) zabránila dnu zúčtování, změnila budoucnost a přepsala osud lidské rasy, uplynuly už více než dvě dekády.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 129min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Harry Potter a Dary Smrti 2

Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem. Tady všechno končí ...


Dobrodružný, Drama, Rodinný, Fantasy ▪ USA, 2011, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Besnenie

Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2018, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Ženy v Behu

Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém.


Komédia ▪ Česko, 2019, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Rýchlo a zbesilo - Hobbs a Shaw

Když ti dva stanuli poprvé tváří v tvář ve filmu Rychle a zběsile 7, byla z toho nenávist na první pohled. Prodloužená ruka Spravedlnosti Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw (Jason Statham) byli proti své vůli nakonec donuceni spolupracovat a navzdory nekonečné averzi se jim to poměrně dařilo.


Akčný, Krimi, Thriller, Komédia ▪ USA, 2019, 134min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Maskovaní Špióni

Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance kultivovaný, elegantní, nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter… není. Ten je prostě jen geniální.


Komédia, Rodinný, Animovaný, Akčný▪ USA, 2019, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Joker

Zkrachovalý komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů.


Krimi, Drama, Thriller ▪ USA, 2019, 122min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Le Mans '66

V roce 1959 je Carroll Shelby (Matt Damon) na absolutním vrcholu, vyhrál nejtěžší motoristický závod na světě 24 hodin Le Mans. Po největší triumfu tohoto neohroženého Texasana přijde drtivá rána – lékaři odhalená srdeční vada mu znemožní pokračovat v závodění.


Dráma, Životopisný, Športový ▪ USA, 2019, 182min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Princ z Persie - Piesky času

Od týmu, který přinesl trilogii Piráti z Karibiku na velké plátno, představují Walt Disney Pictures a Jerry Bruckheimer Films film Princ z Persie: Písky času, epické akční dobrodružství, zasazené do tajuplné Persie. Líný princ (Jake Gyllenhaal) i přes váhání spojí síly se záhadnou princeznou (Gemma Arterton) a spolu bojují proti temným silám, aby ochránili starověkou dýku, která může osvobodit Sands of Time - dar od bohů, který může vrátit čas a umožnit jejímu vlastníkovi vládnout světu.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2010, 111min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Mission Impossible - Fallout

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta.


Akčný, Dobrodružný, Thriller ▪ USA, 2018, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Nedotknuteľní

Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky.


Komédia, Dráma, Životopisný ▪ USA, 2018, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Toy Story 4

Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět.


Animovaný, Fantasy, Dobrodružný, Komédia, Rodinný ▪ USA, 2019, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Smrtelné Stroje

Za pár set let bude svět jen umírající nehostinnou pustinou, křižovanou obřími stroji na kolech, jejichž primární snahou je nacházet zbývající zdroje obživy a surovin. V tato monstra se proměnila původní města. Sídla na kolech jsou plná lidí a největším a nejmocnějším z nich je Londýn.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2018, 128min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 43%

Fantasy Island

Ve filmu studia Blumhouse nazvaném Fantasy Island mění charismatický pan Roarke v luxusním, leč odlehlém tropickém rezortu tajné sny svých šťastných hostů ve skutečnost. Když se však fantazie stanou noční můrou, musí hosté záhadu ostrova vyřešit, aby si útěkem zachránili život.


Thriller, Horror, Mysteriózny ▪ USA, 2020, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Nerve - Hra o život

Studentka čtvrtého ročníku střední školy zcela propadla online hře vadí – nevadí, ve které anonymní společenství „pozorovatelů" začíná manipulovat každý její tah.


Dobrodružný, Mysteriózny, Krimi, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2016, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Pod Vodou

Je to možná nejhorší a nejnebezpečnější pracoviště na Zemi. Podmořská vědecká laboratoř stojí na jednom z nejhlubších míst mořského dna. Je obklopena naprostou temnotou, svírána strašlivým tlakem, teplota okolní vody se blíží nule. Výzkumný tým provádí sondážní vrty, když přijde nečekané a ničivé zemětřesení.


Akčný, Horror, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2016, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Motokáry

Nezkrotný puberťák propadne vášni střemhlavého závodění na motokárách – s partou kamarádů a mrzutým bývalým jezdcem, který se stane jeho trenérem.


Rodinný ▪ Austrália, 2020, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Dunkirk

Očekávané válečné drama vizionáře Christophera Nolana vychází z událostí evakuace obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940.


Akčný, Dráma, Historický, Vojnový ▪ Austrália, 2017, 106min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Ad Astra

22. století. Umělá inteligence je integrována do všech průmyslových odvětví, Měsíc a Mars jsou kolonizovány, lidmi osídlené satelity obíhají kolem Neptunu, nejvzdálenější planety sluneční soustavy.


Sci-Fi, Thriller, Drama, Dobrodružný, Mysteriózny ▪ USA, 2019, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Polnočná láska

Sedmnáctiletá Katie (Bella Thorne) trpí přecitlivělostí na denní světlo, vzácnou život ohrožující chorobou. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Její život se změní, když jedné letní noci potká Charlieho (Patrick Schwarzenegger), svou platonickou lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah.


Drama, Romantický ▪ USA, 2018, 91min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Ježko Sonic

Schopnost utíkat nejrychleji ze všech na světě (na jakémkoliv světě, v němž se právě vyskytuje) by ježek Sonic bez mrknutí oka vyměnil za opravdového kamaráda. Ze svého lesního útočiště sice chodí navštěvovat dobráckého maloměstského šerifa Toma (James Marsden), ale ten se tak úplně nepočítá, protože si Sonica při jeho rychlosti ještě nestačil všimnout.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi, Rodinný, Animovaný ▪ USA, 2020, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Breaking Surface

Niekoľko dní po Vianociach sa švédsko-nórske nevlastné sestry Ida a Tuva vydali na zimný ponor do odľahlej časti nórskeho pobrežia. Ku koncu ponoru pod vodou Tuvu privalí odlomená skala a uväzní ju. Ida okamžite vypláva nad hladinu, no zistí, že ulomené skaly pochovali ich vybavenie, telefóny a kľúče od auta.


Akčný, Dráma, Thriller ▪ USA, 2020, 82min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Neviditeľný

Když Cecilia (Elisabeth Moss) pochopila, že chodí s psychopatem, bylo už pozdě. Izolovaná v luxusním sídle majetnického vynálezce si uvědomí, že má-li přežít, musí utéct. To se jí podaří, a když se od expartnerova právníka dozví, že ten její odchod neunesl a spáchal sebevraždu, po letech se může znovu konečně svobodně nadechnout.


Horror, Thriller, Sci-Fi▪ USA, 2018, 91min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Nočná Hra

Jason Bateman a Rachel McAdams ve filmu ztvárnili Maxa a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův charizmatický bratr Brooks zorganizuje párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů.


Akčný, Komédia, Krimi, Mysteriózny ▪ USA, 2018, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Tiché Miesto

Lee (John Krasinski) a Evelyn (jeho životní partnerka Emily Blunt) Abbottovi vychovávají tři děti. Všichni jsou zatím naživu. Velmi rychle si totiž osvojili pravidla, která začala platit po Jejich příchodu na Zemi. Kdo jsou ti Oni? Nikdo neví. Ví se jen to, že mají mimořádně vyvinutý sluch a každičký zvuk přiláká jejich pozornost.


Horror, Thriller, Sci-Fi, Drama ▪ USA, 2018, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Zrodila sa Hviezda

Hlavní roli v dechberoucím romantickém dramatu Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou ovšem celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradleyho Coopera je tento film jeho režijním debutem.


Drama, Romantický, Hudobný ▪ USA, 2018, 136min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Podfukárky

Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů A přesně takové milují hrdinky komedie Podfukářky. Okouzlující Angličance Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze... hodně peněz.


Komédia ▪ USA, 2018, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Sám Doma 2 - Stratený v New Yorku

Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku. Zpočátku je vylekaný, ale když má u sebe všechny otcovy peníze, ubytuje se v nejdražším hotelu a začne si užívat vánoční pohodu. Ještě netuší, jaké nepříjemné setkání ho čeká...


Rodinný, Komédia, Dobrodružný ▪ USA, 1992, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Rodinka Úžasných 2

Ve filmu Úžasňákovi 2 se vrací oblíbená rodina superhrdinů. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka.


Animovaný, Sci-Fi, Dobrodružný, Rodinný ▪ USA, 2018, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Labyrint: Smrteľná liečba

V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí se poprat o naději ve světě, který se hroutí pod tíhou zákeřné nemoci, musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými „raply“ na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé.


Akčný, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2018, 143min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Král

Neposlušný princ Hal nastoupí po otcově smrti na anglický trůn a musí zvládat palácové intriky, zděděnou válku a celkový chaos.


Dráma, Historický, Vojnový, Romantický, Životopisný ▪ USA, 2019, 140min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Wonder Woman

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi, Válečný ▪ USA, 2017, 141min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Vražda na Jachte

Nick Spitz (Adam Sandler) je průměrný newyorský policista, který se svou manželkou Audrey (Jennifer Aniston) brzy oslaví patnáct let ve sňatku. Audrey si vždy přála výlet do Evropy, který se ovšem nikdy neuskutečnil. Nick jeden večer pod nátlakem souhlasí, že pojedou, čímž odstartují soukolí nečekaných událostí.


Dráma, Mysteriózny, Komédia, Akčný, Romantický ▪ USA, 2019, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Warcraft - Prvý Stret

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci.


Fantasy, Dobrodružný, Akčný ▪ USA, 2016, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Justice League

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi ▪ USA, 2017, 120min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Need For Speed

Hrdinou filmu Need For Speed je automechanik a milovník rychlé jízdy Tobey (Aaron Paul). Ve snaze zachránit svou firmu a dílnu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem NASCARu Dinem Brewsterem (Dominic Cooper). Na obzoru je i dobrý obchod, jenže veškeré plány překazí katastrofa při jednom ze závodů a hlavně podraz jeho nového parťáka..


Akčný, Krimi, Dráma, Thriller ▪ USA, 2014, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Blíženec

Henry Brogan (Will Smith) je elitní nájemný zabiják, absolutní profesionál, který bez pochybností vždy stoprocentně odvede zadanou práci. Při poslední zakázce se však k němu dostaly informace, které neměl slyšet, proto se ho jeho zaměstnavatel s těžkým srdcem rozhodne nechat zlikvidovat. Koho však poslat na člověka, který je v tomhle oboru nejlepší ze všech? Ideální by byl Henryho dvojník, o něco mladší, odolnější a odhodlanější.


Akčný, Dráma, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2019, 117min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Pán Prsteňov - Spoločenstvo Prsteňa

Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2001, 172min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Pán Prsteňov - Návrat Kráľa

Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku.


Akčný, Dobrodružný, Fantasy ▪ USA, 2003, 201min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Ready Player One: Hra Začína

Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS.


Akčný, Sci-Fi, Dobrudružný ▪ USA, 2018, 140min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Po čem muži touží

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“


Komédia ▪ Česko, 2018, 95min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Irčan

V kritiky uznávaném filmu Martina Scorseseho nájemný zabiják Frank Sheeran (Robert De Niro) vzpomíná na tajemství, která střežil jako věrný člen zločineckého klanu Bufalinových.


Životopisný, Krimi, Dráma ▪ USA, 2019, 209min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Tall Girl

Dlouhé roky strávila teenagerka Jodi (Ava Michelle) shrbená, aby se svými 185 cm nevyčnívala. Teď se rozhodla svým komplexům čelit, ale na střední se zaplete do milostného trojúhelníku.


Komédia ▪ USA, 2019, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Enola Holmes

Při pátrání po nezvěstné matce dokáže neohrožená Enola Holmesová přechytračit i svého staršího bratra Sherlocka a pomoct mladému lordovi na útěku..


Dráma, Krimi, Mysteriózny ▪ USA, 2020, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Stánek s polibky

První polibek vyústí v zakázaný románek Elle s nejhezčím klukem ze školy. Riskuje tak, že přijde o svoji nejlepší kámošku.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2018, 105min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Stánek s polibky 2

Elle zkouší vymyslet, kam dál po střední, a má co dělat, aby zvládala vztah na dálku s Noahem, složité přátelství s Leeem a svůj zájem o nového spolužáka.


Komédia, Romantický ▪ USA, 2020, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Vyproštění

Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna.


Akčný, Dobrodružný, Thriller, Dráma ▪ USA, 2020, 117min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Project Power

Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti


Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2020, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Bitka o Midway

Válečný velkofilm světoznámého režiséra Rolanda Emmericha (Den nezávislosti, Patriot, Godzilla) líčí příběh příslušníků amerického námořnictva a letectva v bitvě u Midway, která znamenala zlom na pacifickém bojišti druhé světové války. Hvězdně obsazený film (Luke Evans, Woody Harrelson, Patrick Wilson, Ed Skrein, Aaron Eckhart, Nick Jonas a další) působivě ukáže nejen pozadí konfliktu, ale zejména bitvu samotnou, která doposud nikdy nebyla natočena tak velkolepě.


Akčný, Dráma, Historický, Válečný ▪ USA, 2019, 138min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Ľadové Kráľostvo

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu.


Animovaný, Muzikál, Fantasy, Dobrodružný, Komédia, Rodinny ▪ USA, 2019, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Shaft

John Shaft (Samuel L. Jackson) se v roce 1989 dostal do přestřelky, které byla přítomna i jeho žena s dítětem. Nestalo se jim sice nic, ale tahle událost vedla k rozvodu. Od té doby Shaft svého syna JJ (Jessie T. Usher) neviděl. Ten momentálně pracuje jako kybernetický analytik u FBI. Jednoho dne je jeho nejlepší přítel, bývalý voják, nalezen mrtvý. Podle policie se předávkoval heroinem a případ je uzavřen, nicméně JJ najde pár nesrovnalostí, které indikují vraždu. Obrací se proto na svého otce, který pracuje na volné noze jako soukromý vyšetřovatel.


Akčný, Krimi, Komédia ▪ USA, 2019, 111min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Shaft

Igor, nezaměstnaný vysokoškolák, se v rámci absolventské praxe dostane do pracovní čety, která vyklízí budovu bývalé psychiatrie. Zde náhodou objeví záznamy Waltera Fischera, jednoho z pacientů, který před sedmdesáti lety záhadně zmizel v pohoří Tribeč. Když se po dvou měsících stejně záhadně objevil, byl dezorientovaný, na celém těle měl nevysvětlitelná zranění a nedokázal popsat, co se mu stalo a kde poslední týdny strávil. Ač byl dlouhodobě hospitalizován, již nikdy se nezotavil.


Thriller, Horror, Mysteriózny ▪ Slovensko, 2019, 111min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Equalizer 2

Bývalý agent CIA Robert McCall (Denzel Washington) bere spravedlnost do vlastních rukou. Aby pomstil smrt bývalé kolegyně a blízké kamarádky, bude znovu zabíjet.


Akčný, Krimi, Thriller ▪ USA, 2018, 121min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 84%

Interstellar

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.


Sci-Fi, Dobrodružný, Dráma ▪ USA, 2014, 169min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Creed 2

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní.


Drama, Športový ▪ USA, 2018, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 49%

Príliš osobná známosť

Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný).


Drama, Komédia ▪ USA, 2020, 107min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Amundsen

Výpravný filmový portrét dobrodruha, který vyplňoval prázdná místa na mapě, dobyl jižní pól a jako první dosáhl se svými expedicemi obou pólů zeměkoule. Jaký ale ve skutečnosti byl Roald Amundsen? Celovečerní snímek Amundsen ukazuje nejen výpravy do neprozkoumaných ledových pustin a oceánů a polární lety vzducholodí, ale odhaluje i život a osobnost legendárního objevitele, včetně řady méně známých skutečností, jako byl jeho vztah s bratrem nebo milostné aféry.


Drama, Dobrodružný, Životopisný ▪ USA, 2019, 125min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Millerovi na tripu

David Burke (Sudeikis) je bezvýznamný dealer marihuany, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže co by se tak asi mohlo zvrtnout? Všechno. Ačkoli se snaží z pochopitelných důvodů být spíše nenápadný, dostane se mu tvrdého ponaučení, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán: pokusí se totiž pomoci několika místním puberťákům, ale jeho samotného nakonec přepadne trojice pouličních grázlů.


Krimi, Komédia, Rodinný ▪ USA, 2013, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 63%

Johnny English Znovu Zasahuje

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec.


Akčný, Dobrodružný, Komédia ▪ USA, 2018, 88min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Kráska a Zviera

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují.


Rodinný, Fantasy, Muzikál, Romantický ▪ USA, 2017, 129min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Taguj!

Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží… a je připraven.


Komédia ▪ USA, 2018, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Ja, Simon

V šestnácti není snadné přiznat sobě a natož svému okolí, že jste gay. Simon Spier (Nick Robinson) začne po e-mailech flirtovat s neznámým spolužákem, který si říká Blue. Ale když se nešťastnou náhodou jejich korespondence dostane do cizích rukou, hrozí jim odhalení.


Komédia, Dráma, Romantický ▪ USA, 2019, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 50%

Láska se zárukou

Neohrožená, ale finančně strádající advokátka zažaluje seznamku, která okouzlujícímu klientovi zaručila, že najde pravou lásku. A mezi nimi dvěma to pěkně zajiskří!


Komédia, Romantický ▪ USA, 2020, 90min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Kdybys jen tušil

Nesmělá jedničkářka Ellie pomáhá sympatickému sportovci Paulovi sbalit dívku jeho snů. Všechno se ale zkomplikuje, když se do ní Ellie zamiluje taky.


Dráma, Komédia, Romantický ▪ USA, 2020, 104min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 47%

Ava: Bez soucitu

Ava je zatraceně sexy a setkání s ní přežije jen málokdo. Ava je výjimečně dobrá nájemná vražedkyně, která pro tajnou organizaci likviduje zadané lidské cíle. Dostává ty nejvybranější úkoly - obvykle kravaťáky z vysokých kruhů byznysu. Ava pracuje bez soucitu rychle, čistě a nenápadně v různobarevných parukách, chic kalhotových kostýmech nebo v elegantních večerních šatech. Po jedné zpackané akci se ale všechno nebezpečně změní. Organizace, pro kterou pracovala, potřebuje zahladit stopy. Oficiálně se má ukrýt, vzít si volno a dopřát si odpočinek.


Akčný , Drama , Krimi , Mysteriózny , Thriller USA, 2020, 98min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Sám Doma

"Mám pocit, že jsme doma nechali něco důležitého," sdělí paní McCallisterová manželovi na palubě letadla směřujícího přes Atlantik do Paříže. To ještě netuší, že to co doma zapomněli je nejmladší člen jejich početné rodiny, Kevin. Tak začíná nejúspěšnější film roku 1990, vánoční komedie o zapomenutém synkovi a dvou nešikovných lupičích.


Komédia, Rodinný ▪ USA, 1990, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Bird Box

Pět let potom, co strašlivá, nevídaná síla většinu lidí přiměla k sebevraždě, se jedna z přeživších se dvěma dětmi odhodlává k zoufalému pokusu o útěk do bezpečí.


Dráma, Horror, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2018, 124min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Rivali

Závratná rychlost, adrenalin proudící v žilách, krásné dívky a nezkrotná touha po vítězství. Závody Formule 1 jsou místem, kde jediná chyba může znamenat smrt. Na těchto okruzích spolu soupeří dva odvěcí rivalové. James Hunt je neřízená střela, neodolatelný playboy a brilantní řidič.


Dráma, Športový, Životopisný, Akčný ▪ USA, 2018, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Psí Poslání

Film režiséra Lasse Hallströma Psí poslání vypráví cituplný a překvapivý příběh jednoho věrného psa (namluvil Josh Gad), který nachází smysl své existence prostřednictvím životů lidí, které učí smát se a milovat. Během pěti desetiletí nás jeden hlas, hlas neúnavného psa, zavede na strhující a povznášející cestu, na které promlouvá k srdci všech lidí, kteří kdy milovali nějaké zvíře.


Dobrodružný, Rodinný, Komédia, Fantasy ▪ USA, 2017, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Godzilla II - Kráľ Monštier

Po celosvětovém úspěchu filmů Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsvěta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury.


Akčný, Dobrodružný, Thriller, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Najkrajší deň

Nejlepší mejdan je ten poslední. Svérázný, upjatý a ambiciózní pianista Andi se potkává s floutkem a pohodářem Bennem a oba zjišťují, že mají jedno společné. Oba třicátníci mají na krku diagnózu smrtelné nemoci a na dveře jim už klepe zubatá s kosou. Jeden přesvědčí druhého, že mají ideální příležitost se vykašlat na jakoukoliv zodpovědnost.


Komédia, Dráma ▪ Nemecko, 2016, 113min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Shazam

V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi).


Akčný, Dobrodružný, Komédia, Fantasy ▪ USA, 2019, 132min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Leví Král

Snímek Lví král od studia Disney, jenž režíroval Jon Favreau (Kniha džunglí), se odehrává v africké savaně, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu.


Animovaný, Dobdrodružný, Drama, Rodinný, Muzikál ▪ USA, 2019, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Blade Runner 2049

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný.


Sci-Fi , Thriller ▪ USA, 2017, 164min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Escape Room

Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití.


Dráma, Thriller, Mysteriózny, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 100min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Deadpool

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty.


Akčný, Komédia, Dobrodružný, Sci-Fi, Romantický ▪ USA, 2016, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 55%

Mrakodrap

erla je nejvyšší a zároveň nejlépe zabezpečená budova na světě. Přesto její majitelé najmou velezkušeného bezpečnostního experta Willa Sawyera (Dwayne Johnson), aby to oficiálně potvrdil. Jenže pak začne v budově hořet a o technickou závadu se rozhodně nejedná.


Akčný, Dobrodružný, Thriller ▪ USA, 2018, 102min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 43%

Taxi 5

Pařížský superpolda Sylvain Marot je proti své vůli převelen na městskou policii do Marseille. Bývalý komisař Gilbert, nyní primátor města, ho pověří speciálním úkolem. Má dopadnout gang italských lupičů, kteří v nadupaných Ferrari vykrádají jedno klenotnictví za druhým.


Akčný, Komédia ▪ USA, 2018, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

John Wick 3

Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu.


Akčný, Krimi, Thriller ▪ USA, 2019, 131min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 41%

Rany

Will (Armie Hammer) má poklidný život, půvabnou přítelkyni (Dakota Johnson), pracuje jako barman v příměstské čtvrti v klidném baru, kde se kromě občasných šarvátek hostů toho moc neděje. Vše se ale změní ve chvíli, kdy si jeden z hostů zapomene mobil. Série následujících události podněcuje Willovu zvědavost až na hranici, kdy si není jistý sám sebou. Je vše, co vidí, jen výsledek vlastní představivosti, nebo se svět skutečně zbláznil?


Dráma, Horror, Mysteriózny, Thriller ▪ USA, 2019, 94min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Shrek 2

A byla svatba a pak spolu Shrek s Fionou žili šťastně až do smrti… Tedy žili by, kdyby se ovšem nevydali za princezninými rodiči! Návštěva království Za sedmero horami se totiž záhy zvrtne v další komické dobrodružství.


Animovaný, Dobrodružný, Rodinný, Komédia ▪ USA, 2004, 93min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Mrazivá Pomsta

V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu.


Akčný, Dráma, Thriller ▪ USA, 2019, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Muži v Čiernom - Globálna Hrozba

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.


Akčný, Komédia, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 118min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Umění tančit v dešti

Snímek Umění tančit v dešti, inspirovaný úspěšným románem spisovatele Gartha Steina, vypráví srdečný příběh očima vtipného a hloubavého psa jménem Enzo. Díky nezlomnému přátelství se svým majitelem Dennym Swiftem (Milo Ventimiglia), ctižádostivým automobilovým závodníkem, Enzo získal úžasný vhled do podstaty lidské existence a dobře si uvědomuje, že techniky potřebné na závodišti mohou posloužit i k úspěšnému zdolávání překážek na cestě životem.


Komédia, Dráma ▪ USA, 2019, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 54%

Pán maznáčik

Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání každý den. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažije dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit.


Animovaný, Komédia, Rodinný ▪ USA, 2019, 87min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Rýchlo a Zbesilo 8

Dominic Toretto (Vin Diesel) zradil svou rodinu. V jedné z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob je sice možné cokoliv, ale tohle je víc než automobilové seskoky padákem, průlety aut mezi mrakodrapy, nebo tažení obřího trezoru ulicemi Ria. Rychle a zběsile 8 rozhodně nepojede na neutrál.


Akčný, Krimi, Thriller ▪ USA, 2017, 136min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 87%

Zelená kniha

Bývalý vyhazovač a drobný podvodníček Tony „Pysk" Vallelonga (Viggo Mortensen) má mezi newyorskými Italy pověst chlápka, který dokáže vyřešit každou šlamastyku. Slavný černošský klavírista Dr. Don Shirley (držitel Oscara® Mahershala Ali) si ho proto najímá jako řidiče a bodyguarda na turné po divokých státech amerického Jihu 60. let.


Dráma, Komédia, Životopisný ▪ USA, 2018, 130min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Suicide Squad

Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu.


Akčný, Fantasy, Sci-Fi, Dobrodružný ▪ USA, 2016, 123min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Som Sexy

Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Znáte to asi taky. Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy.


Romantický, Komédia ▪ USA, 2018, 110min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Frčíme

Snímek Frčíme nás zavede do světa fantazie, ve kterém se představí dva elfští teenageři, kteří se vydají na pozoruhodnou výpravu, aby zjistili, zda ve světě zůstalo aspoň kousek toho magického.


Animovaný, Komédia, Rodinný, Fantasy ▪ USA, 2020, 103min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Avatar

Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací. Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s obyvatelstvem - Na’vi, žijícím v souladu s divukrásnou vegetací planety.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy ▪ USA, 2009, 185min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 71%

Bad Boys: Navždy

Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda.


Akčný, Komédia, Krimi, Thriller ▪ USA, 2020, 124min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Labyrint: Útek

Podzemní výtah Thomase vyvezl na louku obklopenou vysokými zdmi. Vůbec na nic si nepamatuje, dokonce si zpočátku nevzpomíná ani na vlastní jméno. Hned po příjezdu jej přivítá skupina dalších mladíků, které již dříve potkal stejný osud. Vytvořili zvláštní komunitu, která se na tom podivném místě snaží přežít a zároveň neúnavně hledá únikovou cestu.


Akčný, Mysteriózny, Sci-Fi, Thriller ▪ USA, 2014, 108min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Harley Quinn: Birds of Prey

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda může začít!


Akčný, Komédia, Dobrodružný, Krimi ▪ USA, 2020, 109min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

X-Men: Dark Phoenix

Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi ▪ USA, 2019, 114min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 57%

Mníška

Démonická řádová sestra z hororu V zajetí démonů 2 se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. Nejtemnější kapitolu ze světa filmu V zajetí démonů Vám přináší legendární James Wan, filmový tvůrce, který stojí za touto úspěšnou filmovou sérií.


Horror, Mysteriózny, Thriller ▪ USA, 2018, 96min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

To

Když ve městě Derry ve státě Maine začnou mizet děti, musí skupina mladých chlapců a děvčat čelit svým největším obavám v boji proti zlému klaunovi jménem Pennywise, jehož vražedná a násilnická historie se táhne napříč staletími.


Drama, Horror, Thriller ▪ USA, 2017, 135min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Strážci Galaxie 2

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla.


Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi, Fantasy, Komédia ▪ USA, 2017, 136min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Hľadá sa Dory

V animovaném filmu od studií Disney•Pixar Hledá se Dory se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Pak si ale Dory z ničeho nic vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče.


Animovaný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný ▪ USA, 2016, 97min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Harry Potter a Kameň Mudrcov

Kdo by dnes už alespoň nezaslechl jméno Harryho Pottera, čarodejnického učně, jehož neskutečná popularita mezi dětmi během krátké doby zasáhla i dospělé.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2001, 182min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 85%

Harry Potter a Väzeň z Azkabanu

Třináctiletý Harry Potter znovu nerad tráví své další prázdniny u rodiny Dursleyových, letos navíc se zlou tetou Marge. I přes přísný zákaz používání kouzel jí Harry promění v obrovský balón a v noci uteče záchranným autobusem do hospody Děravý kotel.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2004, 141min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Harry Potter a Tajomná Komnata

Harry Potter se po prázdninách vrací do Bradavic a nastupuje do druhého ročníku. A to i přes varování domácího skřítka Dobbyho, podle kterého mu v čarodějné škole hrozí smrt. Harry nedbá nářků skřítka působícího víc škody než užitku, ale potom se skutečně začnou dít podivné věci, na stěnách se objevují neznámé nápisy a několik studentů je přepadeno tajemným přízrakem.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2002, 161min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Harry Potter a Polovičný Princ

Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí Smrtijedi spoušť jak ve světě mudlů, tak ve světě kouzelníků a Bradavice už dávno nejsou tím bezpečným místem, jakým kdysi bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí je přímo v Bradavicích, ale Brumbál se soustředí na přípravu na poslední bitvu, která se rychle blíží.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2009, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Harry Potter a Fénixov Rad

Harry Potter se vrací do Bradavic, aby nastoupil do pátého ročníku školy čar a kouzel. Tam však zjistí, že většina členů kouzelnické komunity věří, že jeho nedávné setkání s Lordem Voldemortem je obyčejný výmysl, čímž je zásadně zpochybněna Harryho důvěryhodnost.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2007, 147min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Harry Potter a Ohnivá Čaša

Navzdory zlým snům, které ho nepřestávají pronásledovat, vydá se Harry s Weasleyovými na čtyřsté dvacáté druhé famfrpálové mistrovství světa. Slavnostní zahájení je velkolepé, v noci však kemp přepadne skupina maskovaných čarodějů, kteří vyvolávají paniku a na obloze vykouzlí obrovskou lebku s hadem v ústech.


Fantasy, Dobrodružný, Rodinný, Mysteriózny ▪ USA, 2005, 187min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

The umbrella Academy

Příběh vypráví o nesourodém týmu Umbrella Academy v alternativním světě, kde John F. Kennedy nikdy nezemřel. Toť však není jediná anomálie. Nevysvětlitelně se narodí 43 dětí náhodným ženám, které ani nevykazují známky těhotenství. O 7 z nich (Spaceboy, The Kraken, The Rumor, The Séance, The Boy, The Horror, The White Violin) se stará Sir Reginald Hargreeves, který děti učí ovládnout své superschopnosti.


Akčný / Dobrodružný / Komedie ▪ USA, 2019, 17h 2m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.


Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2019, 10h 10m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Narcos: Mexico

Nová ostrá sága Narcos zachycuje skutečný příběh vzestupu kartelu ve městě Guadalajara a zrod války proti drogám v Mexiku osmdesátých let.


Drama / Krimi / Thriller ▪ USA, 2018-2020, 19h 51m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 94%

Narcos

Na konci 70. let dvacátého století se nechvalně proslulý zločinec Pablo Escobar poprvé zapojil do ilegální výroby kokainu. V červenci 1992 se mu podařilo uprchnout z vězení La Catedral, které kolumbijská vláda postavila podle Escobarových vlastních požadavků výměnou za to, že se vzdá úřadům a „odpyká” si tam trest nanejvýše pěti let odnětí svobody. Mezítím se Pablo Escobar stal legendárním drogovým baronem a narkoteroristou.


Drama / Krimi / Thriller ▪ USA, 2015-2017, 25h 51m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Ozark

Martin Byrde (Jason Bateman) se živí finančním poradenstvím. Společně se svou rodinou žije v Chicagu. Se svým kolegou se pustí do riskantního obchodu s drogovým kartelem. Neúspěch neohrozí pouze kariéru samotného Byrdea, ale bezpečí celé jeho rodiny. Nezbývá nic jiného, než za dočasné působiště vzít rezort na plošině Ozark. Tím strach a nejistota nekončí. Martinova relativně zhýčkaná rodinka se musí sžít s tíživou situací a se vším a všemi, kteří se jim v novém domově připletou do cesty.


Drama / Krimi / Thriller ▪ USA, 2017-2020, 30h 51m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Půjčovna masa

Po 250 letech strávených v hibernaci je oživený vězeň, který si může vydobýt svobodu jediným způsobem: musí zjistit, kdo je vrah.


Sci-Fi / Drama ▪ USA, 2018-2020, 15h 36m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

You

Joe (Penn Badgley) potká Beck (Elizabeth Lail). Jde o jednoduché seznámení dvou lidí, kteří se jeden druhému líbí. Jako obvykle to má však jeden háček. Joe se zakouká do Beck lehce nezdravým způsobem, kdy se projeví jeho bezostyšný stalking. Když mezi nimi začne propukat něco výjimečného, Joe si uvědomí, že je ochoten pro ni udělat cokoliv. Cokoliv.


Krimi / Drama / Romantický / Thriller ▪ USA, 2018-2019, 15h 35m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 94%

F1: Touha po vítezství

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni.


Dokumentární / Sportovní ▪ USA, 2019-2020, 11h 52m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 49%

Prokletá

Mladá rebelka Nimue, která má tajemné schopnosti a legendární meč, spojí síly s okouzlujícím žoldákem Artušem a společně se vydají zachránit její lid.


Fantasy / Dobrodružný ▪ USA, 2020, 9h 14m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 56%

Nenásytná

Šikanované dievča sa rozhodne využiť k svojej pomste súťaž krásy. Pomáha jej zdiskreditovaný kouč, ktorý si čoskoro uvedomí, že mu celá vec začína prerastať cez hlavu.


Drama / Komedie ▪ USA, 2018-2019, 16h 14m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Titans

Mladičká Rachel disponuje tajemnou a pro ni strašlivou a ničivou silou. Když je její nevlastní matka zavražděna, rozhodne se dívka utéct a zjistit, kým doopravdy je. Osud jí do cesty přivede Dicka, mladého policistu, jehož vídala ve snech a kterého sžírají výčitky svědomí kvůli nedávné minulosti, kdy coby Nightwing - Batmanův spojenec - bojoval se zločinci, nutno podotknout, že na hraně zákona...


Akční / Dobrodružný / Fantasy ▪ USA, 2018-2019, 18h 20m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 81%

Hříšnice

Cora Tannettiová (Jessica Bielová) je obyčejná dvaceti sedmi letá žena, která je šťastně vdaná za Masona Tannettiho (Christopher Abbott) a má s ním malého syna. Krom toho, že je Cora spořádanou matkou, je také spolehlivou pracovnicí v podniku svého tchána. Jednoho dne si celá rodina vyjede na výlet k jezeru, kde chtějí strávit slunné odpoledne. Když však Cora začne pozorovat dva mladé páry na pláži, zničehonic popadne nůž, kterým synovi krájela ovoce, přistoupí k nic netušícímu mládenci Frankiemu a začne jej bodat po celém těle.


Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi ▪ USA, 2017-2020, 17h 28m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

Tekutý písek

Bohatým předměstím Stockholmu otřese tragédie, která se odehrála ve škole. Z vraždy je obžalována zdánlivě vyrovnaná studentka.


Drama ▪ USA, 2019, 4h 28m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Na tenkém ledě

Své zatím nejdůležitější krasobruslařské vystoupení nezvládla a bojuje s problémy v rodině i osobními démony. Restartovat kariéru nebude snadné.


Drama / Sportovní ▪ USA, 2020, 8h 12m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Lucifer

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd.


Fantasy / Mysteriózní / Komedie ▪ USA, 2016-2021, 61h 43m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 43%

The Walking Dead: World Beyond

Planétu Zem zasiahol neznámy vírus, ktorý mení zosnulých ľudí v chodiace mŕtvoly. Ľudia sa začali zhlukovať do komunít, vďaka ktorým mohla prvá generácie detí prežiť v dobách apokalypsy. Z niektorých vyrastú hrdinovia, z iných zloduchovia, avšak každý z nich sa už zmení nadobro.


Drama / Horor / Thriller / Sci-Fi ▪ USA, 2020, 7h 54m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Ratched

Príbeh pôvodu, ktorý sa začína v roku 1947 a sleduje cestu a vývoj Ratchedovej od sestry až po plnohodnotné monštrum sledujúce jej vražedný postup v systéme starostlivosti o duševné zdravie.


Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller ▪ USA, 2020, 13h 23m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Tenkrát poprvé

Američanka indického původu prodělala traumatický rok a teď chce hlavně místo outsidera být oblíbená. Jenže kamarádi, rodina ani její pocity jí to neulehčují.


Komedie ▪ USA, 2020, 4h 23m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 90%

Dámský Gambit

V 50. letech v sobě mladá dívka ze sirotčince objeví mimořádný šachový talent. Její překvapivou cestu ke slávě ale komplikuje boj se závislostí.


Drama ▪ USA, 2020, 6h 23m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Cestovatelé časem

Tým pěti "cestujících", kteří cestují z velmi temné budoucnosti pod vedením tajemného "ředitele". V podstatě jsou schopni promítnout/přenést své vědomí na lidskou bytost, která buď umírá, nebo má v úmyslu zemřít v 21. století. Každý tým se skládá z historika, lékaře/doktora, dvou vojáků a jednoho vůdce. Jejich vědomí se přenáší na náhodnou osobu stejného pohlaví, jako je osoba z budoucnosti.


Dráma / Mysteriózní / Sci-Fi ▪ USA, 2016-2018, 25h 23m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Outer banks

Teenager John B. na ostrově boháčů a chudých přesvědčí svoje tři nejlepší kamarády a společně se vydají hledat legendární poklad spojený se zmizením jeho otce.


Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní ▪ USA, 2020, 16h 39m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Neuvěřitelná

Jedna mladá žena obviněna ze lži o znásilnění a dvě detektivky vyšetřují sérii děsivě podobných útoků. Podle skutečných událostí.


Drama / Krimi ▪ USA, 2019, 6h 39m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Rozčarování

Středověké "rozčarování" o princezně Bean, která má problémy s pitím, jejím kurážném elfovi jménem Elf a o jejím osobním démonovi Luci se odehrává v rozpadajícím se středověkém království jménem Dreamland. Všichni drží spolu a snaží se vypořádat se zlobry, harpiemi, skřítky, šotky, troly a lidskými blázny.


Animovaný / Dobrodružný / Komedie ▪ USA, 2018-2021, 17h 25m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Gravity Falls

Rodiče pošlou dvojčata Dippera a Mabel na léto k prastrýčkovi Stanovi do Gravity Falls, kde děti zjistí, že se ve městě děje něco velice zvláštního.


Animovaný / Komedie / Rodinný / Horor ▪ USA, 2012-2015, 15h 18m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Rick a morty

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer.


Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi ▪ USA, 2013-2020, 15h 18m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Jen počkej, zajíci!

Snad ani není třeba představovat tyto nejpopulárnější postavičky z ruských animovaných filmů. Podívejte se na jejich spanilé příběhy plné honiček a překvapení.


Animovaný / Komedie / Rodinný ▪ USA, 1969 - 2006, 3h 19m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Jurský svět: Křídový kemp

Šest teenagerů, kteří si přijeli užít dobrodružství v táboře na druhé straně Mlžného ostrova, musí začít spolupracovat, aby přežili dinosaury, kteří ostrov pustoší.


Animovaný / Akční / Dobrodružný ▪ USA, 2020 - 2021, 6h 24m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

The Familiar of Zero

V nám neznámém světě na Tristein Academy studuje mladá čarodějka Louise de la Valiel. ‘‘Nulová Louise‘‘, jak ji na škole všichni přezdívají, kvůli jejímu současnému rekordu v počtu úspěšně seslaných kouzel - její kouzla totiž skončí vždycky nějakým výbuchem. Jednou za život si každý čaroděj musí vyvolat svého magického sluhu. Louise si jako svého sluhu, který ji bude oddaně sloužit po celý její život, vyvolává Hiragu Saita, mladého a obyčejného chlapce z Japonska.


Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický ▪ Japonsko, 2006 - 2012, 10h 24m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Marvel's Jessica Jones

Jessica Jones, pronásledovaná traumatickou minulostí, využívá své nadání jako soukromé očko, aby našla svého mučitele dřív, než v Hell's Kitchen ublíží ještě někomu.


Akční / Krimi / Drama / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2015-2019, 33h 35m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 85%

Agent

Eli Kohen, úředník přeškolený na tajného agenta, se v 60. letech 20. století vydá do Sýrie na mnohaletou nebezpečnou misi jako špión Mossadu.


Drama / Historický ▪ USA, 2019, 5h 35m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Barbarians

Osudy tří postav se propojují v bitvě v Teutoburském lese, kde germánští válečníci v roce 9. n. l. zastavili rozpínání Římské říše.


Akční / Drama / Dobrodružný ▪ USA, 2020, 4h 40m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Space Force

Armádní generál se neochotně spojí s výstředním vědcem, aby společně připravili ke startu nový útvar americké armády: Vesmírné síly.


Komedie ▪ USA, 2020, 5h 28m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

The Haunting

Dej tohto seriálu z dielne Netflixu sa odohráva okolo 7 člennej rodiny Craineových, ktorí v minulosti bývali v záhadnom starom dome zvanom Hill House. V jednu osudnú noc po čudnej smrti matky vezme vystrašený otec rodiny všetkých svojich päť detí narýchlo preč z domu a už nikdy sa tam nevráti.


Horor / Drama ▪ USA, 2018-2020, 17h 55m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Strike the Blood

Tokiem a jeho okolím se šíří alarmující zpráva. Čtvrtý praotec upírů, první a nejsilnější svého klanu, dosud existoval pouze v legendách. Tento obávaný upír doprovázený dvanácti posly zkázy se ale právě objevil někde v Japonsku. Nikdo neví, kde se přesně nachází nebo jak vypadá. Šířící se obavy a spekulace však záhy přinutí japonskou vládu a tajnou službu jednat. Himeragi Yukino je vyslána co čtvrti démonů najít a sledovat čtvrtého praotce.


Animovaný / Akční / Fantasy / Romantický ▪ Japonsko, 2013-2020, 17h 55m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Love, Death & Robots

David Fincher a Tim Miller přinášejí prostřednictvím Netflixu unikátní projekt Love, Death & Robots, který je kompilací unikátních short filmů. V žánrech i provedení se vydáme od cyberpunkového sci-fi přes černou komedii až k hororovému fantasy. Každý díl je navíc zpracován zcela odlišně a nabízí tak originální zážitek pro každého diváka, kdy každý příběh končí tichým poselstvím.


Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi ▪ USA, 2019, 5h 27m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 87%

Marvel's Daredevil

Hell's Kitchen, Manhattan. Čtvrť nevalné pověsti, kde vládne zločin, ale také místo, které je domovem mnoha normálních Newyorčanů. Na jedné straně se vynořuje král podsvětí, který pro svůj sen o lepší budoucnosti svého území neváhá uplácet, vydírat a vraždit. Na straně druhé je zdánlivě obyčejný advokát, který zjišťuje, že pro vítězství spravedlnosti někdy právo samotné nestačí.


Akční / Krimi / Mysteriózní ▪ USA, 2015-2018, 34h 56m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Ledová archa

Planeta zamrzla a v obřím vlaku, který krouží po zeměkouli, se poslední lidé snaží bok po boku přežít v křehké rovnováze.


Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2020-2021, 15h 56m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Fate/Grand Order Babylonia

Po úspechu v Camelot Singularity sú Ritsuka Fujimaru a Mash Kyrielight priradení k poslednej iniciatíve Singularity in the Grand Order. V starovekom Babylonii, okolo 2500 rokov pred n. L., Sa vydávajú na misiu, ktorá má zabezpečiť prežitie ľudstva. Po príchode sa dozvedia, že traja bohovia ohrozili Uruk, babylonské mesto ovládané kráľom Gilgamešom. Ritsuka a Mash musia spolupracovať, aby zabránili invázii záhadných zvierat v Uruku na základe Gilgamešových príkazov, a zároveň skúmať skutočnú podstatu akcií týchto troch bohov proti ľudstvu; ale pre Ritsuku neznáma, starodávna entita pomaly stúpa zo svojho spánku.


Animovaný / Akční / Fantasy ▪ Japonsko, 2019, 8h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Nepohádky

Seriál "Nepohádky" čerpá inspiraci ve světě nejoblíbenějších pohádek, které přetváří v temný a zvrácený psychologický thriller. V první řadě tohoto dramatu na pokračování, která se odehrává v současném New Yorku, se prolínají Tři Malá Prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka v epickém a podvratném příběhu o lásce, ztrátě, chamtivosti, pomstě a vraždě.


Thriller / Psychologický ▪ USA, 2018-2020, 16h 21m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Sabrinina děsivá dobrodružství

Sabrina Spellmanová (Kiernan Shipka) brzy oslaví své šestnácté narozeniny. Přesně na Halloween. Poklidné dny před Svátkem Všech svatých tráví se svým přítelem Harveym (Ross Lynch) a nejlepšími kamarádkami Roz a Susie (Jaz Sinclair a Lachlan Watson). Jenže Sabrina má tajemství. Na své šestnácté narozeniny si musí vybrat. Musí si vybrat mezi svými přáteli a svou rodinou. Sabrina totiž není obyčejná dívka, ale čarodějka.


Fantasy / Horor / Thriller ▪ USA, 2018-2020, 34h 52m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Vychováni vlky

Sci-fi seriál Vychováni vlky od mistrného vypravěče a filmového tvůrce Ridleyho Scotta pojednává o dvou androidech – Otci a Matce – pověřených výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie lidí, androidi zjistí, že ovládat lidskou víru je zrádný a obtížný úkol.


Drama / Sci-Fi / Thriller ▪ USA, 2020, 8h 52m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Home Before Dark

Detektivní příběh inspirovaný skutečnou devítiletou reportérkou. Dívka se se svou rodinou přistěhuje do městečka, které její otec kdysi opustil. Při hledání pravdy se dostane ke starému případu, který nebyl nikdy vyřešen.


Drama / Krimi / Mysteriózní ▪ USA, 2020, 7h 47m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Winx Saga: Osud

Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, soupeří mezi sebou a musí si taky dávat pozor na životu nebezpečné příšery.


Akční / Drama / Dobrodružný ▪ USA, 2020, 5h 21m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 61%

Nekopara

Kashou Minaduki je ctižiadostivý kuchár, ktorý sa odsťahuje z domu a otvorí si svoj vlastný cukrárenský obchod. Keď vybaľuje svoj nový obchod, zistí, že dvaja z jeho rodiny Nekos, Chocola a Vanilla, prišli spolu s ním tým, že sa skryli v kartónových škatuliach. Potom, čo dvaja Nekovia presvedčia Kashoua, aby im umožnil zostať a žiť s ním, všetci traja spoločne prevádzkujú jeho obchod La Soleil. Počas príbehu prijíma Kashou niekoľko návštev svojej mladšej sestry Shigure a ďalších štyroch Nekov vlastnených ich rodinou.


Animovaný / Romantický ▪ Japonsko, 2020, 4h 36m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 44%

Pokémon

V roku 1995 autor Satoshi Tajiri priniesol do spoločnosti Nintendo ukázať svoj námet o Pokémonoch a rozpútal tak celosvetový ošiaľ počítačovej hry, na základe ktorej vznikol v roku 1998 japonský animovaný seriál s vyše dvesto epizódami. Desaťročný chlapec Ash má jeden obrovský sen chce sa stať pánom virtuálnych postavičiek a príšeriek Pokémonov. Vydá sa preto do sveta s cieľom stať sa majstrom v Lige Pokémonov.


Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie ▪ Japonsko, 1997, 12h 36m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Quanzhi Fashi

Třídílný speciál přímo navazuje na poslední díl seriálu Quanzhi gaoshou (2017). Ye Xiu, živoucí legenda herního světa Glory, se po vynuceném odchodu z profesionálního herního týmu uchytil jako asistent v internetové kavárně, které šéfuje Chen Guo. Ta nyní získala tři lístky na šestý Turnaj všech hvězd počítačové hry Glory a pozvala na něj Ye Xiu a svou nejlepší kamarádku Tang Rou, talentovanou hráčku bojových počítačových her.


Animovaný / Akční / Dobrodružný ▪ Japonsko, 2018, 10h 36m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

WandaVision

Dvě neskutečně mocné bytosti, Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) a Vision (Paul Bettany), žijí idilický život na předměstí, ale začínají mít podezření, že vše není takové, jaké se zdá být.


Akční / Komedie / Romantický / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 5h 6m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Riverdale

Seriál začíná ve chvíli, kdy v městečku Riverdale umře místní premiant Jason Blossom. Archie Andrews (KJ Apa) je obyčejný teenager, ale po letním neštěstí si uvědomí, že se chce stát muzikantem. Jeho otec (Luke Perry) je stavařem, nelíbí se mu synovo rozhodnutí a je rozhodnutý zjistit, co za ním stojí.


Krimi / Drama / Mysteriózní ▪ USA, 2017-2021, 63h 6m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Bridgerton

Seriál inspirovaný knižním bestsellerem sleduje příběhy osmi nerozlučných sourozenců z mocné rodiny Bridgertonových a jejich touhu po lásce.


Drama / Romantický ▪ USA, 2020, 8h 6m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Smrt nás spojí

Výbušná vdova pátrající po řidiči, který srazil jejího manžela a ujel, se spřátelí s excentrickou optimistkou, která tak trochu něco skrývá.


Komedie / Drama ▪ USA, 2019-2021, 15h 22m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Ginny a georgia

Dospívající dívka Ginny a její matka Georgia se po letech na útěku touží usadit. Ale tajemství Georgiiny minulosti je s jejich přáním v rozporu.


Komedie / Drama ▪ USA, 2020, 6h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Losing Alice

Príbeh Alice, ambicióznej 47-ročnej filmovej režisérky, ktorá je posadnutá 24-ročnou femme-fatale Sophie a nakoniec sa vzdá všetkej morálnej integrity, aby dosiahla moc, úspech a neobmedzenú relevantnosť.


Drama / Romantický / Thriller ▪ USA, 2020, 6h 16m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 72%

Hache

Keď si Helena získa dôveru a lásku nebezpečného vodcu kartelových dohôd o heroíne v Barcelone, rozvinie si potrebné schopnosti, aby sa nakoniec zmocnila jeho ríše.


Drama / Krimi / Thriller ▪ USA, 2019-2021, 10h 16m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 75%

Firefly Lane

Kate a Tully jsou od dětství nejlepší kamarádky, přátelí se desítky let a překonaly spolu spoustu životních zkoušek. Možná je ale navždy rozdělí zrada.


Drama / Romantický ▪ USA, 2021, 8h 22m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Superman a Lois

Nejslavnější superhrdina na světě (Tyler Hoechlin) a nejznámější komiksová novinářka (Elizabeth Tulchová) jsou nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni.


Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 11h 22m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Slovania

Príbeh, zasadený do siedmeho storočia, sleduje osudy obyvateľov Karpatskej kotliny v čase pred spojením slovanských kmeňov. Susediace hradiská Veľký stôl a Furnau, v ktorých sa paralelne odohráva dej, sa navzájom potrebujú obchodne, ale mocenské záujmy a tlak príchodu plieniacich Avarov ich počas príbehu postavia do konfliktu... Hlavná ženská hrdinka, dospievajúce dievča Draha (Polina Nosykhina) sa od svojich rovesníčok líši uvedomelosťou a cieľavedomosťou.


Historický / Fantasy / Dobrodružný ▪ Slovensko, 2021, 12h 22m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

The Falcon and the Winter Soldier

Po událostech Avengers: Endgame se Sam Wilson (Anthony Mackie) spojí s Buckym Barnesem (Sebastian Stan) pro mezinárodní dobrodružství, které otestuje jejich schopnosti a trpělivost.


Akčný / Drama / Dobrodružný ▪ USA, 2021, 5h 22m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Legacies

V posledních deseti letech uchvátili kultovní hrdinové a padouši ze seriálů Upíří deníky a The Originals diváky po celém světě. Zanechali po sobě přetrvávající odkaz lásky a rodiny, který znovu ožívá v novém napínavém dramatu Odkaz. To vypráví příběh další generace nadpřirozených bytostí na škole pro mladé a nadané.


Dobrodružný / Drama / Fantasy ▪ USA, 2018-2021, 34h 5m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Lisey a její příběh

Tento děsivý thriller podle románu Stephena Kinga sleduje vdovu Lisey Landonovou (Julianne Moore) v řadě znepokojivých událostí, které oživí její vzpomínky na manželství se spisovatelem Scottem Landonem (Clive Owen) a na temnotu, jež ho sužovala.


Dobrodružný / Drama / Fantasy ▪ USA, 2021, 7h 5m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 85%

Loki

Poté, co Loki (Tom Hiddleston) ukradl Tesseract během událostí Avengers: Endgame, jeho alternativní verze byla přinesena do Time Variance Authority (TVA), byrokratické organizace, která existuje mimo čas a prostor a monitoruje časovou osu.


Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 5h 26m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 52%

Too hot to handle

Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu.


Reality show ▪ USA, 2020, 5h 26m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Sexify

Studentka s mizivými milostnými zkušenostmi vymýšlí s partou kámošek inovativní sex appku. Aby uspěly mezi tvrdou konkurencí, musí ale zkoumat znepokojivý svět intimity.


Komedie / Drama ▪ USA, 2021, 5h 56m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Lupin

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků jménem Arsène Lupin v moderním pojetí.


Komedie / Drama ▪ USA, 2021, 5h 56m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Sex/Life

Máma dvou dětí žijící na předměstí začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí.


Komedie / Drama ▪ USA, 2021, 6h 56m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

What if...?

Každá epizóda, inšpirovaná rovnomennými komiksmi, skúma rozhodujúci okamih z Marvel Cinematic Universe, stavia ho na hlavu a vedie divákov na doteraz nezmapované územia.


Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 5h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Generace 56k

Díky náhodnému setkání si dva třicátníci dobře zapamatují rok 1998, kdy s nimi třískaly hormony a internet jim navždycky změnil život.


Drama / Komedie / Romantický ▪ USA, 2021, 4h 1m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Panika

V texaském vidlákově Carp představuje Panika jediný únik před osudem. Maturanti každé léto riskují životy, aby získali finanční odměnu, která změní jejich život. Sázky a nebezpečí jsou po smrti dvojice hráčů vyšší než kdy dřív. Letos se do hry přihlásí třiadvacet hráčů. Hra změní každého z nich, ale vyhraje jen jeden. Hra začíná.


Drama / Dobrodružný / Krimi / Thriller ▪ USA, 2021, 7h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Peaky Blinders

Veleúspěšná gangsterská sága vás přenese do Birminghamu 20. let minulého století. Rozvětvená rodina Shelbyových založí obávaný gang nazývaný Peaky Blinders. Jejich jméno odkazuje na zvyk nosit žiletky na svých kloboucích, což mnohé napovídá. Seriál vám představí krutou, krvavou, ale bezpochyby působivou kapitolu moderních britských dějin.


Krimi / Drama ▪ USA, 2013-2019, 28h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 91%

Sherlock

Tam kde nie je možné vyriešiť prípad, tam nastupuje Sherlock Holmes spolu s Johnom Watsonom. Herec Benedict Cumberbatch dal postave Sherlocka Holmesa nový rozmer, za čo získal niekoľko televíznych cien. Detektív Holmes má najúžasnejšie odhaľovacie metódy. Má schopnosť analyzovať stopy tak ako nikto iný na svete.


Krimi / Mysteriózní / Drama ▪ USA, 2010-2017, 17h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 89%

MINDHUNTER: Lovci myšlenek

S oběma hlavními hrdiny, agenty FBI, se vracíme v čase do roku 1979. Společně s mladým agentem Holdenem Fordem (Jonathan Groff) a jeho zkušeným kolegou Billim Tenchem (Holt McCallany) se podíváme nejen do věznice, kde jsou vězněni ti nejhorší a nejbrutálnější sérioví vrazi, ale především do jejich hlav – s cílem dopadnout ty násilníky, kteří stále běhají po svobodě.


Thriller / Krimi / Drama ▪ USA, 2017-2019, 17h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 86%

Squid Game

Stovky lidí toužících po snadných penězích se přihlásí do „Hry na Oliheň“, která zpočátku vypadá jako neškodná dětská hra. Časem ale zjistí, že v sázce nejsou jen miliony pro vítěze, ale také jejich životy a že ani zdaleka nejde jen o obyčejnou hru.


Thriller / Dobrodružný / Akční ▪ USA, 2021, 8h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 51%

Chicago Party Aunt

Veselá tetka Diane je zbožňovaná potížistka, která má talent vyhýbat se strastem života dospělých. A taky slabost pro svého synovce, který neustále řeší sám sebe.


TAnimovaný / Komedie ▪ USA, 2021, 3h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 59%

Resident Evil: Infinite Darkness

Skoro tři desetiletí po objevu viru T dojde k epidemii, která odhalí temná tajemství Umbrella Corporation.


Animovaný / Akční / Horor / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 1h 47m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Maid

Matka samoživitelka zápasí s chudobou, vidinou ztráty střechy nad hlavou a byrokracií. Aby se uživila, začne pracovat jako uklízečka.


Drama / Komedie ▪ USA, 2021, 9h 5m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 67%

Půlnoční mše

Po příjezdu tajemného kněze na jeden ostrov se jeho obyvatelé stanou svědky zázračných událostí a děsivých znamení.


Horror ▪ USA, 2021, 7h 37m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

Kód za miliardu dolarů

Berlínský hacker a umělec objevili v 90. letech převratný pohled na svět. Teď o něj ale musí svést právní bitvu s gigantem jménem Google.


Drama / Krimi / Životopisný ▪ USA, 2021, 4h 37m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

See

V ďalekej dystopickej budúcnosti ľudská rasa stratila zmysel pre zrak a spoločnosť tak musí nájsť nové spôsoby interakcie, ako budovanie, lov a prežívanie. To všetko sa zmení, keď manželka bojovníka Baba Voss (Jason Momoa) porodí na prekvapenie svojho kmeňa dvojčatá, ktoré dokážu vidieť. Akonáhle sa to rozhlási, do hry vstupuje bezcitná kráľovná...


Akční / Drama / Sci-Fi ▪ USA, 2021, 14h 31m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Stargirl

Stargirl, nový seriál z produkce DC Universe od původního tvůrce a autora komiksu Geoffa Johnse, sleduje středoškolačku Courtney Whitmoreovou (Brec Bassingerová). Ta se přestěhuje do Blue Valley ve státě Nebraska poté, co se její matka znovu provdá za Pata Dugana (Luke Wilson), a inspiruje nesourodou partičku mladých hrdinů k tomu, aby zastavili padouchy z minulosti.


Akční / Dobrodružný / Krimi ▪ USA, 2021, 18h 31m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 92%

Arcane

Sousední města Piltover a Zaun proti sobě válčí a dvě sestry stojí v souboji magických technologií a protichůdných názorů na opačných stranách barikády.


Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi ▪USA, (2021–2022), 12 h 47 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Teen Wolf

Vlčí mládě je napínavé drama o proměně a zakázané lásce současných teenagerů. Jde o svěží a odlišný pohled na stejnou látku jako ve filmu Školák vlkodlak z roku 1985 s Michaelem J. Foxem. Šestnáctiletý Scott McCall, věčný outsider ignorovaný okolím, touží po alespoň minimálním uznání, které by jej vytrhlo z každodenní středoškolské anonymity. Když se jedné noci přidává v lesích k policejnímu pátrání po mrtvém těle, setkává se v temnotě s tajemným tvorem. Je pokousán a jen zázrakem vyvázne živý. Další den jej však ve škole čeká překvapení – z plachého outsidera se stane vlkodlak... a jeho život už nikdy nebude jako předtím.


Komedie / Drama / Horor ▪ USA, 2011-2017, 70h 3m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 64%

Zombieland Saga

Ten letní den v roce 2008 neměl být pro mladou dívku Sakuru ničím výjimečný. Zažila klasické ráno, kdy se probudila a plná energie vyrazila do školy, ovšem hned před domem ji porazil kamion. Tím měl její život a i její sen o dráze idolu definitivně skončit.


Animovaný / Horor / Hudební / Komedie ▪ USA, 2018-2021, 9h 56m

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 87%

Mushoku Tensei

Když umíral jeden 34letý muž poté, co ho srazil kamion, rozhodně netušil, co bude dál. Sice příchodu smrti nijak extra nelitoval, protože jeho život dosáhl bodu, kdy již 20 let nikam nesměřoval, zůstával zavřený doma, protože se na něm podepsala šikana z dob studií a nedávno zemřeli i jediní, na kom mu trochu záleželo, tedy jeho rodiče, ale i tak. Tento nezaměstnaný asociál a panic totiž dostal novou šanci, a to ve světě, kterému vládne meč a magie.


Animovaný / Fantasy ▪ Japonsko, 2021, 8 h 49 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Chucky

Poté, co se na předměstském výprodeji objeví stará panenka Chucky, je idylické americké město uvrženo do chaosu, protože série děsivých vražd začíná odhalovat pokrytectví a tajemství města.


Horor / Mysteriózní / Thriller ▪USA, 2021, 6 h 3 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 43%

Harlem

Four stylish and ambitious best girlfriends in Harlem, New York City: a rising star professor struggling to make space for her love life; a savvy tech entrepreneur always dating someone new; a no-filter singer; and a hopeless romantic fashion designer. Together, they level up into the next phase of their careers, relationships, and big city dreams.


Komedie ▪USA, 2021, 5 h 45 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 78%

The Great

Tony McNamara, na Oscara nominovaný scénárista filmu Favoritka, přichází s žánry mísící, anti-historickou jízdou napříč Ruskem 18. století. Satirické komediální drama Veliká pojednává o vzestupu Kateřiny Veliké z outsiderky k nejdéle vládnoucí panovnici v dějinách Ruska. První řada vypráví fiktivní, zábavný a anachronický příběh o idealistické, romantické mladé dívce, která přijíždí do Ruska uzavřít dohodnutý sňatek s náladovým carem Petrem.


Drama / Komedie / Historický / Životopisný ▪Velká Británie / Austrálie, (2020–2021), 17 h 4 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 74%

Yellowjackets

This equal parts survival epic, psychological horror story and coming-of-age drama tells the saga of a team of wildly talented high school girls soccer players who become the (un)lucky survivors of a plane crash deep in the remote northern wilderness.


Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller ▪USA, (2021–2022), 9 h 49 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Hanna

Hanna je mladá žena, ktorú jej otec vychoval v divočine s cieľom ju naučiť prežiť v akejkoľvek situácii a za každú cenu. Keď sa o ňu začnú zaujímať vládni agenti, je na čase svoje schopnosti využiť na maximum. Oni proste len zatiaľ netušia, akú veľkú chybu urobili...


Akční / Drama ▪USA, (2019–2021), 18 h 4 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 70%

Hafani ve vesmíru

Zemi zvoní hrana, a tak zoufalí vědci vypustí do vesmíru geneticky vylepšené psy, aby pro lidstvo vyčmuchali nový domov.


Animovaný / Komedie / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Rodinný ▪USA / Kanada, 2021, 3 h 41 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

True Story

Komik zažije na turné příšernou noc a pak musí s bratrem řešit její následky, které ho můžou připravit o všechno, co vybudoval. Tady půjde o život.


Drama / Krimi ▪USA, 2021, 4 h 20 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 77%

Hawkeye

Former Avenger Clint Barton has a seemingly simple mission: get back to his family for Christmas. Possible? Maybe with the help of Kate Bishop, a 22-year-old archer with dreams of becoming a superhero. The two are forced to work together when a presence from Barton’s past threatens to derail far more than the festive spirit.


Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi ▪USA, 2021, 5 h 36 minn

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 83%

Euphoria

Euforie, dramatický seriál o dospívání, vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří se snaží vyznat v lásce a přátelství ve světě drog, sexu, traumat a sociálních sítí. V čele hereckého obsazení stojí herečka a zpěvačka Zendaya.


Drama ▪USA, (2019–2022), 17 h 20 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 45%

Ben 10

Ben Tennyson je obyčejný, nijak zvlášť zajímavý desetiletý kluk. Dokud nenajde záhadné mimozemské hodinky ukryté v meteoru, který dopadl na Zemi. Brzy zjišťuje, že hodinky jsou ve skutečnosti Omnitrix – nejmocnější zařízením v galaxii, a můžou mu dát nadpřirozené schopnosti.


Animovaný / Akční / Komedie ▪USA, (2016–2020), 30 h 26 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 42%

Winx Club

V této animované fantasy se Bloom skamarádí se skupinkou víl, za kterými se pak vydá do tajné a nebezpečné „Kouzelné dimenze“.


Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Thriller ▪USA / Itálie, 2004, 30 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

Death Note - Zápisník smrti

Japonský středoškolák dostane do rukou mystický zápisník, který zabije každého, jehož jméno do něj napíše.


Animovaný / Drama / Krimi / Mysteriózní / Psychologický / Thriller ▪Japonsko, (2006–2007), 14 h 11 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 89%

Haikyuu!!

Hinata se chce stát hráčem volejbalu, přestože je nevelkého vzrůstu. Protože na jeho základní škole není mužský volejbalový klub, tak trénuje sám, s holčičím klubem nebo s kamarády z jiného klubu.


Animovaný / Komedie / Sportovní ▪Japonsko, (2014–2020), 10 h

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 82%

Tokyo Revengers

Takemičiho život nestojí posledních pár let za nic. Je mu 25, nemá práci, přátele a je pořád panic. Dokonce i jeho domovnice mu neustále nedá pokoj. Když už si říká, že to nemůže být horší, tak uslyší ve zprávách, že jeho bývalá přítelkyně z dob studií na střední škole Hinata zemřela během pouličních nepokojů, za které je zodpovědný gang Tokio Mandži, skupina násilných zločinců terorizující již nějakou dobu město.


Animovaný / Akční / Drama ▪Japonsko, 2021, 9 h 36 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 60%

Vikingové: Valhalla

Vikings: Valhalla začíná na počátku 11. století a zaznamenává legendární dobrodružství některých z nejslavnějších Vikingů, kteří kdy žili – Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter, Harald Hardrada a normanský král Vilém Dobyvatel. Tito muži a ženy budou bojovat o přežití v neustále se měnícím a vyvíjejícím se světě.


Akčný / Dráma / Historický / Vojnový ▪USA, 2022, 6 h 50 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 84%

Peacemaker

The continuing story of Peacemaker – a compellingly vainglorious man who believes in peace at any cost, no matter how many people he has to kill to get it – in the aftermath of the events of “The Suicide Squad.”


Akční / Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi ▪USA, 2022, 6 h 25 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 62%

Neskutečná Anna

Odvážná podnikatelka, nebo mistrná podvodnice? Novinářka zkoumá případ Anny Delvey, která si jako údajná dědička obrovského jmění naklonila newyorskou smetánku.


Akční / Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi ▪USA, 2022, 6 h 25 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Někdo, někde

Navzdory rozlehlým pláním a nekonečným prériím může Kansas někomu, jako je Sam Miller, připadat svazující. V seriálu inspirovaném životem Bridget Everettové hraje tato komička a zpěvačka samu sebe v roli Sam, která navenek vypadá jako pravá Kansasanka, ale do svého rodného města tak docela nezapadá.


Komedie / Drama ▪USA, 2022, 3 h 7 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Servant

Když manželé Dorothy (Lauren Ambrose) a Sean (Toby Kebbell) nečekaně přijdou o svého malého chlapečka Jericho, nesou to různě. Sean se snaží pracovat a Dorothy, neschopná se srovnat se smrtí svého syna, si pořídí panenku, která jí má syna nahradit.


Drama / Horor ▪USA, (2019–2022), 14 h 45 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 58%

Mozaika lží

Když do pohodové odpolední výpravy do města dramaticky zasáhne výbuch násilí, pohled mladé ženy na matku se navždy změní.


Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller ▪USA, 2022, 6 h 52 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 73%

Holky z vejšky

Čtyři mladé kamarádky přijíždějí na prestižní Essex College v Nové Anglii. Dívky zmítané ve víru emocí a rozbouřených hormonů, které se vrhají vstříc svému novému, svobodnému životu na vysoké škole, jsou roztomilé i otravné zároveň.


Drama / Komedie ▪USA, 2021, 4 h 34 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 66%

Banda: Ďábelské historky

Ponořte se do dosud neviděných útrob univerza Bandy v seriálu Banda: Ďábelské historky, osmidílné animované antologii, kterou vytvořili jedni z nejvyšinutějších, nejpomatenějších a nejšílenějších tvůrců, kteří překvapivě stále působí v současném zábavním průmyslu.


Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie ▪USA, 2022, 1 h 52 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 76%

Star Trek: Picard

Nová kapitola v živote Jean-Luca Picarda 18 rokov po príbehu Star Trek: Nemesis, kedy sa federáciá vyrovnáva so zničením Romula a zmiznutím veľvyslanca Spocka.


Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi ▪USA, (2020–2022), 16 h 44 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 88%

Devadesátky

Šestidílná minisérie od tvůrců Případů 1. oddělení popisující vyšetřování klíčových případů první poloviny devadesátých let. Na několika dobových případech ukazuje atmosféru doby, kdy kriminalita vyskočila do nečekaných výšin a kdy se rozhodovalo o tom, jestli policie najde a ustojí svoji roli.


Krimi ▪Česko, 2022, 7 h 2 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 87%

Legenda jménem Vox Machina

Je to drsná parta ztracených existencí, z nichž se stali nájemní žoldnéři. Vox Machina se zajímá spíš o snadný výdělek a levné pivo než o ochranu země. Když však království ohrožuje zlo, naše divoká parta si uvědomí, že jedině oni jsou schopni znovu nastolit spravedlnost.


Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Komedie ▪USA, 2022, 5 h 3 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 80%

Reacher

Když vysloužilého vojenského policistu Jacka Reachera zatknou za vraždu, kterou nespáchal, octne se uprostřed smrtícího komplotu nečestných policistů, pochybných podnikatelů a intrikářských politiků. Jack musí jen s pomocí vlastního důvtipu zjistit, co se děje v Margrave v Georgii.


Akční / Drama / Krimi ▪USA, 2022, 6 h 32 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Cuphead na scénu!

Sledujte příhody impulzivního Cupheada a jeho opatrného, ale poddajného brášky Mugmana v animovaném seriálu podle oblíbené videohry.


Animovaný / Akční / Dobrodružný ▪USA, 2022, 6 h

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

Démoni Krakova

Minulost jí prostě nedá spát. Spojí proto síly se záhadným profesorem a jeho nadanými studenty, kteří vyšetřují paranormální aktivity. A taky bojují s démony.


Fantasy / Drama / Dobrodružný / Horor / Thriller ▪Polsko, 2022, 7 h 1 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 79%

Rod Draka

Epický seriál Rod Draka se odehrává dvě stě let před událostmi ze Hry o trůny a vypráví strhující příběh rodu Targaryenů.


Akčný / Fantasy / Dráma / Dobrodružný ▪USA, 2022, 10 h 5 min (Minutáž: 51–67 min)

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 65%

Pán prstenů: Prsteny moci

Začínáme dobou relativního míru a sledujeme společenství postav, které čelí znovuobjevení zla ve Středozemi. Od nejtemnějších hlubin Mlžných hor přes majestátní lesy Lindonu, dechberoucí ostrovní království Númenor, až po nejzazší kouty mapy, stvoří tato království a postavy dědictví, která přežívají ještě dlouho po jejich odchodu


Akčný / Dobrodružný / Fantasy / Dráma ▪USA, 2022, 8 h 44 min (Minutáž: 60–72 min)

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

ČSFD 68%

From

V děsivém městě střední Ameriky, které uvězní každého, kdo vstoupí, bojují neochotní obyvatelé o přežití a hledají cestu ven. Ale jsou sužováni hrozbami okolního lesa, včetně děsivých nočních tvorů.


Drama / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller ▪USA, 2022, 7 h 42 min

zdroje: themoviedb.org , csfd.cz

FILTER

×

Zrušiť aktuálny filter

Aktuálny filter: žiadny
Podľa žánru:
Komédie
Thrillery
Akčné
Animované
Rodinné
Dobrodružné
Fantasy
Horrory
Sci-Fi
Drámy
Životopisné
Muzikály
Vojnové
Krimi
Romantické
Mysteriózne
Špeciálne filtre:
Netflix
CZ dabing
SK dabing
CZ titulky